Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire nagy kérés egy kapcsolatban néhány apró figyelmesség? fórum

Mennyire nagy kérés egy kapcsolatban néhány apró figyelmesség? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. aug. 14. 08:29
Társas társtalanság... pontos meghatározása egyik-másik kapcsolatnak...
2009. ápr. 11. 20:24

Kérni már útálok és nem csak azért mert kell, hanem sokszor túl sokba kerül!

Ingerült lesz, magyarázkodik, kérdőre vont s mire a sor végére kerülnénk már rég megoldottam volna és árkon-bokron túl jutottam volna!

Arról nem is beszélve, hogy nyugalmasabb és ráadásul jobban igazodik az igényeimhez.

A baj csak az, hogy mivel nem veszi észre azt hiszi, hogy nincs szükségem rá és ha mégis kiderül kellene akkor (száz)egyszer-(ezer)kétszer csak meg tudom oldani magam is?!

Nos azt hiszem ennek a képletnek a végeredménye a társas társtalanság:(

2009. ápr. 11. 11:22
a mi kapcsolatunkba nem nagy kérés....hanem NAGYON NAGY!!!!
2008. ápr. 11. 20:47

Ha jellemzo volt a figyelmesseg a kapcsolatra a kezdetekkor,aztan hirtelen jelentoseget veszti

hat erdemes oda figyelni,hogy mi okozza a feledekenyseget....

2007. nov. 16. 19:02
Nem lenne szabad nagy kérésnek lennie. Egy kapcsolatban az apró figyelmességeknek, kedvességeknek maguktól érthetőnek kellene lenniük.
47. babóm
2007. nov. 15. 19:57
Egy ideje úgy tűnik elég nagy kérés, SŐT!
2007. nov. 15. 17:26
Nem hiszem,hogy kérni kéne.Az mindenkinek jó amikor kicsi apró dolgokkal odafigyelünk a másikra és örömet tudunk szerezni neki.Én úgy gondolom.
45. lányom (válaszként erre: 41. - 0148b688d6)
2007. nov. 15. 16:57
Egyet értek!
2007. nov. 15. 16:56
Miért kell kérniiiiiiiii????? A csodát, pedig sajna sokunknak kérni kell!
2007. nov. 14. 22:41

Nem nagy kérés a figyelmességkérés, csak fül kell hozzá az eembered fején.

És ez nincs mindenkinek.

2007. nov. 14. 21:46
Persze tudom, szelektív a hallása. Na de ennyire!!?
41. 0148b688d6 (válaszként erre: 40. - Lányom)
2007. nov. 14. 21:46
Pont erre gondoltam. Ha apró ,miért kell kérni? Még a nagyot sem! Sajnos a mai férfiak (tisztelet a kivételnek)elég bukók. Ld. közlekedés, vásárlás, stb.Az én férjem is abszolúte figyelmetlen!! Mindenért szólni kell neki, és akkor sem biztos,hogy hallja, sőt!!!!
2007. nov. 14. 21:41
Nagyon nagy kérés, mert az lenne a csodás ,ha nem kellene kérni! Figyelem fiatalság, időben kell odafigyelni mindíg, és nem szabad hagyni kihülni semmit.Finom a felmelegített leves, de már csak nem friss!
2007. nov. 9. 02:19

Olyan sokszor szükség lenne rá! De éveken át kérni, és vagy kap az ember vagy nem! Iszonyatosan rossz, akár milyen nagy a kitartás!

Igaza volt aki ezt válaszolta nekem.

38. 613c0e0120 (válaszként erre: 37. - 613c0e0120)
2007. nov. 8. 12:41
ja, és még csináltam neki hamburgert is. :)
37. 613c0e0120 (válaszként erre: 34. - 0c97fbb607)
2007. nov. 8. 12:39

nincs azzal semmi baj, hogy én tévézek, ő meg olvas vagy épp netezik. Csak a Dr. House-t mindig együtt néztük, ketten, romantikusan az ágyban, pattogatott kukoricával :)

És most volt az évadzáró része.


Azzal van a baj, hogy ő tudta, hogy egész nap ezt vártam, ezt az estét, és erre nekiáll és netezik. Ezzel van a bajom. Figyelmetlen volt, pedig csak 45 percébe tellett volna.

2007. nov. 8. 12:29

Ha már kérni kell,hogy figyelmesebb legyen dolgokban,ott már baj van.

Nem azt mondom,hogy néha elfelejthetünk dolgokat,azt még meg lehet bocsájtani.

2007. nov. 8. 12:13
az érzelmi biztonság fontos - ehhez hozzátartoznak a figyelmességek: megerősítik az embert. egy elmaradt ígéret, a figyelmetlenség nem a világ vége,de gyengíti az embert, elbizonytalanítja.
34. 0c97fbb607 (válaszként erre: 32. - 613c0e0120)
2007. nov. 8. 12:13

Nem értelek!

Ha azt mondtad volna,hogy szeretnél vele beszélgetni,akkor valóban rá és a közelségére lett volna szükséged.

De mi külömbség van aközött ,hogy ő olvas,te pedig a tévét bámulod?Az egyedül is megy nem?

33. bogyoka20 (válaszként erre: 32. - 613c0e0120)
2007. nov. 8. 12:02
Én megértelek!Persze hogy nem ez a világon a legnagyobb baj,hogy nem nézte meg veled a filmet,de akkor minek ígérte meg?Ezt utálom a legjobban!Ha vaki megígér valamit,akkor teljesítse!
32. 613c0e0120 (válaszként erre: 30. - Delete)
2007. nov. 8. 11:46
feltettem neki a kérdést. :) de semmi, csak épp kedve támadt nézelődni. Ezzel nincs is baj, csak amikor már elkezdődőtt a film, még akkor sem hagyta abba. Egy 45 perces sorozat után is tudta volna folytatni. :)
2007. nov. 8. 10:56

Egyáltalán nem nagy kérés, de baj, ha kérni kell!

Nem muszáj tárgyakkal kedveskedni! Én pl. annak jobban örülök, ha dögfáradtan hazaérek este a munkából és leviszi helyettem a kutyát, mintha ezer csokornyi virágot hozott volna!

30. Delete (válaszként erre: 29. - 613c0e0120)
2007. nov. 8. 10:32
és ha valami fontosra bukkant? ami a jövőben döntően befolyásolja az életeteket? lehetséges? [[mond csak mi volt ilyen fontos? kérdés hiánya ]]
2007. nov. 8. 09:51

nagyon fontos, és ezt a párom időnként elfelejti.

Kértem tegnap, hogy nézzük együtt a Dr. House-t. És megbeszéltük, hogy oké.

Erre elkezdődik és én kiabálok neki hogy jöjjön már végre, míg ő a lenti számítógépen nézeget valamit.

Én úgy bemorciztam, hogy nem szóltam hozzá egy szót sem többé.

Olyan kis apróságok, de ezekből áll össze a szeretett nagy része.

2007. nov. 8. 09:40
Nagyon fontos. De nem kell ennek feltétlenül tárgyi dolognak lenni. Gondolok pl. egy mosoly, egy bók...A szavak sokat érnek.
27. lányom (válaszként erre: 26. - Detty222)
2007. nov. 8. 03:15
A szavak, beszélgetések előfogják csalogatni belőle szerintem ,azokat a hiányzó egy szál virágokat is. Ha vannak szavak, érdeklődések, az a legnagyobb figyelem. Irányíts ügyesen, és pesze te is meglepheted őt, hátha észre veszi magát. Nekem milliószor nem sikerült, de nem az én férjem kaptafájára formázták a férfiakat, sok nő szerencséjére :) :)na azért ő sem a legrosszabbakból való! Remélem? :) :) :)
2007. okt. 29. 12:01
Most, hogy így látom az előttem írt sorokat,most jövök rá, hogy az utóbbi időben nálunk is ritkázódtak az egyszállas virágok meg a nem egyszállasok is. De szavakkal mostanság jobban kifejezi az érzéseit és kedvesebb is a párom.
25. lányom (válaszként erre: 23. - LoLiNa)
2007. okt. 29. 11:50

Én is sajnos hosszú idről írtam, de ilyen is van. És ahogy írtad valóban szálka, sőt már kezdett gerendává válni. Amit leírtam már egy hozzászólásomban,hogy nagyon nem minden arany ami fénylik. Ezt afigyelmesség megjelenését elég furcsa módon értem el, de olyan sok mindennel próbáltam már rávezetni hogy kipróbáltam ,úgy tünt bevált.Elképzelhető , (SŐT) hogy ez is csak átmeneti dolog lesz!

Nagyon fájó pont ez nekem, de parányit sem sértett amit írtál! Igazad van valahol, de sajnos sokunk , sokszor nem is tudná megmagyarázni, hogy miért , hosszú éveken át küzd a boldogságáért, sőt látod még apró figyelmességekért is. Nem helyes,( nekem ezt tudnom is kell, hivatásomnál fogva isde...) később biztos megbánom, megbánjuk, de .....ez van! Van aki túl hamar adja fel, azzal hibázik, van aki túl sokáig tűr azzal hibázik. A magánéletben, mivel nagyon sok ember gondját baját próbálom igazgatni, irányitani mind amellet hogy az a testi egészségeikkel is kell foglalkoznom, az enyém a türelemre épült ami nem lett helyes. Igaz a mondás :" A cipész cipője szinte mindig lyukas!"

Kedves vagy, nem értettelek félre, csak ezt te nem tudtad, bár valahol már írtam róla! Üdv.

2007. okt. 29. 06:34
Egyáltalán,sőt szerintem kell,mert az apró kis figyelmességek feldobnak egy kapcsolatot.
23. LoLiNa
2007. okt. 28. 04:52

nos, szerintem nem értelmezted rendesen amit írtam.. : "ha az egyik ad, a másik viszonoz és szintén ad.. évről évre, napról napra... "

ha te adsz, és ő nem ad, akkor már valami nem jó, ugyebár önző.. kiállhatsz érte.. de az már szálka lesz.. és itt nem az "egy napos" figyelmetlenségre gondolok, ahogy szerintem a topicnyitó sem.. mert olyan van, rossz közérzet, fáradtság, vagy épp csak az ember egyedül akar lenni valamiért.. stb.., hanem a huzamosabb idő..

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook