Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barna velúr zsizmát hogyn lehet átfesteni feketére? fórum

Barna velúr zsizmát hogyn lehet átfesteni feketére? (tudásbázis kérdés)

11. Noorah
2011. dec. 8. 15:33
Köszi a tanácsokat! Hát jó sok box ráment és még mindig nem fényes, de végülis ez művelúr, így lehet nem is lesz az. Amúgy az én csizmám térdig érő, késsé gyűrt és medvebarna (volt) :)
10. BMA211225 (válaszként erre: 8. - Noorah)
2011. dec. 8. 14:56
én középbarna bokacsizmát fogok egész sötétbarnára mert igy kivirít a lábamon pedig van sötétzöld sötétbarna stb hosszú bársonyszoknyám amihez jó lenne egy lábszárvédővel...
9. BMA211225 (válaszként erre: 7. - Noorah)
2011. dec. 8. 14:55
akkor lehet érdemes még egy réteggel a mostani bokszok nem olyan szuperek mint a régiek:((először szerintem én többször megcsináltam több réteggel ahol foltos volt ujra és ujra azért irtam hogy sziszifuszi munka elősször ha szépen befogta akkor már könnyű karban tartani....ha elég szép az árnyalata mindenhol akkor nylonharisnyával szépen átdörzsölve nagyon szép ragyogóvá lehet tenni de ez áll bármilyen más bokszal fényesitett cipőre is egyébként az első hozzászólásom óta bajban vagyok hogy kell irni a bokszot ebben az esetben:DDDD
2011. dec. 8. 14:03
Amúgy azért kellene, mert imádom ezt a csizmát csak nekem kevés olyan cuccom van, amihez megy a színe...
7. Noorah (válaszként erre: 5. - BMA211225)
2011. dec. 8. 14:02
Megcsináltam, de elég csúf matt lett. Ez a harisnyás lépés hogy működik? :)
2011. dec. 8. 13:35
Apósom véletlenül kent a barna cipőjére fekete boxot,úgy volt vele nem dobja ki,bekente az egészet.Az a cipő már 5 éve fekete :))
5. BMA211225 (válaszként erre: 4. - Noorah)
2011. dec. 8. 13:27

Elég régen csináltam utoljára de volt régebben velurbőr,forditottbőr varrott fejű félcipőm,akkori páromnak is,aztán mikor már nem volt annyira szép mert megkopott nem lehetett szépre takarítani hallottuk valakitől és kipróbáltuk...akkor a kiwi márkájú bokszot használtuk erre a célra de az eredeti Bagarol is nagyon jó volt....szivaccsal alaposan bedörzsöltük kicsit sziszifuszi munka volt kis száradás után nylonharisnyával fényesitettük és gyönyörű fekete új hatású cipő lett belőle,később ezt bakancsal ismételtem még.......nem fogott jobban mint ha sima cipőt csizmát kentem be cipőfényesítővel,érdemes volt este nem pedig reggel csinálni felvétel előtt...


lehet azóta vannak jobb ötletek nekünk ez akkor pénztárcánkhoz illően olcsó volt szép végeredménnyel

2011. dec. 8. 12:37
Az nem baj. Tapasztalatból írod? Utána nem fog fogni?
3. BMA211225 (válaszként erre: 2. - BMA211225)
2011. dec. 8. 12:33
igaz utána bőrhatású lesz nem velurhatású
2011. dec. 8. 12:32
Jó minőségű fekete boxxal....
2011. dec. 8. 12:17
Barna velúr zsizmát hogyn lehet átfesteni feketére?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook