Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ballagás, család fórum

Ballagás, család (beszélgetős fórum)


2023. jún. 1. 11:35
Sziasztok Keresek egy dalszöveget Îgy kezdődik,ha jól emlékszem “Már csak egy pár nap és vége”A refrénben ezek a sorok vannak”Oo Június,szép lesz minden napunk várunk sok éve legszebb hónapunk”Hálásan köszönöm aki segít 🙏🙏
27. papája (válaszként erre: 26. - Globus)
2021. nov. 1. 16:59
Ez igen ! Egyszer az életben mindenkinek jár egy ballagás ! A rongyrázást, a kiadásokat (bevételt) egy alkalomra zsúfolták, hátha nem lesz több.
26. globus (válaszként erre: 16. - 9b10f3d7ff)
2021. nov. 1. 13:52
Ez lehetett: [link]
25. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 24. - Gabbbicica)
2021. nov. 1. 12:02
Mert szokott ott is lenni.
24. gabbbicica (válaszként erre: 6. - Channa*)
2021. nov. 1. 11:39
A bölcsiben volt olyan anyuka, aki megkerdezte a szuloin, h mikor lesz a ballagas 😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃
23. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 1. 11:18

Mire vagy olyan büszke? Egy óvodai ballagóra?

Elég nagy felelőtlenség volt összehívni a rokonságot úgy, hogy alig jöttetek ki a fertőzésből.

Vajon a meghívottak tudtak róla, hogy covidosok vagytok? És az óvoda tudott róla?

22. Scherlock (válaszként erre: 19. - Gyöngy:))
2021. nov. 1. 10:58
Amire ha nem megy el a Kiss Icuka, akkor romokba dől a világ. :)
21. Scherlock (válaszként erre: 20. - Unom)
2021. nov. 1. 10:57
Te jó ég! Már mindent értek.:D
20. unom (válaszként erre: 18. - Scherlock)
2021. nov. 1. 10:56
Csak 16 éves korig 😁
19. gyöngy:) (válaszként erre: 17. - Unom)
2021. nov. 1. 10:55
Az lehet nem lesz, de majd megházasítják 14 évesen, oszt' lesz esküvő:DD
18. Scherlock (válaszként erre: 17. - Unom)
2021. nov. 1. 10:53

:DDD


Már nem kötelező az elemi? :)

17. unom (válaszként erre: 16. - 9b10f3d7ff)
2021. nov. 1. 10:06

Olyanok vagytok...

És ha több ballagása nem lesz a gyereknek? 😁

16. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 12. - Globus)
2021. nov. 1. 10:03
Láttam azt én is x éve. Meg is kell adni a módját, attól lesz a gyerekből kitűnő ember, majd ha felnő.
15. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 13. - Bless the child)
2021. nov. 1. 09:37
Az hát!! És én is. Lelkisérült gyerekeket nevelünk.
14. globus (válaszként erre: 13. - Bless the child)
2021. nov. 1. 08:45
Oviban persze, hogy van egy kis ünnepség, készülnek műsorral, tündériek a kicsik. Hogy ebből a család mekkora felhajtást csinál, felnőtt ügyintézés.
13. Bless the child (válaszként erre: 12. - Globus)
2021. nov. 1. 08:41
Én nem tartottam ovis ballagást. Most akkor szaranya vagyok?🤔
12. globus
2021. nov. 1. 08:38

Nekem az ovis ballagásról mindig az a jómódú család jut eszembe, akik több száz fős vendégséget hívtak, élőzenével, limuzinnal mentek a gyerekért, tv-ben mutatták 🤣🤣🤣

Bocsi, nem tehetek róla....

2021. nov. 1. 08:37
Hol tartanak ovis ballagást október végén?
10. Channa* (válaszként erre: 7. - Birebora)
2021. nov. 1. 08:33

Fogalmam sincs, hogy miért jó egy kreált probléma.


Én inkább felveszek egy jelenleg divatos ruhát magamra, de panaszkodni nem fogok, akkor sem, ha ez extra trendi;)


A fiamnak is volt ovis ballagása. Az anyák napjával együtt tartotta az ovi, így én voltam ott, a nagymama és a keresztanyja a gyereknek. Pont elegen voltunk, és még kovid sem volt, hogy ne jöhetett volna más is....

2021. nov. 1. 08:32

Te aztán nem tudod, jó dolgod an mit csinálj.


Mások küzdenek, hogy ilyenkor meleg is legyen, egyenek is, te meg ilyen semmiségen kattogsz.


Gratulálok az értékrendedhez!


Ha lesz kedvem és időm, nagyon foglak sajnálni.


Szánalmas... 🙄

8. birebora (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2021. nov. 1. 08:30
:DD Végül is igazad van:)
7. birebora (válaszként erre: 6. - Channa*)
2021. nov. 1. 08:29

:D hát látod:)

Én azt tapasztalom, hogy akinek nincs problémája az csinál magának. Divat lett panaszkodni.

2021. nov. 1. 08:19

Túl van manapság minden tolva. Ovis ballagás? Nem is értem, hogy minek az.

És ezen fél évig agyalni és ráadásul azon, hogy 2 ember nem volt ott...

2021. nov. 1. 07:22

Most volt ballagás?


Egyébként meg sz.rd le. Aki nem megy, nem megy. Én sem megyek mindenhová ahová hivnak mert valamiért nem akarok ott lenni. Ennyi. Neked az számitson aki ott van.

2021. nov. 1. 07:19

Nem értem miért kellett törölni a hozzászólást.

Nem sértettem senkit úgy gondolom, csak a véleményem írtam le, hogy számomra túlzások ezek a bölcsis és óvodás ballagások.

Amint írtam, akkor helye lehetne egy méhtől való távozás ballagási bulinak is. Nagyobb eseménye az életnek, mint az előbbiek.

2021. nov. 1. 07:16

Miert ragodsz meg ezen?

Ha ennyire zavar miert nem beszelsz veluk errol?


Atraktam volna hetvegere, vagy megkerdeztem volna, hogy nem tudnak-e kesobb becsatlakozni, mert szeretnem; ha itt lennenek; es a ballagas napjan akarom a csaladi mokat tartani.


Van; hogy total felreertjuk egymast. Meg mindig mindenki igyekszik ugy csinalni; hogy neki a legjobb legyen... szolhatsz te is; szepen, normalisan. Ha neked ez fontos.

2. Ági0830 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 1. 04:45

1. Ez egy féléves történet, és még mindig ezen rágódsz? Csak mert az ovis ballagások májusban-júniusban szoktak lenni. Vagy hogy?

2. Végülis eljöttek, jól sikerült. Akkor mi a baj?

3. A szülőkön kívül másnak nemolyan fontos, hogyha egy gyerek elvégzi az ovit, ezért az esemény többedik fontosságú volt az életükben. Ennek ellenére eljöttek a családi programra, mindenki jól érezte magát, csak láthatólag te nem.

4. Kisfiunk, nem pedig kisfiúnk. Pláne nem kis fiúnk.

2021. okt. 31. 23:32
Sziasztok! A véleményetekre lennék kíváncsi ha veletek történt volna az eset ti hogyan reagáltak volna. A kis fiamnak most volt a ballagása oviból. A járvány miatt csak én és a férjem mehettünk az ünnepségre. Az ünnepség előtt 3 héttel tudtuk meg mikor lesz pontosan a ballagás időpontja. Létrehoztam egy csoportot messengeren a család részére és meghívtam mindenkit délután 5 órai kezdéssel mivel 4 órakor volt a ballagás. És a kis fiúnkkal is már jóval korábban is úgy beszéltük meg hogy az nap tartjuk. Majd először a sógornőm férjétől azt az írást kaptuk ott leszünk szívecske. Utána nem sokkal rá az ő feleségétől hogy a délután 5 óra nem jó mert sokan még dolgoznak. Anyukám és párja, öcsémék és húgom, anyosomék jelezték hogy tudnak jönni és időre is. Szóba hoztàk hogy tartsuk másnap hogy mindenki tudjon jönni de hát akkor sem lett volna ott mindenki stb... Én úgy gondolom ha kapok egy meghívást egy ilyen szép esemênyre nem ronditok bele , nem szervezet át más ünnepét. ha dolgoznak is később is lehet jönni csak szólni kell róla semmi gond nincs belőle nem 1-2 órás történet a buli része. Ez a hozzáállás rosszul esett. Főleg hogy a gyerekről volt szó. Ti hogyan reagáltak volna erre a hozzászólásra? Egy olyan eset volt még a ballagás napján hogy a szivecskés sógor felhívta a férjem hogy nem e tudná elvinni egy helyre mert vett a feleségének egy biciklit és rossz a váltoja.... hát mit is mondjak elég fura volt. Mondta a férjem hogy nem mert készülünk a mai napra torta, pogi, diszités, főzés stb... Mit írtatok volna vissza? Végül 2 Főt kivéve mindenki itt volt de nem volt az igazi számomra lelkileg. Ja és előtte még a covidon is át estünk nem volt biztos hogy megtudjuk csinálni a gyereknek. Mondta is szegény hogy mi lesz. Végül is Megcsináltuk a ballagást még én elég gyenge voltam a covid után. Plussz van egy 4 éves hugi és egy akkor még 11honapos kis fiúnk. Nem volt könnyű de ezt a beszólást leszámítva amit a sógornőm től kaptunk büszke vagyok magunkra.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook