Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátnőm 1,5 év után is beszélget az exével és ez még semmi. fórum

Barátnőm 1,5 év után is beszélget az exével és ez még semmi. (beszélgetős fórum)


nov. 20. 11:02

Dobnám mint tesiórán a kislabdát :D


Nyilván Te is érzed, ezért írtad ki...


Nem nekünk kell ebben megerősítenünk Téged, majd írd meg hogy döntöttél. (Soha senki nem ad visszajelzést, ez szomorú :D )

9. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 20. 09:10
Ha másfél év alatt ennyi mindent elnéztél neki... lehet hogy veled van a baj. Túl türelmes vagy, túl elnéző, túl megértő... bármennyire is fáj, rúgd ki, vagy hagyd a fenébe, ő neked nem a párod. Olyan ha ló nincs... ne légy szamár! Legyen önérzeted, legyen büszkeséged. Szórakozzon akivel akar, de téged hagyjon ki!
8. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 20. 08:58

"ez már tényleg túl megy mindenen."

Igen ! Én már soha többé nem tudnék bízni benne, bármit ígérne meg ! Azonnal szakítanék !

Majd találsz olyan lányt, aki szeret Téged, és boldogok lesztek !

nov. 20. 08:35
Hát.... szerintem ez felejtős.
6. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 20. 06:37
Én totál elfogadó vagyok és laza az exekkel, új "barátokkal" kapcsolatban, de ez már nekem is sok lenne. Nézz másik lány után!
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 20. 06:32
Nem veled van a baj. Én továbblépnék.
4. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 20. 06:21
Az exekkel való kapcsolattartással nincs bajom, bár megértem, hogy rosszul esik. A napi beszélgetések már zavarnának. az intim ajándékok túl vannak ezen a határon is. Az új pasi viszont mindent visz. Biztos, hogy nem folytatnám ezt a kapcsolatot - minek? Valószínűleg sosem lennétek ketten ebben a kapcsolatban. Sőt, sosem tudhatnád, hogy hányan vagytok benne. Részemről a bizalom rendkívül fontos, itt pedig nincs, mert nem épülhet semmire. Sajnálom.
3. Karmol (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 20. 00:34

Nekem nem szurja a szemem, ha valaki tartja a kapcsolatot exekkel, vagy ad valami aprosagot ajadekba (az elozo pasim exenek vagy az o gyerekeknek volt, hogy en kuldtem valamit), de a bugyi mar nekem is tulzas.

Meg a csalassal is elnezo vagyok, ha csak kufirc, de komoly kapcsolatra akart lepni :/

Ne becsult magad ennyire semmire!

nov. 20. 00:22

Jó, hogy most derült ki! Lépj tovább!

Ha működött volna, működne a kapcsolatotok, ezek nem fordultak volna elő! Hidd el, lesz olyan nő az életedben, aki viszont szeret és tisztel majd téged! Nem lesz szüksége exekkel való beszélgetésekre. Fel a fejjel, és járj nyitott szívvel, szemmel!

nov. 19. 23:28

1,5 éve ismertem meg a barátnőm tinderen.

Volt egy kis távolság köztünk kb 100km, és sokat találkozgattunk miután kezdett komolyabbra fordulni a dolog kettőnk között.

Aztán teltek múltak a napok hónapok és egy nyári délután véletlen megláttam hogy irt neki egy pasas egy eléggé félreérthető üzenettel.

Hát nagyon megijedtem belenéztem és azt tapasztaltam hogy ő konkrétan 1,5 év alatt kb állandoan majdnem mindennap beszélget a nála 20 évvel idősebb exével. Barátnőm most 29 éves és 8 évig voltak együtt.

Totálisan lesokkolódtam, hogy vajon mi az amiről még nem tudhatok. Aztan kiderült hogy ő anno ott lakott a pasijanal és volt közös kutya meg stb, és azzal burkolozott hogy csak azért beszélgetnek mert a kutya miatt meg stb.

Hát nyilvan szkeptikus voltam de ugy voltam vele h oke rendben akkor legyen lenyelem.

Aztán eltelt kb fél év és megint kiderültek dolgok.

Egy utazáson voltam a parommal amikor ismét irt neki ez a pasas és észrevettem.. bevallom nem hagyott nyugodni a dolog és ekkorra már nagyon bizalmatlan is voltam.

Megnéztem a beszélgetést és totálisan ledöbbentem.

Az exe mindenféle bugyikat meg mindent küldött neki és olyan dolgokról beszélgettek mintha kb együtt lettek volna meg minden.

Aztán kiderült hogy sokat "összefutnak" véletlen.

De ez még semmi.

Az is kiderült hogy párom volt egy random házibuliba ahol megismert egy 20 éves gyereket akivel komoly kapcsolatot akart kialakitani miközben velem volt együtt. Ja és megcsalt vele sokszor.


Kb egy katarzisba csöppentem.

Azért is mert én totálisan szerelmes voltam ebbe a nőbe és ő meg teljesen hülyének nézett végig...

és az a beteg ebben az egészben hogy én még ezek után is szeretem és elfogadnám őt.

De azt érzem ezzel magamat köpném szembe hogy velem kb barmit megtehet én mindig itt leszek neki.


Tudom hogy el kellene hagynom de annyira félek, tényleg sok év után ő volt az akivel tényleg el tudtam volna képzelni annyira egy húron voltunk mindenben mint kb a másik felem.

Annyira szivfacsaró ez az egész és bizonytalan vagyok hogy döntsek.


( ja és szerinte totál belefér hogy beszélget az exével, mivel mikor együtt voltak és együtt éltek akkor az akkori pasija vagyis az exe az áthivta a volt barátnőit és beszélgetett velük a mostani párom szeme láttára és ott ültek a lakásba 3 an és beszélgettek. )


Lehet velem van a baj de ez már tényleg túl megy mindenen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook