Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bartholin ciszta, tályog fórum

Bartholin ciszta, tályog (beszélgetős fórum)

5. vidéki3 (válaszként erre: 4. - Dettike28)
júl. 11. 08:00
Egyszer nagyon megdorgált a sebész a paradicsom miatt. Ilyen kényes/érzékeny helyre nem használnám. Kamillás párakötés/betadin kenőcs talán segíthet, vagy ügyelet. Volt furunkulus/karbunkulus/vagy valami azon a helyen, magától kifakadt, bőrgyógyász alaposan kinyomta, fucidin kenőcsöt írt fel. Azóta mindig van itthon, háziorvos is felírhatja.
júl. 11. 06:31
Próbáltam a paradicsom kötést az éjszaka. De nem fakadt ki sajnos. Igaz sokkal jobban kezd feszülni.
júl. 11. 05:05
Sajnos nekem is volt már,évékkel ezelőtt. Én nem csináltam vele semmit. Magától kifakadt. Nagyon sok genny folyt ki...mitől lett,azt nem tudom.
2. voltam...leszek (válaszként erre: 1. - Dettike28)
júl. 10. 23:41

Szia!

Múlt heten, nyaralás előtt volt ugyanez a problémám. Szörnyen fájt.

Bekentem betadin kenőccsel, rá egy szelet paradicsom, meleg vizes gézlap (paradicsom nélkül párakötés) folpack, és egy nagy méretű 8x12 cm tapasz. Nem volt kényelmes ;) de pár óra múlva magától kifakadt.

3 nap múlva volt orvos, azt mondta első körben Ő is párakötést javasolt volna, ha ez nem járt volna eredménnyel, akkor műtét.

júl. 10. 18:17
Sziasztok! Ma hajnalba arra ébredtem, hogy borzasztóan fáj valamint lüktet a baloldali nagyajkam alsó része és borzasztóan fel van dagadva kb dió nagyságú volt már hajnalban. Kértem időpontot de csak keddre kaptam. Addig megkezdjek magammal? Tudtok valami tanácsot adni nekem? Nagyon szépen megköszönném!

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook