Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A barátnőm folyton utánoz!!! fórum

A barátnőm folyton utánoz!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2017. dec. 9. 00:59
enyem is ezt tette.mar nem beszelunk,ha nincs vkinek sajat egyenisege es kopizni kell a masikat az mar regen rossz.
2017. júl. 17. 18:10

Nekem is van egy ilyen ismerősöm.

Az összes használati tárgyam nála is fellelhető. Még az olcsó kv főzömet is leutànozta. 😁

2017. júl. 17. 17:24
Hát a barátnök gyakran ilyenek...bár van aki tagadja:))
2012. szept. 20. 23:06
Mit tehetsz? Együtt mész vele ruhát venni és a lehető legobban állót választod neki. Fölnéz rád és ezért koppint. Egyébként érdekes, hogyha engem valaki érdekel, akkor átveszem a stílusát beszédben, szinte belebújok a bőrébe. Igaz, én sokféle embert ismerek és sokféle helyzetet meg is értek. Nem igazán utánzom, inkább így értem meg igazán a személyiségét. Az emberismeretem még nem is hagyott cserben.
67. babyyy
2012. szept. 20. 23:00
Nem olyan nagy ügy ez. Nekem is van egy jó barátnőm, előfordult párszor, hogy megtetszett neki, amit vettem magamnak. Olyankor megkérdezte, hogy nem gond e, ha ő is vesz magának? Mondtam, hogy természetesen nem. Úgy sem egyszerre fogjuk hordani. Ezek a ruhák tömegcikkek, millióan hordják még rajtad kívül, engedélyt sem kellene kérnie, csak bemegy és megveszi. Azt gondolom, ha nemet mondanék az puszta irigység lenne. Mert nem akarnám, hogy neki is olyan jó cucca legyen. De miért ne akarnám, ha jó barátnőm? Most nem a notórius utánzókról beszélek. Olyannal még nem találkoztam. De szerintem is, ezt inkább bóknak kell tekinteni és ha valóban szereted, akkor örülj neki, hogy most már ő is csinos. Nem kötelező egyszerre hordani a ruhákat.
2011. jan. 31. 22:34
szeretne olyan lenni mint te :) veheted boknak is
2011. jan. 25. 22:38

Az én barátnőm nem utánoz, hanem mókából kiparodizál engem... Meg mikor beszéd közben mutogatok, mert szoktam, akkor ő is mutogat, de csak parodizálásból... Mondtam neki, ne mert engem idegesít és mérgel, de azt mondta: csak viccből, ne rágjak be érte! De már berágok, mert már nem tartom viccesnek.


Kérdezd meg tőle, hogy miért utánoz téged? Ha azért mert nincsen még kialakult egyénisége, segíts neki, hogy megtalálja a sajátját. Menj el vele vásárolni, adj rá olyan ruhát, ami jól áll neki, de ne olyat mint neked van. Csak fogadja el önmagát és akkor nem fog utánozni.

Ha más miatt utánoz, akkor nem tudom hogyan tovább.

2011. jan. 25. 22:20
nincs egyénisége......belőled "táplálkozik"....nekem is volt ilyen barátnőm jól hátba is támadott......soha nem barátkoznék vele újra
2011. jan. 16. 19:33
Nálam is hasonló a helyzet a barátnőm mindenbe utánoz elejinte nem idegesitett és azt hittem véletlen de az évek alatt rájöttem hogy direkt csinálja.nem merek vele beszélni nem akarom hogy mesértödjön de kicsit betegnek érzem ezt az egész szintut.
2009. máj. 23. 22:28
SOkan emlegettétek a beszéd utánzását is, nekem egy pasi kollégám szokta utánozni a poénjaimat :))) ez mit jelenthet??? :))))
2009. máj. 23. 21:52
Ennyire durva példákat, amiket itt meséltetek, én szerencsére nem tudok felhozni, annyi történt mindössze ilyen téren, hogy az egyik kolléganőm néha egy-egy cuccomat leutánozta, de az a vicc, hogy én vagyok 23, ő meg 36 :))) Pl. vettem térdig érő kockás szoknyát, meg szintén kockás térdnacit, egy ideig hordtam őket, ez a kolléganőm jól végignézett benne, és kis idő mulva neki is lett kockás térdnacija és szoknyája....érdekes véletlen....a piros harisnyával is ugyanez volt. Végülis engem nem zavar, mert ez azt jelenti, hogy tetszik a stilusom :) egyébként a kolléganőkkel szoktunk hordani ugyanolyan stilusú dolgokat, pl. mindenféle szinü harisnyák, de ez egyikünket sem zavarja, hogy esetleg a másiknak is van :)
2009. máj. 23. 16:55
Erre van egy jó idézet: "Aki másokat követ, csak második lehet!" :D
2009. febr. 16. 19:32

Fú, ez a topik:)

Kb. 1 hete gondolkodtam ezen, hogy kiírom, habár engem nem a barátnőm utánoz, hanem egy csaj. Szerintetek mit is kéne tenni ellene? Ahogy beszél, magamat hallom.....ua.-okat a szavakat használja, mint én...a stílusa dettó. Kiborít.

2009. febr. 16. 19:26
Tudod hogy van ez: utánozás - majom szokás.
57. Zizisicc (válaszként erre: 56. - 0c97fbb607)
2008. júl. 17. 23:33
:oDDDDDD
56. 0c97fbb607 (válaszként erre: 55. - Zizisicc)
2008. júl. 17. 23:30
Legalább igazán emlékezetes volt:))
55. Zizisicc (válaszként erre: 54. - 0c97fbb607)
2008. júl. 17. 23:29

Igen, ez valószínűnek látszik! :o))

Én otthon próbálkoztam. :oDD

54. 0c97fbb607 (válaszként erre: 52. - Zizisicc)
2008. júl. 17. 23:28

:DDDDDD

Én nem bánom,de talán nem iskolai lányvécében, szünetben kellett volna:DDDDDD

53. Zizisicc (válaszként erre: 51. - 0c97fbb607)
2008. júl. 17. 23:27
csámen! :o))))
52. Zizisicc (válaszként erre: 50. - 0c97fbb607)
2008. júl. 17. 23:26
Csak nem gondolod, hogy anno én kihagytam????????? :oDDDDDDDDDDDD
2008. júl. 17. 23:22
Amúgy meg a kérdésre válaszolva,akit utánoznak,viselkedjen úgy,hogy követésre méltó legyen.
50. 0c97fbb607 (válaszként erre: 49. - Zizisicc)
2008. júl. 17. 23:17
Tudom ciki,de általános alsóban megpróbáltuk a csajokkal....szerencse ,hogy akkor még takart a köpeny:)))
49. Zizisicc (válaszként erre: 47. - 6a062297d0)
2008. júl. 17. 23:14
:o))))))))))
2008. júl. 17. 23:01

Engem általánosban utánoztak... de azért mert ők kb. a városba se jártak be én meg "városi lány" voltam szóval nekem voltak olyan dolgaim amiről ők azt sem tudták mi az. Aztán ők is vetettek maguknak de persze csak vmi gyenge utánzatot pff.


Most is van egy barátnőm( sajnos az egyetlen...) régebben nagyon dühített, hogy én vettem fényképezőgépet ( saját pénzből) erre másnap a szülei vettek neki fényképezőgépet és videokamerát. Nameg vettem nyomtatót ( szintén saját pénzből) és még aznap kapott ő is ugyanolyat. Persze mp3al, emlékkönyvvel ékszerekkel sminkekkel ugyanaz és mindent tőlem kért kölcsön. Jameg akartam új telefont de nem jött össze ő pedig megvetette a legújabb csúcsmodellt... mondjuk ők gazdagok.


Ma már szerencsére nincs ez. Jó barátnők vagyunk, bár annyira sajnos nem. De azért szeretem, hiszen a barátnőm :)

2008. máj. 10. 18:52
Engem is! Kikészülök tőle, állva pisil, meg ilyenek! ÁÁÁ :)
46. 1e958693ca (válaszként erre: 1. - Mokusi)
2008. máj. 10. 18:36
Nekem volt.Még általánosban kezdődött a barátság, aztán 22 éves korunkban ért véget. Ma azt mondom, hülye voltam, hogy nem vettem észre a jeleket előbb. Először egyforma biciklis nadrág, aztán póló, aztán cipő, aztán mindenben olyat akart venni, ami nekem volt. Csak az volt a baj, h akkor én 175 cm és 60 kg voltam, ő meg 150 cm és 70 kg.Úgyhogy nem nagyon állt jól. Aztán ugyanaz a zene, ugyanolyan szoba ...Aztán ugyanaz a pasi, akkor lett vége a barátságnak.
45. Studio64 (válaszként erre: 1. - Mokusi)
2008. máj. 9. 14:46

Szia,

Nekem még a középiskolában volt ilyen barátnőm.Tulajdonképpen még imponált is nekem a dolog, hiszen úgy éreztem, hogy felnéz rám elsimer mivel olyan akar lenni mint én.Engem nem a ruha kezdett el idegesíteni, hanem már az én poénjaimat használta úgy nevetett mint én, és az lett a vége, hogy iszonyatosan keresztbe tett nekem/ ugye ezt egyx nagyon jó barátnő tudja csak megcsinálni/ és utána úgy viselkedett az én barátaimmal akiknek bemutattam mint én.Már komolyan én éreztem magam hülyének, azzt sem tudtam, hogy most én vagyok a hülye vagy ez a csaj tényleg reggeltől estig szerepet játszik.Odáig süllyestünk, hogy nyílvánosan utáltuk egymást mindenki csodálkozott rajtunk.

6 éve nem beszéltünk egymással.:oD Soha nem is fogunk azt hiszem....

2008. febr. 13. 16:18
Szerintem,ha utánoznak,az csak azt jelenti,hogy jol csináltál valamit,és másnak tetszik
43. LoLiNa
2007. dec. 18. 04:58
minket az ilyen sose zavart. mindent együtt találtunk ki, együtt töprengtünk rajta. és megosztottunk egymással mindent (skár ötletet és megvalósítását). barátságról van szó, nemde?
2007. dec. 18. 02:45
Engem több barátnőm is utánoz... elég idegesítő tud lenni, hogy nem lehetsz egyedi, mert megtetszik a másiknak és neki is kell, még ha te találod ki akkor is:s mondjuk van olyan barátnőm akinél egyáltalán nem zavar, sőtt közösen beszélünk meg dolgokat hogy ezt kéne azt kéne venni, csinálni. Viszont van egy másik barátnőm aki annyira idegesítően csinálja hogy nem mondok el neki dolgokat inkább, mert tudom hogy ő is rohan és vesz, vagy csináltat. pl. hajszín, ruha, ékszerek.És azt mégjobban utálom, hogy nem lehet elmesélni neki hogy jajj ilyet szeretnék.. olyan jó lenne..mert rohan és megelőz, és ráfogja hogy "jajj pont ilyet kaptam anyutól" na persze:) de az a legidegesítöbb hogy nem azért kell neki az ami nekem van mert tetszik neki, hanem mert olyan akar lenni mint én. és neki rohadt hülyén tud állni az én stílusom. mondjuk én tettem megjegyzéseket is, de szerencsére közös ismerősöknek is feltünt ez, és ők kicsit leis hordták ezért... de inkább jött panaszkodni nekem hogy képzeljem el.. hogy ez meg ez ezt mondta.. amikor nem is igaz..:D
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook