Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » "Beszélgetések Istennel" idézetek fórum

"Beszélgetések Istennel" idézetek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2020. júl. 28. 21:57

"Te jó ég! Hogy is számíthattál arra, hogy valaha is meghallod a hangomat, ha nem találod magad érdemesnek a beszélgetésünkre?"


/Beszélgetések Istennel/

2020. júl. 28. 21:57

"Nos, ez a gyökere minden nehézségnek, amit megtapasztalsz az életedben - nem

tartod magad érdemesnek rá, hogy Isten szóljon hozzád."


/Beszélgetések Istennel/

2020. júl. 28. 21:57

"Az embereknek határozott elképzeléseik vannak arról, hogy milyen formában kell megnyilvánulnia Istennek. Minden, ami ellentmond az elképzeléseiknek, könnyen istenkáromlásnak tűnhet."


/Beszélgetések Istennel/

2020. júl. 28. 21:57

"Gyermekem, az életben minden szent."


/Beszélgetések Istennel/

2020. júl. 28. 21:57

"A teljes felismerés pillanatában te is azt fogod érezni, amit Én mindenkor érzek: mérhetetlen örömöt, szeretetet, elfogadást, áldást és hálát."


/Beszélgetések Istennel/

2020. júl. 28. 21:57

"Most is folyik a megvalósulás, ebben a pillanatban. Közötted és Közöttem az az egyetlen különbség, hogy én tudok róla."


/Beszélgetések Istennel/

2020. júl. 28. 21:55

"Lérehoztam egy tökéletes rendszert, ahol mindezek a vágyak megvalósulhatnak."


/Beszélgetések Istennel/

2020. júl. 28. 21:54

"Az isteniségnek nincsenek szükségletei. A Minden pontosan az, ami: a minden."


/Beszélgetések Istennel/

2020. júl. 28. 21:54

"És Istennel kapcsolatban is megteremtetted ugyanezt az ellentmondást. Lelked minden tapasztalata azt súgja, hogy Isten jó. Tanítóid oktatása szerint viszont Isten rossz. A szíved azt súgja, hogy Istent félelem nélkül lehet szeretni. A tanítóid azt hangoztatják, hogy Isten félelmetes, bosszúálló Isten. Azt mondják, élj félelemben Isten haragjától. Hogy reszketned kell a jelenlétében. Hogy egész életedben reszketned kell az Úr ítéletétől. Mert az Úr olyan, amilyennek mondják, és Isten bizony bajban leszel, amikor szembekerülsz az Ő rettenetes ítéletével. Ezért kell "engedelmeskedned" Isten parancsainak."


/Beszélgetések Istennel/

2020. júl. 28. 21:54

"Mindenki tudja, hogy a szexuális tapasztalat lehet az ember legszeretőbb, legizgalmasabb, leghatalmasabb, legvidámabb, legmegújítóbb, legfelvillanyozóbb, legmeghittebb, legegységesítőbb, legüdítőbb fizikai tapasztalata, ám a tapasztalati felfedezés helyett inkább elfogadjátok az előzetes ítéleteket, véleményeket és elképzeléseket a szexről, melyeket mások hirdetnek; olyanok, akik valamilyen módon mindannyian érdekeltek a gondolkodásmódotok formálásában. Ezek a vélekedések, ítéletek és elképzelések közvetlen ellentmondásba kerülnek a saját tapasztalatoddal, ám mert semmi áron nem akarod beismerni tanítóid tévedését, inkább meggyőzöd magad, hogy a te tapasztalatod bizonyult tévesnek. Következésképpen elárulod a valódi igazságodat ebben a kérdésben - méghozzá páratlan eredményességgel."


/Beszélgetések Istennel/

2020. júl. 28. 21:54

"Az esetek többségében azonban nem akarjátok hibáztatni a szüleiteket, a vallásotokat, az iskoláitokat, a hagyományaitokat, a szentírásaitokat, így aztán elvetitek a saját tapasztalataitokat, annak kedvéért, amit mások szerint gondolni kell."


/Beszélgetések Istennel/

2020. júl. 28. 21:54

"Nem hagyatkoztok a tapasztalataitokra, hanem elfogadjátok mások tapasztalatát, majd amikor az első alkalommal beleütköztök az igazi tapasztalatba, akkor gyorsan eltakarjátok azzal, amiről azt vélitek, hogy már tudjátok, és történetesen egészen máshogy tudjátok - csak azért, mert mások másként tudják, akik hasonlóképp nem a saját tapasztalataikból építkeznek."


/Beszélgetések Istennel/

2020. júl. 28. 21:54

"Ezekből az értékítéletekből, melyeket beépítettél az igazságodba, nagyon kevés alapul a saját tapasztalatodon. Ám éppen a tapasztalat az, amiért erre a világra jöttél, és a tapasztalataidból kell megteremtened önmagadat. Ehelyett megteremtetted magad mások tapasztalatából."


/Beszélgetések Istennel/

2020. júl. 28. 21:52

"Az elképzeléseid a helyesről és a helytelenről, pontosan azok, amik: elképzelések."


/Beszélgetések Istennel/

2020. júl. 28. 21:52

"Isten szemében minden "elfogadható", mert hogy is ne fogadná el Isten azt, ami van? Elvetni egy dolgot, annyi, mint elutasítani a létezését. Azt mondani, hogy nem helyes, annyi, mint azt mondani, hogy nem az Én részem - ez pedig képtelenség."


/Beszélgetések Istennel/

2020. júl. 28. 21:52

"Gonosz az, amit gonosznak nevezel. Amit az ördög művének tartasz, azt ugyanúgy tekintheted Isten művének is. Ugyanúgy szeretem a forrót, mint a hideget, a magasat, mint az alacsonyt, a balt, mint a jobbot. Minden viszonylagos, és minden csak része a létező egésznek."


/Beszélgetések Istennel/

2020. júl. 28. 21:52

"Nem teremthetsz olyasmit - akár tárgyat, akár gondolatot, akár eseményt -, nem juthatsz semmiféle olyan tapasztalathoz, mely kívül esne Isten tervén, hiszen Isten terve, hogy megteremt számodra bármit - mindent! -, amit csak akarsz. Ebben a szabadságban rejlik Isten isteni létének megtapasztalása - és ez az az élmény, melynek érdekében megteremtettelek téged. És magát az életet."


/Beszélgetések Istennel/

2020. júl. 28. 21:51

"Én vagyok az élet, hiszen Én vagyok az anyaga, és semmi más. Az élet valamennyi oldala isteni célt szolgál. Semmi nem létezik - semmi - Isten által megértett, és Isten által jóváhagyott ok nélkül."


/Beszélgetések Istennel/

2020. júl. 28. 21:51

"Az az elképzelésed, hogy ezek egy részét elvetem, míg másokat kedvelek? Bizony mondom, nem vetek meg semmit. Nem taszít ezek egyike sem. Ez az élet, márpedig az élet ajándék; az elmondhatatlan kincs; a szentségek szentsége."


/Beszélgetések Istennel/

2020. júl. 28. 20:55

"Gondolod, hogy létezik olyan szó, amelyet még nem hallottam? Olyan látvány, amit nem láttam? Hang, amit nem ismerek?"


/Beszélgetések Istennel/

2020. júl. 28. 20:54

"Azt hiszed, hogy a szleng, vagy a durva szavak kívül esnek a látókörömön? Bizony mondom, úgy beszélhetsz velem, mintha a legjobb barátoddal beszélnél."


/Beszélgetések Istennel/

2020. júl. 28. 20:50

"Honnan szedted azt az ötletet, hogy Isten csakis "tiszteletteljes" lehet? Isten a fent és a lent. A forró és a fagyos. A bal és a jobb. A tiszteletteljes és a tiszteletlen! Gondolod, hogy Isten nem tud nevetni? El tudod képzelni, hogy Isten nem élvez egy jó tréfát? Úgy tudod, hogy Istennek nincs humora? Bizony mondom, Isten találta fel a humort!"


/Beszélgetések Istennel/

2020. júl. 28. 20:49

"Isten ott van a bánatban és a kacagásban, a keserűben és az édesben. Minden mögött isteni cél áll - következésképpen mindent áthat az isteni jelenlét."


/Beszélgetések Istennel/

2020. júl. 28. 20:49

"A Világmindenség minden lehetséges alkalmat megragad, hogy eléd állítsa ezt az Igazságot. Énekekben és történetekben, költészetben és táncban, szóban és mozdulatban, a mozdulat látványában, melyet mozgóképeknek neveztek, és az összegyűjtött szavak gyűjteményeiben, melyeket könyveknek hívtok. A legmagasabb hegyekről harsan a világba, és a legmélyebb pontokból hallani a suttogását. Minden emberi élményben ez az Igazság visszhangzik: a szeretet a válasz! És ti mégsem halljátok."


/Beszélgetések Istennel/

2020. júl. 28. 20:49

"Abban a világban, melyben most a fizikai síkon élsz, mindössze két helye van a létnek: a félelem és a szeretet. A félelemben gyökeredző gondolatok létrehozzák a megvalósulás egyik formáját a fizikai síkon. A szeretetben gyökeredző gondolatok hozzák létre a másikat."


/Beszélgetések Istennel/

2020. júl. 28. 20:49

"A legmagasztosabb igazságban a szeretet minden, minden ami volt és minden, ami valaha is lesz. Ha az abszolútba tartasz, a szeretet felé közeledsz."


/Beszélgetések Istennel/

2020. júl. 28. 20:49

"Az energia vonzza a hasonló energiát, és afféle "energia-csomó"-t képeznek. Amikor elegendő hasonló természetű "csomó" keresztezi egymást, "összeragadnak"."


/Beszélgetések Istennel/

2020. júl. 28. 20:47

"Minden gondolat megsűrűsödik; minden gondolat találkozik más gondolatokkal az energia hihetetlen útvesztőjében. Kereszteződnek és összefonódnak, hatnak és visszahatnak, az elmondhatatlan szépség és hihetetlen összetettség örökké változó mintázatát alkotják."


/Beszélgetések Istennel/

2020. júl. 28. 20:47

"A gondolat a színtiszta energia. Minden valaha volt és valaha lesz gondolatod teremt. A gondolatod energiája soha nem enyészik el. Soha. Elhagyja a lényedet, és örökké terjedve kifelé tart a mindenségbe. A gondolat örökkévaló."


/Beszélgetések Istennel/

2020. júl. 28. 20:47

"Tele vagy félelemmel - és az a legnagyobb félelmed, hogy a legbiztatóbb ígéretem esetleg életed legnagyobb hazugsága lesz. Megteremted hát a legelképesztőbb agyszüleményt, hogy megvédd magad a csalódástól: kijelented, hogy Isten bármely ígérete, mely erővel és hatalommal ruház fel, és szavatolja számodra a szeretetet, szükségszerűen az ördög hamis ígérete."


/Beszélgetések Istennel/

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook