Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bekattanok? fórum

Bekattanok? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2018. máj. 1. 11:53
Egy pszichológust azért lehet, hogy nem ártana felkeresned
2018. máj. 1. 11:49

Ezt most nem tehetem meg, nemrég lett munkahelyem.

A barátom meg nem lenne vevő, h hagyjunk itt csapot papot pár hónapra.

De tény, h környezetváltozásra van szükségem. És sztem egyedül kell ezt végig csinálnom.

17. Anyucikóni (válaszként erre: 16. - 4db861fb54)
2018. máj. 1. 11:30
Én elmennék innen a helyedben. Valamilyen kellemes helyre. Akár kölcsönpénzből is, de ki kell mozdulni. Ha jól értettem saját család nincs, csak egy pár, aki nem férj, igaz? Akkor fogjátok meg egymást és el innen! Csak 3-4 hónapa. Ha jobban vagy gyerek vissza. Ennyit még fiz.nélküli szabit is ki lehet venni.
2018. máj. 1. 11:27
Dokit keressek fel azért? Ha ilyen gyenge leszek, h melózzak?! 😥
2018. máj. 1. 10:52
Porcicának igaza van, rengeteget számit eleve a vitamintszint, de ezek különösen! Ez egy jó tipp, mindenképp fogadd meg! Jobbulást
2018. máj. 1. 10:47

Sürgősen kezdj el B12- és D-vitamint (D3) szedni, de tényleg nagyon sürgősen! Sajnos az ilyen megmagyarázhatatlan depresszió és életuntság hátterében sokszor jóformán csak ezek hiánya húzódik meg.

Nálam sokat segítettek, akár napok, de 1-2 hét alatt már érezni a hatást.

Nem állítom, hogy csak ennyi a problémád, de ennek a 2 vitaminnak a feltöltése segít tisztábban látni, és a helyes döntést meghozni, mert visszaadja a tiszta gondolkodást.

De nem közértben vedd! Menj be egy patikába!

Jobbulást!

13. globus (válaszként erre: 8. - 4db861fb54)
2018. máj. 1. 10:47
Nincsenek barátaid, barátnőid?
12. 4db861fb54 (válaszként erre: 11. - Bichi)
2018. máj. 1. 10:12
Nem tudok érdemi választ adni erre. Úgy látszik magam ellen dolgozok.
11. Bichi (válaszként erre: 1. - 4db861fb54)
2018. máj. 1. 09:51
Én azt nem értem, ha megvolt , hogy hova mész külföldre, miért mondtad vissza?
10. kisj
2018. máj. 1. 09:32
Nekem úgy tűnik, hogy nem tudod, hogy mit akarsz. El kellene indulnod egy irányban és kitartani mellette.
9. 31bc25d879 (válaszként erre: 8. - 4db861fb54)
2018. máj. 1. 09:30

Hát ez nem valami biztató.

Nem lehet, hogy a párod inaktivitása rád kedvezőtlenül hat?

34 évesen előttetek az élet.

Nem vagy depressziós?

2018. máj. 1. 09:24

Teljesen gyengének érzem magam, még mosogatni sincs erőm.

Ő nem megy sehova, a lakásában élünk. És nem is akar kimenni.

Tudom, h dolgozni kell. Nem arról van szó, hogy nem akarok, hanem kezdem úgy érezni ez nem nekem való. Totál hajtás, stressz... Stb.

Anyuval olyan ember él együtt, akit nem szeretünk. Apumhoz tudnék menni.

7. mignon11 (válaszként erre: 1. - 4db861fb54)
2018. máj. 1. 09:21

Kezd avval amit meg tudsz tenni magáért. Egyél rendesen és mozogj. Fél órát legalább. Ha lehet szabad levegőn. Vegyél valami komplex vitamin készítményt.



[link]



Azután kérj segítséget, orvostól csaladtagtol.

2018. máj. 1. 09:21

Egyesszám első személyben beszélsz. És a párod? Ő nem pakol, ő nem megy haza vagy külföldre?


Mi az, hogy nem érzel késztetést?

Valahol dolgozni kell, valamit csinálni kell.

A haza költözni az anyukádhoz?

Nem is értelek.

Remélem csak tavaszi fáradtság.

2018. máj. 1. 09:14

34 leszek, 8 éve kapcsolatban. Együtt élünk. Anyuék elváltak pár éve.

És ha nem érzek késztetést, hogy megtanuljam az új feladataim?

Már olyan gondolatok ütötték fel a fejüket, h össze pakolok és haza költözök. Aztán kimegyek a közeljövőben.

4. 31bc25d879 (válaszként erre: 1. - 4db861fb54)
2018. máj. 1. 09:08

Hát nem sok jót gondolok.

Szüleid? Családod? Párod? Barátaid?

Hány éves vagy?

3. 12d083b51b (válaszként erre: 1. - 4db861fb54)
2018. máj. 1. 09:07

Nyugi! 😀

Ha hosszú idő után most lett munkahelyed, a korábbi időszakban összegyűlt feszültség, görcs most kezd oldódni, ez bizony előfordul, hogy akár fizikai tünetekkel is járhat. Amikor gond van, sokszor észre sem vesszük, hogy az izmaink állandó megfeszített állapotban, soha ki nem engedünk, stb. és most, hogy munkahelyed lett, oldódik a feszkó. Ez jó.

Hirtelen jött ez a meleg, ez a nagy nyár. Mindenkit megvisel, okozhatja ez is, sőt valamilyen mértékben egész biztosan hozzájárul jelenlegi idegállapothoz.


Ha az elmúlt időben anyagilag is totál lemerültél, akkor most maradj nyugton ezen a munkahelyen, próbálj meg itt, itthon egyenesbe jönni, legalább egy picike tartalék + idegileg is kicsit összeszeded magad barátok közt, ismerősök segítségével könnyebb.


Az, hogy közben esetleg nyitva tartod a füled, ill. érdeklődsz a kinti lehetőségek iránt, de semmi esetre se ugorj bele az első lehetőségbe, nem biztos, hogy készen állsz rá!

2018. máj. 1. 09:03
Én azt gondolom, annyi biztos, hogy MOST nem érzes jól magad abban az élethelyzetben, amiben vagy. Tehát mindenképpen változásra van szükséged, csak félsz a döntéseid következményeitől. Egyrészt ne feledd, hogy a dolgoknak nem csak negatív, hanem pozitív kimenetele is lehet amit csak akkor tudsz meg, ha ki is próbálod, másrészt mivel most nem jó, maximum annyi történhet, hogy akkor sem lesz jó és újabb változásokat kell eszközölnöd. És? :) Próba, cseresznye ;) Ne hagyd, hogy a félelmeid meggátoljanak abban, hogy rátalálj a boldogságra. És engedd meg magadnak, hogy a cél elérése felé vezető utat is élvezd, még ha néha kissé göröngyös is :)
2018. máj. 1. 08:58
Sziasztok! Elég rossz lelkiállapotban vagyok, talán itt kapok hasznos tanácsot ezzel kapcsolatban. Levertnek érzem magam, semmihez sincs kedvem. Úgy mozgok mint egy robot. Pedig nemrég lett új munkahelyem, olyat amilyet akartam. Valahogy nem érzem még a szépséget ennek, látom mi megy ott és nem igazán tetszik. Azt hiszem környezetváltozásra van szükségem. Decemberben ki akartam menni külföldre, már meg is volt hova megyek, de visszamondtam. Néha kétes gondolatok gyötörnek. Nem tudom mit kellene tennem, csak azt hogy valamit sürgősen. Anyagilag teljesen padlón vagyok. Az is felmerült, hogy lelépek. Mit gondoltok?
1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook