Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Becsapni, átvágni! Ez a trendi? fórum

Becsapni, átvágni! Ez a trendi? (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Becsapni, átvágni! Ez a trendi?

1 2 3
35. 746864fbb7 (válaszként erre: 1. - Lady Blakeney)
2010. okt. 17. 03:17

Ne haragudj, de ki a hunyó itt?

Aki keresett rajtatok?

Nem, aki elhitte.

A tájékozatlanság szívás.

Igen, a trükkösek mindig szívatni fogják a tájékozatlan embereket. Ez nem most kezdődött. Évezredek óta így van.

Mi a kérdés?

34. édesmandula (válaszként erre: 33. - Lady Blakeney)
2010. okt. 16. 23:43

és ezek ezért keresnek jól, te meg a hozzád hasonlók ezért fizetnek ki tök feleslegesen egy rakat mánit nekik.

tisztelet és respekt, de akkor nem sírni, elfogadni az áldozat és a fejős-szerepet.

elméletileg meg a hivatalos út, hogy elégedetlen vagy a szolgáltatással, nem úgy gondolod hogy ez az amit a szerződésben rögzítettek, és akkor fogyvéd és egyéb felügyeleti szervek. csak győzd fenékkel kivárni.

33. Lady Blakeney (válaszként erre: 32. - Édesmandula)
2010. okt. 16. 23:19
Ez is egy megoldás. Csakhogy ezt más szóval úgy nevezném, hogy hazugság. Tudod, az az egyik lényeges különbség az üzletkötő és köztem, hogy ő képes gátlástalanul átvágni az embereket a saját célja érdekében, én meg még a hazugságtól is viszolygok.
32. édesmandula (válaszként erre: 31. - Lady Blakeney)
2010. okt. 16. 22:53
és? annyit mondasz, hogy nem a férjed aláírása :))
31. Lady Blakeney (válaszként erre: 29. - Édesmandula)
2010. okt. 16. 22:22
Gondolod, hogy nem perelnének be? Én ezt nem hiszem. A kezükbe van az aláírt szerződés.
30. Lady Blakeney (válaszként erre: 28. - Martin3)
2010. okt. 16. 22:20

Ebben teljes mértékben igazad van. Ezért is írtam egy korábbi hozzászólásomban, hogy én itt nem vádolni akarok bárkit is. Ettől függetlenül az üzletkötőnek a bűne semmivel sem kisebb. Egyszer majd mindenkinek felelni kell a tetteiért. Neki is.


Egyébként nem feltétlenül kell hibáznia valakinek ahhoz, hogy pokoli rossz helyzetbe kerüljön. Mostanában nagyon is ránk jár a rúd. Ha időd engedi, olvasd el az előző cikkemet ˝Aki kétszer született újra˝ címmel jelent meg. Ott is a párom húzta a rövidebbet, holott nem tehetett semmiről.

2010. okt. 16. 22:17
ne fizess többet. ennyi. nem sok mindent tudnak tenni :D
28. martin3 (válaszként erre: 27. - Lady Blakeney)
2010. okt. 16. 21:57
oks, de legalább mind a ketten (vagyis te is)elolvashattátok volna a szerződést, amiben ezek szerint nem szerepelt az, amit szóban ígértek..
27. Lady Blakeney (válaszként erre: 26. - Martin3)
2010. okt. 16. 21:19
Nem ment itt egyikünk sem sehova. Az illető jött házhoz, mint ahogy ez szerepel a cikkemben is. Elmondta az előadását. Nekem nem tetszett, és világosan megmondtam, hogy nem érdekel, sőt anyagilag sem állunk úgy, hogy szóba jöhetne egy tanfolyam. Mivel a férjemet nagyon érdekli a számítógép, ezért ő úgy döntött, hogy belevág. Én meg nem tudtam lebeszélni róla. Végül is mit kellett volna tennem, hogy ne írja alá? Vertem volna meg? Vagy zártam volna be valahova? Esetleg fenyegettem volna meg válással? Erre írtam azt, hogy nem mindenben egyezik a házastársak véleménye. Utólag már persze belátta, hogy hülyeséget csinált.
26. martin3 (válaszként erre: 25. - Lady Blakeney)
2010. okt. 16. 21:02

de ez nem csapda...ezek az emberek ebből élnek...és azért tudnak megélni belőle, mert vannak hiszékeny, körül nem tekintő emberek...

én pl soha nem írnék alá egy ilyet, és az a minimum, hogy megbeszélem a párommal, nem járok külön utakon..

de ha te meg 2 lábbal állsz a földön, mint ahogy írtad, a férjed mi a fenének ment oda, vagy nekem úgy jött le, te is tudtál róla, vagy csak teljesen utólag, amikor már ő egyedül aláírta?

25. Lady Blakeney (válaszként erre: 24. - Martin3)
2010. okt. 16. 20:57

Szia!

A többesszám itt nem állja meg a helyét. Én ugyanis nem írtam alá semmit. Sőt, ha rajtam múlott volna, akkor a párom sem vágott volna bele. A házaspárok nem mindig értenek egyet, és csak utólag derül ki, hogy kinek volt igaza. Hát most itt nekem.


Persze, vannak olyanok, akiket nem lehet átvágni, de szerintem mi itt a másik oldalon többen vagyunk. Tegye a kezét a szívére mindenki, és gondolja végig az életét. Nem tudom hány ember tudná azt mondani, hogy őt még soha senki sehol nem csapta be, vagy nem verte át.


Egyébként nem azért írtam meg ezt a cikket, hogy bárkit is vádoljak. Ha csak néhány embernek segítek ezzel, hogy nem esik ugyanilyen csapdába, már megérte.

2010. okt. 16. 20:22
bocs, de átverni azt lehet, aki hagyja magát...a szerződésben szerepelt, hogy le lehet dolgozni? ha nem, minek írtátok alá? tudod , a szó elszáll az írás megmarad....
23. survivor3 (válaszként erre: 1. - Lady Blakeney)
2010. okt. 16. 20:11

Sajnálom.

Nem csodálkozom, még az iszaposok nevében is szélhámoskodnak...

22. Lady Blakeney (válaszként erre: 21. - Syria)
2010. okt. 16. 19:18
Köszi a segítséget. Tényleg a párom ment, így szerepel a cikkben is. Az ő nevén van a szerződés.
21. syria (válaszként erre: 18. - 8ee31e318f)
2010. okt. 16. 19:10
Nem csaltak! A párja utazott az ügyfélszolgálatra a saját bérletével.
2010. okt. 16. 19:09

Khhmm...azért vannak akiket nem lehet becsapni. :)

Gondolkodni kell, és tájékozódni.

19. a0c1361e44 (válaszként erre: 18. - 8ee31e318f)
2010. okt. 16. 19:00
:))
18. 8ee31e318f (válaszként erre: 12. - Lady Blakeney)
2010. okt. 16. 18:57
parod buszberlete? azt nem csak o hasznalhatna? na megint egy kis csalas. ejnye :D
17. Meruru (válaszként erre: 7. - A0c1361e44)
2010. okt. 16. 18:50
Kékírisszel kell egyetértsek. Egy szerződést ától cettig át kell olvasni, tudni kell, mit írsz alá, és ha nem azt kapod, ami le van írva lehet szerződést bontani meg feljelenteni. Ha meg nem értem mi az megkérdezek valakit aki érti és elmagyarázza nekem mielőtt aláírok. És nem azt, aki "Lyukat beszél" a hasamba. Sajnos sokan sok mindenbe érdeklődés, sőt legtöbb esetben gondolkodás nélkül ugranak bele. Persze akinek nem inge ne vegye magára.
16. winny
2010. okt. 16. 18:45
Csak így egyszerűen:szemetek:(
15. Suesue
2010. okt. 16. 18:39
Én az öreg néni esetén vagyok felháborodva.
2010. okt. 16. 18:38

Sajnos ez így van. A suli, akinél a párod beiratkozott a számítógépes tanfolyamra engem is megtalált pár éve angol nyelvtanfolyammal. Árról csak a személyes találkozókor esett szó, amikor is egy kész szerződést dugott az orrom alá az üzletkötő. Mondtam neki, h én ezt így nem vállalom, át kell gondolnom. Pár nap múlva felhívott, és mikor nemet mondtam, közölte, h hozzám hasonló komolytalan ügyfelekre nincs szüksége. Hála istennek :)

Semmiképp ne gondold azt, h a pároddal ti voltatok túl hiszékenyek.Ezek az emberek elég jól ki vannak képezve, megfelelően manipulatívak és rámenősek, ráadásul lebegtetik a számokat, konkrét összegeket csak a szerződés aláírásakor látsz, akkor is körítve mindenféle ígéretekkel.

Az a baj, h a fogyasztóvédelmiseknek és a verseny hivatalnak nagyon kicsi a kapacitása, évi néhány tucat üggyel tudnak csak foglalkozni.

13. 81e5170311 (válaszként erre: 12. - Lady Blakeney)
2010. okt. 16. 18:31
Akkor igy valóban megérte!:)
12. Lady Blakeney (válaszként erre: 11. - 81e5170311)
2010. okt. 16. 18:26

Szia!

Szerencsére nem került pénzbe. Ugyanis az ügyfélszolgálat telefonszáma ingyen hívható. A bemenetelre meg ott van a párom buszbérlete, amit a munkahelye fizet. Úgyhogy itt pénzveszteség nem ért minket, csak a sok mérgelődés, meg az idő, ami eltelt az intézkedéssel.

2010. okt. 16. 18:06
En csak azt szeretném megkérdezni tõled,hogy az internet ügyének való telefonàlgatàs,irodàba menés személyesen,egyàltalàn megérte az a 2000ft,mert lehet,hogy annyit fizettetek ki.
10. megi04
2010. okt. 16. 17:51
Nem nagyon értek hozzá,de szerintem a rendőrségnek,a CSALÁS,csalók tényével kell foglalkozni.Az mindegy,hogy Magyar,olasz,vagy hottentotta. Állítólag,azt mondják,hogy azért nem tudják-vagy csak késve- lefülelni őket,mert senki sem tesz időben feljelentést!
9. Lady Blakeney (válaszként erre: 5. - Buschne)
2010. okt. 16. 17:42

Szia!

Gondolod, hogy a szerződést megkötő ügynök beismerné, hogy ezzel szedett rá mindenkit az aláírásra? Úgyis azt állítaná, hogy ő ilyet nem mondott. Nem tudom bebizonyítani az ellenkezőjét.

8. Lady Blakeney (válaszként erre: 4. - Megi04)
2010. okt. 16. 17:40

Szia!

Eszébe sem jutott egyik tanfolyamosnak sem, hogy a rendőrségre menjen. Úgysem érnének el vele semmit. Egyébként nem magyar a cég, hanem olasz.

2010. okt. 16. 17:40

Miért csodálkozunk ezen?

Sok ember úgy köt szerződést, mint ti is. Lyukat beszélnek a hasatokba. Ez nem igaz. Figyelni kell mindenre, el kell olvasni a kisbetűs részeket is.


Egyébként itt a fórumokon is jellemző, hogy csupa hülyeséggel traktálják egymást az emberek és sokan el is hiszik nekik. Ha valaki józan paraszti logikával felhivja a fórumozó figyelmét, akkor őt szekálják.

A társadalom visszafejlődik szerintem. Ez látszik az emberek tudatlanságán, hiszékenységén, stb. És ezt kihasználják a szolgáltatók is.

6. Lady Blakeney (válaszként erre: 2. - Brida)
2010. okt. 16. 17:38

Szia!

Lehet, hogy ugyanarról a cégről van szó? Itt OKJ vizsgát ígértek, de ebből sem lesz semmi. Ahhoz, hogy vizsgázhassanak, a tanfolyam után még el kellene menni néhány oktatásra, de arra ebben a megyében nincs lehetőség, csak a szomszédban. Persze azért külön kellene fizetni. Jól ki van ez találva, hogy ne sikerüljön.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook