Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Belefér, hogy néha nem keres? fórum

Belefér, hogy néha nem keres? (beszélgetős fórum)

12. 16eb25c92a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 1. 20:47
Elfoglalt, nem érdekled, gondolkodási idő vagy mosolyszünet.
11. 5236d12e25 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 1. 20:06

Nézd, ha neked vadidegenek véleménye kell, hogy eldöntsd ezt a dolgot, már régen rossz.


Ha már az ismerkedés legelején azért hisztizel, mert nem körülötted forog az illető.. Nos az nem csak gáz, de beteg is.


Sajnálom a srácot, mert a leírtakból nagyon önző és önközpontú vagy.

2022. máj. 1. 15:51

Azzal kezdem, hogy belőlem az ilyen név nélkül indított fórumok elég vegyes érzést váltanak ki. Inkább nem hiszem a benne leírtakat, mint hiszem, most is kételkedem, hogy ez egy megtörtént eset.

De tételezzük fel, hogy ez nem egy fikció.

Szóval, ha én valakitől szeretnék valamit komolyabban, azt naponta egyszer minimum felhívnám. Vagy, ha engedi az időm, üzenetben megkérdezném tőle, hogy mi újság van vele.

Nekem így lenne természetes.

9. andi6020 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 1. 15:28

Elég baj.

Hozzászoktunk, hogy bármikor el lehet érni a másikat.

Ez amúgy jó, de látod, ha kimarad pár óra, ne adj isten pár nap, már konganak a vészharangok.

Nyugi, ne stresszelj rá ennyire.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Ágio8405)
2022. máj. 1. 12:46

Én is így gondolom.


De végül keresett este, befejezem, hogy ilyesmiken kattogok. Ha hiányzom, vagy ideje engedi akkor keresni fog, elfoglalom magam.

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - 5236d12e25)
2022. máj. 1. 12:45

Nem kell ilyen csúnyákat írnod egy számodra idegennek..

Pláne, hogy olyanról írsz, amit én nem mondtam.

Én csak azt kérdeztem tőletek, hogy normális-e amikor valaki egésznap nem keres egyszer sem.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2022. máj. 1. 12:40

Igen, 32 évvel ezelőtt ez így volt.

Ma meg már a fiatalok többsége wc-re is viszi a telefont.

5. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 1. 10:01

Azt gondolom, hogy nem te vagy a világ közepe.

Az embernek vannak más dolgai is, munkái, elfoglaltsága, barátai, családja stb..

Nem kell össze 💩 magad, csak mert nem te körülötted forog a nap 24 órája..

Nagyon gyerekes viselkedés, amellett minden egészseges lelkületű embernek szüksége van privát szférára.

4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 30. 23:05

Én amikor fiatal voltam, hetente párszor randiztunk. Még vonalas telefon sem volt, nemhogy mobil, vagy net, vagy messenger, apámfarka. Mégis sikerült olyan kapcsolatot kialakítani, ami 32 éve tart.

Tejóisten...

És medve anyám...

3. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 30. 21:03
Ha meló után vagy előtt sem keres az gáz. De az ha csak este keres magàol nappal amikor dolgozik nem az normális.
2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 30. 18:58

Mondjuk dolga van???

Tudod, vannak emberek akik nem mindig érnek rá, van más dolguk is mint a telefont nyomkodni...

2022. ápr. 30. 18:51

Van egy srác, mar régebben is kavartunk, most is ismerkedünk.

Akkor azért szakadt meg, mert behisztiztem, hogy egesznap nem írt, és másnap este hívott csak.

Azt mondja fogalma sincs, miért történt ez így, akkor is jó volt velem lenni, meg most is. És tényleg (túl) sűrűn mondd ehhez hasonlókat.

Erre ma megint nem keres.


Mi a véleményetek erről? Van amikor órákig erőlteti, hogy ne menjünk még haza, vagy ne tegyük le a telefont, van amikor meg semmi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook