Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátkereső csoport fórum

Barátkereső csoport (beszélgetős fórum)


márc. 1. 13:37

Sziasztok :) 49 èves Nő vagyok ès idősebb úr barátságát keresem . Beszélgessünk nagyokat :)

engabuska@gmail.com címen elêrsz ,nagyon várlak:)

2023. szept. 28. 13:11
Sziasztok, keresnék olyan barátnőt, akivel koncertekre, szórakozni, vagy társasjatékozni, túrázni, káveházazni vagy teázni, kocsmázni, művelődni lehetne. Inkább közösségbe keresnék, közös sporthoz szakkörhöz társaságot, közös őrültsegekhez barátnőt. kicsit extrovertált vagyok én is, de szeretnék valtoztatni ezen,szeretem akocka dolgokat a videojátékokat, de szeretek szórakozni is, viszont sajnos eltávolodtam a barátaimtól, úgy hozta az élet, hogy másfelé mentünk vagy külföldre költöztek, megváltoztak, vagy nem kerestek, mert fontosabb volt nekik a siker a munka,én meg sokkal lazább vagyok, semhogy ez hatarozzon meg :) 31 éves nő vagyok, aki szeret vásárolni, járni az országot, sétálni, élni, ezért kicsit jó lenne kimozdulni, őszinte barátságokat találni. Barmilyen program, amit közösen kitalalnank, jöhet, ha nem teljes őrültség. Kicsit csodabogár vagyok, igyekszem támogatni környezetem, igyekszem figyelni masok gndjaira bajaira. Nagyon szeretem az állatokat. Szeretem a zenét, koncerteket, boltokat járni, teaházazni, szeretek futni, túrázni a természetben, kocka vagyok, szakmám a hobbin is, és épp van szabad kapacitásom is. Van két macskám és egy vőlegényem,nagyon támogató és kedves. Szeretek lelkizni is. Normális bulis társaság is jöhet, akikkel néha el tudok menni bulizni, koncertekre pl. A fogasban akár egyetemes csapat akár egy társaság.
17. Attila1991 (válaszként erre: 6. - 3922e0e3cc)
2023. máj. 23. 11:07
Mert barátra szükség van. Nem elég ha van egy párod,szerintem :)
2023. febr. 25. 13:32
Úgy gondolom a mai világban nem kínos vagy ciki online keresni a barátokat. Hiszen sajnos minden online történik. A személyes kapcsolatokat rengeteg esetben felváltja az online világ és ez nagyon szomorú. 24 éves vagyok, boldog párkapcsolatban élek és mégis szükségem van barátokra/barátnőkre. Amit igenis nehéz találni! Alapvetően extrovertáltnak tartom magam ami párosult egy kevés szociális szorongással (ami akár korunk betegségének is mondható) ezért nehezen ismerkedem.
2022. dec. 23. 20:31

Igazából nem értem, hogy miért kellenek ezek a negatív , lekezelő stílusú beszólogatások, csak mert valaki itt próbál barátot keresni!?

Mikor elindult a hoxa, regiztem! Borzasztó hosszú ideje vagyok itt és nekem is van itt olyan barátom, akit itt ismertem meg! 2008 óta az egyik legjobb barátom!

Ha ti nem kerestek itt barátot, vagy nem érint a kérdés, akkor minek kell itt rontanotok a hangulatot? ! Hja! Unatkoztok! ?

14. sanyinak (válaszként erre: 10. - Tulipán***)
2022. dec. 23. 20:04

Nem kell elvágni a szálakat, a régi kapcsolatokat érdemes fenntartani. No de új barátságot hirdetés útján keresni?!

Furcsa módon épp egy családi ünnep előtt...

13. kisj
2022. dec. 23. 19:35

Ha van párod, akkor elvileg van barátod is.

"Élettársammal élek együtt", ez nem túl pozitív kicsengésű megfogalmazás.

Jobb lett volna, ha azt írod, hogy a szerelmeddel élsz együtt.

12. Napsugár8 (válaszként erre: 6. - 3922e0e3cc)
2022. dec. 23. 16:31
Valószínű a párjának más az érdeklődési köre, és van neki is egy ennek megfelelő baráti társasága, ahol FI nem érezné jól magát. Miért is ne lehetne őneki is egy saját külön társasága.
11. gyöngy:) (válaszként erre: 6. - 3922e0e3cc)
2022. dec. 23. 15:12
Lehet szeretne beülni valahova sörözni, közben Max Verstappenről értekezni és ezt a párjával nem tudja megtenni és hasonlók.
10. tulipán*** (válaszként erre: 6. - 3922e0e3cc)
2022. dec. 23. 15:02
Szeirntem egészséges egy párkapcsolat mellett baráti kapcsolatokat is ápolni. Csak azért mert van valakinek egy párja, még nem kell elvágni minden szálat a külvilág felé és csak 1 emberrel érintkezni állandóan.
9. sanyinak (válaszként erre: 6. - 3922e0e3cc)
2022. dec. 23. 14:37
Ez bennem is felmerült. Vagy miért nem közösen keresik a barátokat?
8. tulipán*** (válaszként erre: 5. - Százas Evelin)
2022. dec. 23. 14:37
😂😂
7. de82bd5a12 (válaszként erre: 1. - Attila1991)
2022. dec. 23. 13:58
Fú, focit én se szerettem soha.
6. 3922e0e3cc (válaszként erre: 1. - Attila1991)
2022. dec. 23. 13:43
Nem értem,ha ilyen boldog és tartalom teljes kapcsolatban élsz minek a plusz barát? csak kérdezem..........
5. Százas Evelin (válaszként erre: 4. - Főnix3)
2022. dec. 23. 11:28
Tippelek: sarki kocsma. :-)
4. Főnix3 (válaszként erre: 3. - Soufflet)
2022. dec. 22. 21:35
Mi az a kocaban?
2022. dec. 22. 20:57
A Sarkis kocaban vagyok
2022. dec. 22. 19:24

Szia

ARK-ozni szeretsz? :)

2022. dec. 22. 19:07

Sziasztok.

30 éves férfi vagyok. Sose volt igaz barátom,sose volt normális barátom aki kölcsönösen foglalkozott volna velem,így lehet hogy ciki,de igaz barátot,vagy szimplán csak barátot/havert keresek,kortól s nemtől függetlenül.

Élettársammal élek együtt Budapesten. Nagyon sokat csavargunk,kirándulunk,túrázunk. Rengeteget járunk külföldre(Ausztria,Szlovákia) igazi menő manók vagyunk.Főleg én,mindig en tervezem ezeket be :D

Szeretem az autókat(van is) s F1 fan vagyok. Férfi létemre nem szeretem a focit. Szeretek számitógépen játszani,filmezni,sorozatozni,moziba járni.

Huhh,hát kb. Ennyi jutott eszembe. Ha hasonló az erdeklődési köröd,s szívesen beszélgetnél akár egy kávé mellett vagy sör mellett akkor feltétlenül jelentkezz. De még akkor is ha más az érdeklődési stílusod.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook