Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bal oldali alhasi fájdalom, megváltozott menstruáció fórum

Bal oldali alhasi fájdalom, megváltozott menstruáció (beszélgetős fórum)


12. moonlight13 (válaszként erre: 11. - Főnix01)
2016. nov. 28. 22:23
Nőgyógyászhoz nem kell beutaló.
2016. nov. 27. 22:54

Nem vagyok orvos,de cisztára gyanakodnék. Mielőbb menj orvoshoz! Ha nem fogad, keress másikat.

Nem tudom, hogy a háziorvos adhat-e sürgősségire beutalót. Habár ha nem vagy rosszul, akkor hagyjuk a sürgősségit, de nőgyógyászt keressél mindenképpen. Ne várj hetedikéig!

10. moonlight13 (válaszként erre: 9. - Kivagyok001)
2016. nov. 27. 22:44
Én biztos, hogy nem várnék 7-éig. Szerintem menj minél hamarabb legalább sztk-ba.
9. kivagyok001 (válaszként erre: 7. - 35d45e2ed1)
2016. nov. 26. 23:47

Köszönöm a válaszokat. Algoflexet szedtem, azt szoktam, mikor görcsölök, de erre nem használt.:( Mikortól rövid a menstruáció? Nekem most 3,5 nap volt, de az utolsó nap már csak alig valami. Endometriózisnál nem pont hosszú és sok szokott lenni?

Nem tesz lehetetlenné fájdalom, nem olyan erős, tehát 'rosszul' nem vagyok, inkább az zavar leginkább, hogy a havim is furcsa. Ha csak 7én megyek, lehet baj? Persze ha rosszabb lesz, vagy láz lesz, megyek hamarabb. Elég bonyolult lenne megoldaom hamarabb.


Most egyébként úgy érzem nem is az alhasi részén fáj, hanem még lejjebb.

2016. nov. 26. 21:33

Jobbulást!


Cisztának tűnik, rosszabb esetben endometriózis. Még rosszabb esetben ún,csokiciszta, azaz endometriózis eredetű elváltozás a petefészekben.


Feltétlen menj orvoshoz, ultrahangra!

2016. nov. 26. 20:55
a terhességi teszt nem mutatja ki a cisztát. mindenképpen menj el hétfőn dokihoz ha nincs is időpontod ha rosszul vagy fogadni fog. hétfőig pedig gyógyszertárban tudsz venni algoflex M-et állítólag ennek van forte változata is és az nagyon erős, szerintem meg fogja szüntetni a fájdalmat amíg eljutsz dokihoz. jobbulást kívánok neked
6. moonlight13 (válaszként erre: 5. - Kivagyok001)
2016. nov. 26. 19:17
Magánrendelésnél nem tudom, a tb-snél így szokott lenni. Bár ahová magánban járok, ott is el szoktak fogadni, ha mondom, hogy rosszul vagyok.
5. kivagyok001 (válaszként erre: 4. - Moonlight13)
2016. nov. 26. 17:53

Ha csak úgy odamegyek a magánrendelésre? Kedden megpróbálom felhívni őket, de addig nincs rendelés.

Az is probléma, hogy jelenleg másik városban vagyok, mint ahová mennem kéne, és jövőhétvégén terveztem csak odautazni.


Nektek volt már hasonló? Próbáltam informálódni (tudom hülyeség), de mindenhol azt írják erre, hogy terhesség, az meg nálam kizárt.


Felfázás lehet? Vagy ahhoz feltétlenül kell az égető érzés pisiléskor?


Igazából tudom, hogy nem lehet neten diagnosztizálni senkit, csak már nem tudom mit kezdjek magammal így hétvégén. Ittam cickafark meg kamillateát, és azt vettem észre, hogy fekvő helyzetben enyhül.

4. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Kivagyok001)
2016. nov. 26. 17:42
Ha odamész az orvoshoz, és megmondod, hogy rosszul vagy, fogadni szoktak az előjegyzettek között.
3. kivagyok001 (válaszként erre: 2. - Túrógombócka)
2016. nov. 26. 17:33
Tudom, tudom, már bejelentkeztem két napja, de csak két hét múlva kaptam időpontot... Lázam nincs, különösebben rosszul sem érzem magam, de nem tudom meddig várhatok. 7-e késő lesz?
2. túrógombócka (válaszként erre: 1. - Kivagyok001)
2016. nov. 26. 17:27
menj el nőgyógyászhoz minél hamarabb.
2016. nov. 26. 17:24

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni mert nagyon meg vagyok ijedve. Kb. egy héttel ezelőtt kezdődött a bal oldalon a fájdalom, először inkább csak kellemetlen volt, napi néhány alkalommal jelentkezett, mostanra egész nap tart, este rosszabb.


Közben megjött, pontosan, de szokatlanul darabos és élénk színű, valamint a szokásosnál sokkal kevesebb. Mára már alig van, de még nem barna, csak sötétebb. Régebben 6 napos volt, és még este is csere kellett, most meg éjjel semmi nincs... :( Az is megváltozott, hogy régebben nagyon görcsölt a hajam, most meg alig éreztem.


Maga a menstruáció kb 3 hónappal ezelőtt változott meg.


24 vagyok. Jelenleg nem élek nemi életet, de csináltam két tesztet, mert azt olvastam kimutatja a cisztát is. Mindkettő negatív. ( azért kettőt, mert az 1. lejárt volt.)


Előre is köszi. Nagyon aggódom... :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook