Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Barnás folyás fórum

Barnás folyás (beszélgetős fórum)


2013. febr. 28. 13:00
Jövő héten lesz vérvételem, amire a nőgyógyász utalt be, de nem tudom, hogy progeszteron szintet vizsgálni fognak-e...
2013. febr. 26. 19:08
Ugy tudom hogy a barnás folyást progreszteron hiány okozza. Vagyis hormon probléma. Azt egy sima nögyogyász nem tudja megállapitani mert ránézésre ugye az nem látszik. Ehhez vérvétel kell.
2013. febr. 25. 11:55
Köszönöm a hozzászólásokat, utána is fogok járni. A méhszájsebemre meg nem kaptam semmit, mert azt mondta a nőgyógyász, hogy azt majd fagyasztani fogjuk, úh minek kezelni :)
2013. febr. 25. 00:23

Candida?

[link]

Itt minden le van írva...

A dokikról meg no comment... Csak a gyógyszert és a hüvelykúpot ismerik.


Először is járj utána, hogy nem a méhszájsebedtől van-e. Aztán már könnyebben tudsz lépni. De első az okok kizárása.

2013. febr. 24. 23:18
Szia, nekem is véres-barnás folyásom van, leírtam a történetet az állandó hüvelygyulladás fórumban! Engem is érdekelnének a vélemények!
2013. febr. 24. 23:17
Lehet a méhszájsebtől, de arra nem kaptál semmit?
2013. febr. 24. 23:12

Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy hónapok óta barnás folyásom van, és nem tudom, mitől. Elmentem dokihoz, ő azt mondta, biztos a fogamzásgátló miatt, ezért felírt egy újat, de még mindig nem múlt el. Elmentem egy másik dokihoz, aki megvizsgált, nincs sem cisztám, sem gyulladásom, csak egy nagy méhszájsebem. Ez a barna folyás lehet a méhszájsebtől, vagy valami más lehet az ok, és látogassak meg egy 3. nőgyógyászt is? :S Előre is köszönök minden ötletet!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook