Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beszélgessünk az akupunktúráról. fórum

Beszélgessünk az akupunktúráról. (beszélgetős fórum)


1 2
16. erika691230 (válaszként erre: 14. - Judyt640)
2009. aug. 15. 18:04

Szia judit!

Kérted,írjak,ha van valami fejlemény.Na,hét két napja, két kis babó lakik a pocimban,mert nem csak hogy jó lett a hormoneredményem,de petesejtem is lett,igaz,csak kettő,de meg is termékenyültek,és már itt pihiznek a pocakomban.:-)

Amit az akupunktúrának köszönhetek elsősorban,no,és egy gynex nevű gyógynövénycseppnek.Remélem,ha elmeséled a kolléganődnek,meddig jutottam,meg tudod győzi.

15. erika691230 (válaszként erre: 14. - Judyt640)
2009. aug. 1. 07:41

Szia Judit!


Talán meséld el az én történetem a kolléganődnek,hátha ez segít.De szerintem,kell hozzá a hit is.Én biztos vagyok benn,hogy rajtam az akupunktúra segített,és még van egy-két trükköm mellé.Ha gondolod,írj privit,és elmesélem a történetem,vagy olvasd el a naplómat.

2009. júl. 31. 19:34
Örülök neki hogy van eredmény nekem egy munkatársnöm jár a káliba de valami nagyon nemjo neki hormonrendszerileg mert félbekellett hagyni a kezelést a plafonban voltak az értékei aztmondta a prof neki ebbe beleis halhat.Hiába mondom neki a természetes dolgokat próbálja ki Ö nem hisz benne és egy tapodtat sem tesz más irányba .Irj ha van valami eredmény engem érdekel
2009. júl. 31. 16:51

Hát,látom,ez a fórum nem jött be.

Na,azért én leírom,mit tapasztaltam.Két hetente járok,tartós tűt kapok.Az étvágyam tényleg csökkent,ez már egy jó dolog.A méregtelenítés is működik,tapasztalom.

És,ami végett,én elkezdtem z egészet.azt mondták,kezdenek kimerülni a petefészkeim,nagyon rossz volt egy hormoneredményem,ezért még a lombiknak sem sok esélyt adott a dokinéni.És most,6 hét szurkálás után jelentem,olyan hormoneredményt produkáltam,hogy a dokinéni kétszer is visszakérdezett,mennyi lett. :-))


Így jelentem,nekem nagyon bejött az akupunktúra.DE ÉN HISZEK IS BENNE!Talán sokaknál ez a gond.

12. erika691230 (válaszként erre: 11. - Judyt640)
2009. júl. 11. 22:17

Szia Judit!


Köszönöm,hogy segíteni próbálsz,de sajna én makói vagyok. :-(

2009. júl. 11. 14:15
Szia ERika.NEmtudom hol laksz de ha Bp en akkor ott a Varga gyogymód intézet Ök egy ujfajta talpmasszázsal gyógyitanak elöször a Varga diagnosztizál és elmondja a problémákat lehet hogy mással is összefüggésbe van.Ha nemis akarsz kezelésekre járni de a diagnosztizálást érdemes lenne meghalgatni
2009. júl. 7. 18:20

Sziasztok!


Hát,látom,nagy itt a pangás. :-((

Én azért leírom,hogy ma voltam tűcserén,és a csajszi azt mondta,jelentős változást lát a nőgyógyászati pontomon. :-)

Most még jobban hiszek benne,hogy ez a módszer segíteni fog nekem. .-)

9. erika691230 (válaszként erre: 8. - Judyt640)
2009. jún. 28. 16:19

Szia Judit!


Hát,én is hiszek benne,hogy az akupunktúra segít rajtam,emellett csinálok egy speciális tornát(arwen torna)ami a jóga egyes elemein alapul,szedek egy 15 féle gyógynövényből készült cseppet,és meditálok.

Én úgy gondolom,3 hónap múlva már lesz hatásuk.

2009. jún. 28. 14:03
Szia .Én aztmondom minden természetes módszert próbálj meg.Hallottam már hogy a talp reflex masszázs is csodákat tesz nöknél férfiaknál eggyaránt a hajdúszoboszléi viz is jé erre de a csontkovács akihez én járok a gerincemmel aztmondja hogy azis lehet a terméketlenség oka ha egy csigolyád elvan mozdulva.Az biztos hogy a természetes kezelések nem5-7 nap alatt hatnak mint az antibiotikum de nem is okoznak olyan bajt és én hiszem hogy meglesz az eredmény ha mindig teszel érte valamit akár csak gyógytea formájában is (nem vagyok természetgyégyész )de én hiszek benne csak megkell találni a megfelelöt
7. erika691230 (válaszként erre: 6. - 2e4bb6920c)
2009. jún. 27. 18:57

Szia!


Na,hát ezzel nálam nincs gond,mert meg vagyok róla győződve,hogy tud rajtam segíteni az akupunktúra!Nálam pozitívabb embert ...

2009. jún. 27. 18:55

Az akkupunktúra a testben lévő energia eloszlatására szolgál. Amikor egy emberre azt mondják, hogy tele van negatív energiával, az azért van, mert olyan a felfogása. Aki hitetlenkedve megy el akkupunktúrás kezelésekre, az a pénzét és az idejét fecséreli, ugyanis ha negatívan gondolkodik, vagy már eleve azt a kérdést hajtogatja magában, hogy "Valyon hatni fog?", akkor biztosan nem mutatkozik a kívánt hatás...


Csak pozitívan... :)

5. erika691230 (válaszként erre: 4. - Zsuzsi1987)
2009. jún. 27. 15:45

Szia Zsuzsi!


Hát,én nem fogyni szeretnék,bár azt sem ártana,én lombikot kezdtem,de nem termelődött petesejt a tüszőimben,így meg is szakadt a procedúra.Azt hallottam,hogy van,akin segített az akupunktúra.

Ezért most többek között ezzel próbálkozom.

2009. jún. 27. 15:42

Sziasztok

Én is fogyokuránál pronáltam de nekem sem ért semmit:(

3. erika691230 (válaszként erre: 2. - Nyuce)
2009. jún. 27. 15:37

Hát,hallottam,hogy nem mindenkinek hat.És diétáztál is mellette?Mert gondolom,csak a szurkálás nem elég.

Van kolléganőm is,aki fogyni ugyan nem fogyott,de más jellegű problémáját viszont rendbe rakta.

2. nyuce (válaszként erre: 1. - Erika691230)
2009. jún. 27. 15:04
Én fogyókúrára próbáltam. Nem ér semmit. :((
2009. jún. 27. 15:02

Sziasztok!

Érdekel,hogy Ti milyen problémára,és milyen sikerrel alkalmaztátok az akupunktúrát.

Én most próbálkozom vele,és remélem,hogy a petefészek problémámon tud segíteni.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook