Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bennem van a hiba, hogy a pasik akikhez volt valami közöm, visszamennek az exükhöz? fórum

Bennem van a hiba, hogy a pasik akikhez volt valami közöm, visszamennek az exükhöz? (beszélgetős fórum)


1 2
15. 366f4505e9 (válaszként erre: 7. - Cinderella25)
2019. jan. 13. 09:12
Nekem a pasim szokott reklamálni, miert emlegetek exeket (mar akit neki megemlutek). Ha a temarol eszembe jut valami, miert kell lapitanom? Az a mult, ami hozzam tartozik, es szep emlék.
2019. jan. 13. 08:37
Ne hibáztasd magad. Az a pasi aki a randin az exéről beszél, azzal egyáltalán nem kell foglalkozni.Nem zárta még le. Egyébként az hiába megy vissza az exhez, valamiért csak szakítottak, előbb-utóbb onnan is eljön.
2019. jan. 13. 08:02

Szerintem ismerd meg alaposabban a céljaikat, figyelj a jelekre amik azt mutathatják, hogy nem elég határozott az illető. Én anno kikötöttem, hogy nekem nem kell olyan, akinél elvarratlan szálak vannak. Legyél ebben te is határozottabb, talán ez az amiben hibázol.

Ezeknek a paliknak meg kényelmesebb volt még nyűglődni egy sort az exekkel, aztán legtöbbjük gondolom utána újból egyedül lesz, elvégre valamiért csak szakítottak.

12. Lávli (válaszként erre: 10. - Cinderella25)
2019. jan. 13. 06:59
A randik már kis kaland, kis pezsgés, kis bizsergés. De csak kicsi.
11. 1c5636831a (válaszként erre: 9. - Cinderella25)
2019. jan. 13. 06:53
Hát ezt nem tudom de már sokat gondolkodtam ilyenen en is azt mondják hogy a nő a gyengébb nem Szerintem meg a férfi mert nagyon sokszor nem tudják mit akarnak befolyásolható És igen ez az exhez ragaszkodás ebben valóban van valami csak hogyha ez nálad folyamatosan fennáll akkor úgy gondolom valamin neked kellene változtatni De ezt neked kell tudnod és érezned
10. cinderella25 (válaszként erre: 6. - Lávli)
2019. jan. 13. 06:51
Nem volt egyikkel sem még kaland sem. Csak randik, de szex nem.
9. cinderella25 (válaszként erre: 5. - 1c5636831a)
2019. jan. 13. 06:50
Szerintem nem fogom meg őket eléggé, hogy azt érezzék "Feledem az előzőt, téged akarlak".
8. cinderella25 (válaszként erre: 4. - Tryxia)
2019. jan. 13. 06:48
Én az ellenkezőjük vagyok, de hasonlóság is lehet köztünk. Személyesen nem ismerem őket, csak a közösségi portálról :)
7. cinderella25 (válaszként erre: 3. - Panna.33)
2019. jan. 13. 06:46

Minden esetnél amit intő jelként kellett volna felfognom talán, hogy gyakori téma volt az ex. Nem úgy, hogy "X ideig jártunk" és pont, vagy "ez és az ok miatt szakítottunk" hanem storyzgatások.


Hogy: jaj mikor itt voltunk, jaj ő úgy főzött, negatív dolgokat is meséltek, de inkább mint akik nosztalgiáznak.

2019. jan. 13. 06:38

Mindkettő lehet.

Vagy ilyen szélfútta pitypangok, hogy túl hamar kezdenek bele, vagy nincs benned extra, de kalandnak jó vagy, vagy mindkettő.

Ezt csak te tudhatod.

2019. jan. 13. 06:34
Én nem ismerlek téged sem és a volt pasijaidat sem de valami azt súgja hogy igen benned van a hiba ha az összes visszamegy az exéhez
2019. jan. 13. 02:56

Az ilyen, amúgy nagyon gyakori eset, bár az nem a legjobb, hogy veled ilyen már 3x is megtörtént.

Viszont egy biztos: Nem a te hibád.

Az ok sokféle lehet. Kérdés mindig az, hogy a férfiak miként szakítottak a párjukkal? Mi volt az ok, amiért úgymond nem működött tovább a kapcsolatuk? A legtöbb férfi igen bizonytalan az érzéseivel kapcsolatban, így van, hogy megijednek egy komoly kapcsolattól és félnek, hogy nem tudnak majd tovább "vadászni". Egy férfiből nem szabad teljes mértékben kiszakítani a vadászösztönt, ezért is, nagyon romboló hatású, ha megtiltjuk a párunknak, hogy más nőre nézzen. Vagy, ha kiakadunk, mert flörtölt egy másik nővel (ez csak akkor nem helyén való, ha mi is ott vagyunk). Na szóval ha azért szakítottak, mert mondjuk a csajok nagyon féltékenykedős típusok voltak, így esélyes, hogy a férfi egy kicsit még élni akart, egy kicsit élvezni az életet. Ez sajnos nem jelenti azt, hogy nem szerették a párjukat, csak akkor épp megfojtva érezték magukat. Szóval esélyes, hogy a még nem feledett érzelmek miatt visszatértek a volt párjukhoz.


Bár kérdés, hogy milyen volt az előző nő és te milyen vagy. Ha az előző leány extravagáns volt és te az ellenkezője vagy, akkor lehet visszavágyott az előző nőhöz. Vagy ez lehet fordítva is.

De egy a lényeg, hogy emiatt te ne nagyon akarj megváltozni, alakíthatsz a stílusodon, de ne akarj teljesen más lenni.

Ennél pontosabb tanácsot a megannyi ismeretlen tényezővel szemben nehéz adni. :)

2019. jan. 13. 01:09
Dehogy a te hibád! Nem voltak képesek továbblépni, túl hamar kezdtek bele veled a kapcsolatba. Ez semmiképp nem a te hibád.
2019. jan. 12. 23:17

Az én hibám, mert nem teszek olyan mély benyomást rájuk, hogy elfeledjék a volt párjukat?

Vagy ők eleve úgy ismerkedtek velem, hogy az előző nőt szerették?

2019. jan. 12. 23:14

Életem 3. ilyen esete. Ismerkedünk, randizunk, majd felszívódnak és kiderül, hogy a volt barátnőjükkel vannak újra.

Ez az én hibám? Mit rontok el?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook