Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mivel tudok legszebben átfesteni egy ruhát sötétebbre az eredetinél?Ugyanis nem tudok ruhafestőt a közelben(Tata).Ti tudtok esetleg? fórum

Mivel tudok legszebben átfesteni egy ruhát sötétebbre az eredetinél?Ugyanis nem tudok ruhafestőt a közelben(Tata).Ti tudtok esetleg? (tudásbázis kérdés)


9. mh07 (válaszként erre: 7. - B3de542bbc)
2008. máj. 30. 08:30

Igen, mivel én nem használok + vízlágyítót kihasználom az alkalmat és festés után egy ecetsavas 90 fokos full programot lefuttatok. Ezzel szépen kitisztul a gép is.

Egyébként por alakú festéket használok, amit felengedek vízzel. A kapott elegyet egy erre a célra használt folyékony mosószeradagolóban teszem a gépbe.

Egyre azonban felhívom a figyelmedet, ha vízkő van bárhol is, azt megfogja!

8. b3de542bbc (válaszként erre: 3. - Lufo)
2008. máj. 29. 10:18
Ez jó ötlet, megkérdezem én is a tisztítóban!Köszi!
7. b3de542bbc (válaszként erre: 5. - Mh07)
2008. máj. 29. 10:17
Ez a mosógépes téma érdelek, csak érdekesnek tartom, h utána nem marad benne festékanyag? Csinálsz utána egy tisztító-üres mosást?
2008. máj. 29. 09:23
A természetes anyagokat jól befogja a festék, de amibe műszál is van keverve kevésbé. A Colombus tényleg olcsó és jó is, kisebb háztartási boltokban lehet szerintem kapni.
5. mh07
2008. máj. 29. 09:21

Háztartási (vegyi) vagy méteráru boltokban szokott lenni ruhafesték.

Viszont! Pontosan tudnod kell a ruha anyagát és a cérna minőségét is.

Amennyiben egyszerű pamutról van szó szépen festhető - én mosógépben szoktam 90 fokon - a fixáláshoz ecetet kell használni.

2008. máj. 29. 09:20
Colombus ruhafesték, olcsó, jó
3. lufo
2008. máj. 29. 09:12
Én egy kisvároban élek és nálunk van patyolat,és ott tudnak ruzhát festeni is.Tescokba is láttam már ilyet.
2008. máj. 29. 09:11
Általában minden méteráruban lehet kapni ruhafestéket,én porral próbálkoztam és egyenletesen befogta(igaz fehér felső volt,de színes ruhánál is működik,főleg ha sokkal sötétebbre szeretnéd).
2008. máj. 29. 09:06
Mivel tudok legszebben átfesteni egy ruhát sötétebbre az eredetinél?Ugyanis nem tudok ruhafestőt a közelben(Tata).Ti tudtok esetleg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook