Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ballagás 2014 - milyen hatással volt rád? fórum

Ballagás 2014 - milyen hatással volt rád? (beszélgetős fórum)


1 2
22. Idhikai (válaszként erre: 5. - LillAngel)
2014. máj. 2. 17:33
Vannak fontos és kevésbé fontos dolgok... van, aki a kirakatnak él, és márkás cipő, márkás öltöny, márkás férj/feleség... mögötte meg a nagy sivár 0, nem általánosítok, csak láttam ilyent is... és a "lexarom mi van rajtam és másokon" pedig takarhat értékes embereket. Nincs jelentősége... (számomra).
21. a0c1361e44 (válaszként erre: 17. - Pilus)
2014. máj. 2. 17:25

Szerintem nincs igazad. Én sem vagyok már huszon éves a fiam is elballagott már jó pár éve, és én is elég kényes lábú vagyok, de egy szövetnadrághoz vagy kosztümhöz, csak akkor vennék fel tornacipőt vagy klumpát vagy scholl papucsot, ha pisztolyt tartanának a fejemhez. A nagyon magas tű sarkú és a trampli cipő között is létezik cipőválaszték, még nekünk, extra érzékenyeknek is. Ezekre a darabokra nagyon vigyázunk, hogy legközelebb is fel tudjuk venni.

Ha egy fiatal nem képes felöltözni ízlésesen és alkalomhoz illően, akkor azt mondom magamban, hogy mekkora tahók a szülei, ha ugyan ezt elköveti egy felnőtt ember, akkor pedig róla gondolom ezt.

20. Idhikai (válaszként erre: 1. - LillAngel)
2014. máj. 2. 17:24
Gyönyörű fiatalok... némelyiknek még a feje is felemelkedett (már amelyiket nem sikerült megnyomorítani a négy alatt) ... csinosak, kedvesek... Vigyázz rájuk, és segítsd Őket Világ!!
19. a0c1361e44 (válaszként erre: 12. - LillAngel)
2014. máj. 2. 17:20
Na ugye?:D
18. a0c1361e44 (válaszként erre: 10. - Pilus)
2014. máj. 2. 17:19
Divat? Hol? Valami eldugott vidéki településen, de egyébként csak jó ízlés kérdése.
17. pilus (válaszként erre: 12. - LillAngel)
2014. máj. 2. 15:39

Nem tudom hány embert láttál tornacipőben?Mindenesetre vannak gyerekek akiket nem nevelnek ilyesmire,vagy ha igen,a gyerek nem hajlandó csak "menő"-ben járni.Van ilyen:(((

Majd ha annyi idős leszel,mint én,akkor jobban megérted,h kevés olyan helyzet van,amikor ne a kényelem lenne a legfontosabb:)))És édes kevéssé izgat,hogy közben ki mit gondol rólam.(most nem rólad van szó)

Volt idő,amikor a rendelőben üldögélve rácsodálkoztam a nénikre,akik sokan Sholl papucsban jöttek rendelésre.Azt hittem,hogy biztosan szép új,és nagyon tetszik nekik:)))Aztán amikor egy időben csak klumpában tudtam járni hónapokig,akkor megértettem:(((

2014. máj. 2. 15:12
Én tavaly érettségiztem, ez volt az első olyan ünnepség a gimi évei után, amikor vendégként, külsősként voltam egy ballagáson. Érdekes szitu volt, alig egy éve még én is ott álltam, de annyi minden történt azóta...
15. ba3baaabe6 (válaszként erre: 14. - 5bdfbe058d)
2014. máj. 2. 15:07
:-D
14. 5bdfbe058d (válaszként erre: 13. - Ba3baaabe6)
2014. máj. 2. 15:05
Én is azt számolgattam hogy hány éve is ballagtam és milyen öreg vagyok ők meg milyen fiatalok még.
2014. máj. 2. 14:59
Rájöttem, hogy tök öreg vagyok
12. lillAngel (válaszként erre: 10. - Pilus)
2014. máj. 2. 14:53

Csodálkoznék, ha az esetek többségében egészségügyi oka lenne a cipőválasztásnak, de mindegy. Engem úgy neveltek, hogy vannak bizonyos öltözködési "szabályok", amelyeket illik betartani, ezzel is megadjuk a tiszteletet egymásnak, a rendezvénynek, amelyre készülünk, stb. És illik tudomásul venni, hogy bizonyos helyzetekben nem feltétlenül a kényelem az első számú szempont. Mindegy, elfogadom, hogy nem vagyunk egyformák.

Ja, és még annyit, hogy nem egy ókonzervatív nagymuter vagyok, hanem egy 20 éves lány, aki szintén imád converse-t hordani - pl. a Sziget fesztiválon. ;-)

11. globus (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2014. máj. 2. 14:52
Azt sem tudtam, hogy ballagások vannak, ha utólag nem olvasom :)
10. pilus (válaszként erre: 5. - LillAngel)
2014. máj. 2. 14:46

Az öltözködésre reagálnék:))

Az egy dolog,hogy nekem sem tetszik ünnepi alkalomra az ilyen öltözék,mégis,most ez a divat.A converse cipő,..mindenhez,főleg sorthoz,mini szoknyához.És ők így érzik magukat"felöltözve":)A szövetnadrágos tornacipősnél szintén ez lehet az.A sportcipő nagy divat!Na és még az is lehet,hogy valakinek úgy fáj a lába,hogy csak ilyen cipőt tud felvenni.

Voltam én is ilyen helyzetben,..de persze egyszínű cipőt hordtam:)

2014. máj. 2. 14:41
Én a ballagásokon (gyerekeimén) mindig maghatódtam.Ahogy megszólalt a zene,elkezdtem bőgni:)))
2014. máj. 2. 14:32
nulla
2014. máj. 2. 14:23
Semmilyen hatással nem volt rám az idei ballagás.
2014. máj. 2. 14:11
Engem a saját ballagásom sem hozott lázba. Nem tudom mit kéne éreznem. Örültem h mindjárt vége van. De életem egyik legszebb napja mégis az volt, amikor az érettségivel a kezemben végérvényesen távozhattam abból a szörnyedelemből. a következő boldogságom a diplomaátvételemkor lesz :D
2014. máj. 2. 14:08
Az öltözéket illetően én is meglepődtem. Ahol én voltam (szintén vendégként), ott a résztvevők egy része mintha egy divatlapból léett volna ki. A pasikon nagyon jó szabású öltöny, finom anyagból, ízléses nyakkandő, a hölgyeken csini ruha vagy kiskosztüm, parfümillat, stb. A vendégek másik része meg mint egy madárijesztő, tisztelet a kivételnek. És az biztosan nem pénzkérdés, hogy pl. nem veszünk fel sportcipőt egy szövetnadrághoz, lányokra nem adunk converse csukát nylonharisnyával miniszoknyához, meg nem veszünk fel kockás zakót csíkos inggel és pöttyös nyakkendővel. Vagy tévedek?
2014. máj. 2. 14:02

fél órát csúszott, ráadásul két pici kislánnyal voltam (lányaim).

a fiatalok öltözéke...pedig nem vagyok öreg...és van is vmennyi ízlésem.

3. lillAngel (válaszként erre: 2. - Galanika)
2014. máj. 2. 13:57
Borzalmas? Mi volt a baj?
2014. máj. 2. 13:56
borzalmas volt. mint vendég voltam.
2014. máj. 2. 13:52
Ha érintett vagy/voltál az idei ballagásban, akár ballagóént, akár résztvevő rokonként, barátként: milyen emlék lesz? Hogy tetszett az ünnepség, milyen hatással volt rád?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook