Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátságból szerelem fórum

Barátságból szerelem (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Barátságból szerelem

1 2 3
11. Miss Angel (válaszként erre: 4. - Csgybzs)
2015. ápr. 9. 12:06
Ezt is elfogadom,jelenleg boldognak érzem magam nagyon is ebben a kapcsolatban,a fórum és a cikk együtt kicsit fura,tudom,az előbb irtam is:)és ott kicsit lehet túl is panaszkodtam magam dühömben :)de újra és újra bizonyítja a szeretetét,olyan dolgokkal,tettekkel,amikkel még soha senki és ezalatt nem csak a férfiakat értem akik eddig az életemben szerepeltek!de igazad van,a kapcsolat még friss,meglátjuk mi lesz,én most az egyszer bizakodó vagyok :)
10. Miss Angel (válaszként erre: 3. - Vacsa)
2015. ápr. 9. 12:03
igen,ez a kettő együtt fura lehet,a kiirt fórum,meg rá ez a cikk.de én úgy érzem,attól még szerethetjük egymást hogy vannak kisebb problémáink.Nekem ugyanúgy vannak hibáim mint neki,ha olyan sarkosan fognánk fel a dolgokat mint te,az baj lenne,mert ha eltúloznánk a másik kisebb hibáit akkor sose találnánk párt magunk mellé de még barátokat sem.A páunkat/barátainkat/családunkat,stb olyanoknak szeretjük,amilyenek,mármint erényeikkel és hibáikkal együtt,ez igy van rendjén.Mármint akiket tényleg,igazán és SzÍVBŐL SZERETÜNK...
9. Miss Angel (válaszként erre: 2. - 6b006fc769)
2015. ápr. 9. 12:00
köszönjük szépen:)
8. andi6020 (válaszként erre: 3. - Vacsa)
2015. ápr. 9. 11:51
Pont erre gondoltam én is.
7. vacsa (válaszként erre: 6. - B00d33e65c)
2015. ápr. 9. 11:20
Itt teljesen máshogy jellemzi a pasit. Olvasd el mit ír a tulajdonságairól... A fórumban nem ez volt...
2015. ápr. 9. 11:01

Ugyan már lányok!

A fórumában egy bizonyos tulajdonságról beszélt,nem arról,hogy ettől nem működne a kapcsolata!

Bízom benne,hogy azon is túljut és a legboldogabb nő lesz a világon!! :)

2015. ápr. 9. 09:35

Örülök a boldogságodnak, de ez a cikk olyan, nesze semmi fogd meg jól... Egy leírás egy szerelemről, meg fájdalmakról. De igazán egyikről sem mondtál semmit. Oké, nem beszélsz a fájdalmakról, de azért a cikk több mint fele erről szól, és csak az utolsó bejegyzés szól konkrétan arról, hogy beteljesült a szerelmetek, addig csak arról írtál, miért nem. A barátságot sem látom, mert ahogy írtad, végig ellenséges voltál vele, nem kerested, ő keresett ő hívott, és végül is már az elején is tudtad, hogy ő többet akar a barátságnál.

A cím tök jól indult. Azt hittem, valami konkrét történetet társz elénk, hogy beleélhessük magunkat, átélhessük, együtt örüljünk veled a megpróbáltatások után. Azoknak pedig akik nem találták meg még a boldogságot reményt adva, hogy mindenki rálelhet. Sajnos nekem nem igen jött át a történet. De félre ne értsd, örülök a boldogságodnak, és nagyon remélem, hogy a sok negatív után, boldog időszak következik az életedben:) De, ha már cikket írtál róla, szabad akaratodból, szívesen bepillantottunk (vagy legalábbis én) volna az életed ezen szakaszába, ha már körbe írtad:)

4. csgybzs (válaszként erre: 3. - Vacsa)
2015. ápr. 9. 09:34

Nekem is pontosan ez jutott az eszembe.


Remélem, hogy tényleg boldog leszel a kapcsolatban, de még nagyon friss dolog ahhoz, hogy a másik fórumodban leírtak szerint működjön.

2015. ápr. 9. 09:26

Meglepődtem azon hogy kinek a cikke ez... A napokban indított fórumodból egészen más képem alakult ki a szerelmedről, mint ebből a cikkből.

Nem is értem...

2015. ápr. 9. 09:17

Jó lenne, ha mindenki megtapasztalhatná a tiszta szeretetet. Sokkal boldogabb világ lenne.

Minden jót nektek!

2015. ápr. 9. 09:08
Nem hittem volna, hogy létezik ilyen... sosem hittem abban, hogy barátságnak induló kapcsolat átfordulhat szerelembe, nem hittem abban, hogy sorsom jobbra fordulhat, vagy az életemben megjelenhet egyszer a boldogság, pláne ekkora erővel... és még sorolhatnám azt, hogy mi mindenben nem hittem... de úgy hiszem, nem is ez a lényeg... bekövetkezett az, amire vágytam, de amiben már nem is reménykedtem.

Ugrás a teljes írásra: Barátságból szerelem
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook