Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Beleszerettem másba - ez a házasságom végét jelenti? fórum

Beleszerettem másba - ez a házasságom végét jelenti? (beszélgetős fórum)


1 2 3
27. 3da8f53e4a (válaszként erre: 22. - Anya4005)
2014. aug. 7. 08:00

Senkit nem fenyegetnék meg. Elköszönnék tőle és legyenek nagyon boldogok.


Biztos,hogy okkal csalják meg a másikat... fenyegetés? hmm.... attól büszkébb lennék!!

26. 3da8f53e4a (válaszként erre: 20. - Anya4005)
2014. aug. 7. 07:58

...ettől szánalmasabb nincs, ha valaki azért marad egy házasságban, mert!

Ez már innentől egy érdek-közösség és semmi más.



Szánalmas megoldás. El kell dönteni, hogy ki a fontos. Kizártnak tartom, hogy fél év- 1 év múlva minden visszazökkenne az előző kerékvágásba.

Ritkán változnak meg emberek és ha valami kiváltotta az új pasit - ami nem is egy röpke fellángolás volt - akkor az továbbra is meg fog maradni.


...és marad az epekedés a srác után :(

25. Anettka0101 (válaszként erre: 1. - Petitange)
2014. aug. 7. 06:52

Ennek a házasságnak vége van. Egyszeri alkalom "csak" kaland lett volna. 1.5 éves kapcsolat, az a másik (és saját magad) tudatos, szervezett, tervezett megalázása, hazudozás.


Innen nincs vissza út.

24. Anettka0101 (válaszként erre: 22. - Anya4005)
2014. aug. 7. 06:46

Verekedés? Erőszak? Te beteg vagy!!! Ez kit minősít? Lehet, h Téged!? :-)


Ha el tudják szeretni, vigyék... :-)

23. 5da0117bbb (válaszként erre: 15. - D2d5bb5db4)
2014. aug. 6. 23:13

És most is milyen ügyesen kikerülte a választ :)

Pedig azért fontos momentum lett volna a szappanoperában, hogy ki is az apa?

22. anya4005 (válaszként erre: 21. - 4740439ec6)
2014. aug. 6. 22:45
Na! Te mit mondanál a férjed szeretőjének? Mert én nem csak megfenyegetném... Persze,a férjemnek is fájna...
21. 4740439ec6 (válaszként erre: 16. - Petitange)
2014. aug. 6. 22:41

Az ilyen embertől menekülni kéne és nem Münchausen szindrómásként vele maradni.


Most komolyan azt írod,hogy a férjed halálosan megfenyegetett egy fickót és te még vele vagy?


Vagy rosszul értek valamit?

20. anya4005 (válaszként erre: 16. - Petitange)
2014. aug. 6. 22:40

Akkor egyszerű! Maradsz a házasságodban,és ennyi! Ha jól értem,már eldöntötted! Amúgy a házasságodnak ott volt vége,hogy szerelemmel gondoltál másra. A többi (ez a helyzet) csak színjáték!

Nem házasság ez már,csak egy életközösség,amit a férjed érzései,pénze,és a gyerek tartanak össze.

Ezért nem értem az újabb fórumot...

19. 6fef80bd7d (válaszként erre: 18. - D2d5bb5db4)
2014. aug. 6. 22:37
énis :D
18. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 17. - 6fef80bd7d)
2014. aug. 6. 22:34
Én vállalom, hogy sokszor néztem:))
17. 6fef80bd7d (válaszként erre: 15. - D2d5bb5db4)
2014. aug. 6. 22:33
pedíg az jó volt a Balázs show-al eggyütt :D
16. Petitange (válaszként erre: 9. - Anya4005)
2014. aug. 6. 22:31

Nem, nem egészen. Nem rinyálok a házasságomért, csak mint ahogy írtam egy hónapja, a férjem megfenyegette a másikat, hogy ha mégegyszer hallat magáról, elteteti láb alól. A beteges kötődés című topicot ezért indítottam - nem megszokott dolog, hogy valakit megcsalnak és még azok után vele akar maradni és a konkurenciát befenyíti...


Most ketten "maradtunk" - csak én és a férjem. Mivel eddig az "ész és szív" harca fojt - nagyon szerelmes voltam a másikba, mégsem tudtam valamiért otthagyni a férjem - tehát nem volt egy kiforrt döntésem - ezért most már ha itt tartunk, nem fogok kiugrani ebből a házasságból.


Hagyon hadd teljen az idő és meglátom működik-e. Soha többé nem akarok harmadikat, ha szükségét érezném - na, akkor lezárnám ezt a házasságot, mintsem újra elkövessem ugyanazt a hibát. Nagyon xar volt ám kettővel lenni! Szerelmes voltam mint a nagyágyú, de nem tudok fejlődni a kapcsolat, mert ott volt a férjem...aztán "elhalt". A férjemmel meg nem volt fair ez az egész.

15. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 11. - 5da0117bbb)
2014. aug. 6. 22:25
Nem hinném; megszűnt a Mónika-show .
2014. aug. 6. 22:14
ha akarod, én úgy megmondom!
2014. aug. 6. 21:50
én mondjam meg?
12. globus
2014. aug. 6. 21:16
Mióta vergődsz, szánalmas.
2014. aug. 6. 20:45

Petitange, emlékszem rád egy nagyon régi fórumról, amikor annak latolgattad az esélyeit, hogy most kitől lehetsz terhes: inkább a férjedtől vagy szeretődtől?

Ez kb. 1-1,5 éves fórum...

Végül kiderült, ki az apa?

10. Puszitolvaj (válaszként erre: 8. - Petitange)
2014. aug. 6. 20:40

Na, ez a baj, a ferjed tud mindent... hadd kerdezzek valamit...ha forditott lenne a helyzet, es a ferjed lepett volna felre, te mit tennel?

vissza tudnad ot fogadni, ugy mintha mi sem tortent volna?! tudnal benne ugy bizni ismet mint a legelejen?! gondolom, letezik, olyan eset, hogy teljesen tiszta lappal kezdik ujra...de ez tul ritka...engem megcsalt az exferjem, es el is valtunk mert soha nem tudtam volna ugy nezni ra mint az elejen...bemocskolt valamit ami szent volt, tiszteltem ot, de aztan semmi tisztelet nem maradt iranta... es ugy elni egy kapcsolatba hogy nincs bizalom es tisztelet....haaat, hogy is mondjam...


Ja, es a tobbi hozzaszollonak uzenem: nem kell rosszindulatunak lenni!...eleg leirni a gondolatot, de probaljatok kicsit is empatikus lenni...

2014. aug. 6. 20:30

hát,én nem értelek!

Egy hónapja még beteges volt a férjed viselkedése a szemedben,most meg a házasságodért rinyálsz...?

8. Petitange (válaszként erre: 7. - 4740439ec6)
2014. aug. 6. 20:28
Nincs szó hazugságról. A férjem tud mindent :-/ Ennek ellenére próbálja, próbáljuk rendbezhozni a házasságunkat...Más kitett volna mint macskát sz.ni - de ő nem akart. Márcsak ezért is azt gondolom, érdemes folytatni.
2014. aug. 6. 20:14
Hazugságban élni le az életed.Ezt akarod?Akkor hajrá!Nincs elég nyomorult a földön!:/
6. Regin_a (válaszként erre: 1. - Petitange)
2014. aug. 6. 20:13

Akkor azt hittem hogy a férjem egy szemét alak,"


Hasonlót sose éreztem, gondoltam


Oszt' mi lesz ah jön a következő aki megint elbolondít?

Ne mond hogy nem!

5. Regin_a (válaszként erre: 1. - Petitange)
2014. aug. 6. 20:11

Valaki járt már hasonló cipőben?"


Hasonlóban , de a tartós kapcsolatom soha nem sinylette meg, sőőőt....

2014. aug. 6. 20:07
Nem feltétlenül, az idő a megoldás nyitja, várd ki, hogy mit hoz a jövő.
3. angelic smile (válaszként erre: 1. - Petitange)
2014. aug. 6. 20:07

Nem normális 7 év után. A mai napig szerelmes vagyok a férjembe (több, mint 10 év együttlét után!).

A másik dologban sajnos nem tudok tanácsot adni. Talán fel kellene dobni a házasságotokat, elkezdeni az elején? Nem tudom.

2014. aug. 6. 20:06
nem. ez valaminek a kezdetét jelenti.....
2014. aug. 6. 20:01

Másfél évig tartott a titkos románc, de már vége van. :-/


A férjemmel próbáljuk rendbetenni a dolgokat. Sajnos a szívem még mindig a másikért fáj, de próbálom elfelejteni. (Most erre ne mondja senki hogy na akkor hagyjam szegény férjem és váljak el..elmondom miért.)


Mélyponton volt a házasságom, természetesen ekkor lépett be a képbe a harmadik. Akkor azt hittem hogy a férjem egy szemét alak, hogy nem tudok többé vele élni, de a másfél év alatt jó irányba alakultak a dolgok és most mégis úgy látom, érdemes folytatni.


Egy bökkenő van csak..az érzelmeim...ha elmúlik a szívfájdalom, jobb lesz a férjemmel? Vagy ennek már nincs értelme? Jól kijövök vele..de nem vagyok belé szerelmes és semmi szenvedély sincs az együttlétekben...Vagy ez így normális 7 év után?


Nem tudom mitévő legyek. Most várok, meglátjuk hogy leszünk fél év, egy év múlva...


Valaki járt már hasonló cipőben? Akárkivel előfordulhat, hogy beleszerelmesedik másba. Persze nem mindenki megy bele. Én belementem...

Ez a házasság végét jelenti?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook