Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bécsi bevásárlás Januárban? Kiárusítások? fórum

Bécsi bevásárlás Januárban? Kiárusítások? (beszélgetős fórum)


8. agis (válaszként erre: 7. - Kakukkfű)
2012. jan. 1. 21:17
Vasarolok, es mellette jol erzem magam:)))
7. kakukkfű (válaszként erre: 6. - Agis)
2012. jan. 1. 16:23
Kimondottan vásárolni mész, vagy csak úgy jól érezni magad?
6. agis
2012. jan. 1. 15:24
En Karacsonytol fuggetlenul atjarok Becsbe. Bar nem a Zaraba vagy a H&M-be jarok.
5. kakukkfű (válaszként erre: 4. - Bella 13)
2012. jan. 1. 13:35

Mondjuk én C&A -ba nem járok, nem ismerem a készleteiket.

Anno volt egy angol barátnőm, aki felekerekedett egy másik angol csajjal, és átruccantak Bécsbe vásárolni. Elbenzineztek egy rakás pénzt, utaztak, kifáradtak, és amiket vásároltak (Zara, H&M, Mango), az pont megtalálható volt az itteni üzletekben is. Többet ők sem mentek át a sógorékhoz vásárolni.

4. Bella 13 (válaszként erre: 3. - Kakukkfű)
2012. jan. 1. 13:21

Abban valóban igazad van, hogy szinte ugyan azok az üzletek vannak, de az árukészlet, és a minőség össze sem hasonlítható!!!

Én sokszor voltam kint, és az itteni C&A meg sem közelíti az osztrákot...

2012. jan. 1. 13:17
Én vásárolni tuti nem mennék ki. Szerintem Bécsben is ugyanazok a ruhaboltok vannak, mint itt nálunk.
2012. jan. 1. 11:35
Még vannak.De jobban megéri rögtön karácsony után kijönni vásárolni,nagyobb a készlet.Ruhák30-50% olcsóbbak,sminkes cuccokat nem szoktak leárazni.
2012. jan. 1. 09:30
szeretnék jövőhéten kiugrani Bécsbe? Megéri? vannak még januárban kiárusítások? ruhát,sminkes cuccokat szeretnék...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook