Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bakancslista... Neked van Bakancslistád? fórum

Bakancslista... Neked van Bakancslistád? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2009. nov. 2. 15:03
ebben az esetben nem:)
2009. nov. 2. 15:02
a bucket nem vödröt jelent?
2009. nov. 2. 15:02

naaaaa?

én pl, körbejárnám a világot és igazi hippiként élni :)tehát..mindent ami belefér:))

2009. szept. 19. 19:59

Még jobban szeretnék mindekit, bocsánatot kérnék

a haragosomtól.de tudtommal ilyen nincs.Imádkoznék.

16. emagdi
2009. szept. 19. 19:59

nekem nincs sok ilyen, mert amit nagyon szeretnék azt úgyis megcsinálom:)

tandemugrani szeretnék (ejtőernyővel), de még halogatom mert kicsit tartok tőle, továbbá szívesen elmennék bora borára egy víz feletti bungallóba, mondjuk két hétre.


meg most innék egy csokis shake-et, de gyorsan:))

2009. szept. 19. 19:56
Szia, én írtam, de nem a halál miatt. Csak leírtam a céljaimat, vágyaimat, amit az életben (remélem, hosszú lesz)el szeretnék érni.
2009. szept. 19. 19:53
HA megtudnád hogy pár hónap múlva meghalsz, mit írnál le egy listába, amit még a hátralevő idődben szeretnél átélni, amire vágysz......!
2009. ápr. 2. 11:50
Van és jó lenne 1-2 dolgot megvalósítani róla:)
2009. márc. 24. 17:53

Láttam a filmet és nagyon tetszett,mert életszerű volt.Papírra vetve nincs Bakancslistám,de a fejemben van.És ha jól belegondolok már van,amit kihúzhatok ilyen például,hogy:

*megtalálni az igazit.

Néhány,dolog amit még szeretnék a halálom előtt:

*saját ház

*egy vagy két gyerkőc

*és az ő felnevelésük

*elutazi Indiába és Hollandiába stb.most hírtelen ennyi,amit a legjobban szeretnék.

2009. márc. 24. 15:00
Nekem is van, tök jó szerintem! :)
10. roncsika (válaszként erre: 7. - Viki021)
2008. dec. 13. 11:34

Persze, de mivel remélhetőleg van még addig minimum 50 évem, akkor ezek addig célok. A lényeg ugyanaz, max. több ilyet tudsz megvalósítani.


Azt én sem szeretném tudni, mennyi van még hátra, bár ha tudnám, lehet, h. pár dolgot másképp csinálnék, és élnék meg. Erre van egy másik jó, (igaz nem film) könyv. A Veronika meg akar halni. Nekem az is nagyon tetszett.

9. roncsika (válaszként erre: 6. - 236fe2f68e)
2008. dec. 13. 11:28
Azt sajna nem tudom, h. letölthető-e, mert én még soha nem töltöttem le filmet, de biztosan hozzá lehet jutni. Tényleg ajánlom, mert nagyon jó.
2008. dec. 12. 17:18

Az én bakancslistám:


*eljutni Finnországba

*eljutni Újzélandra

*delfinekkel úszkálni.... nem medencében

*kormányváltós trabit vezetni

*elmenni egy disznóvágásra még egyszer

*szerelmesnek lenni még egyszer

*olyan hazatalálós, kiteljesedős, torokban sziv dobogós ölelést átélni még egyszer/többször

*addig nevetni, mig a könnyem ki nem csordul

*örömömben sirni

*gyerkőcöt világrahozni

*nyári záporban elázni

*ejtőernyőzni

*Franciaországban sielni

*eltölteni egy hetet télen egy erdei faházban, azzal aki....

*lovagolni hóban

*megmenteni egy életet

*öregen kötögetni az unokáimnak

*életcélt találni

*bejárni az őrséget

*a nagybörzsönyi kis, egyszerü, csodaszép templomban igent mondani,annak aki....

*apuékat idős korukban még egyszer kivinni Erdélybe és Gaberl-ba

*a legjobb barátnőmme elmenni Prágába

*venni egy még éppen éretlen cseresznyeszinü seat leont (a márkaváltoztatás jogát fenttartom:))

7. viki021 (válaszként erre: 4. - Roncsika)
2008. dec. 11. 19:20
Sajnos ezek nem célok hanem ezek azok amiket még megszeretne csinálni az ember mielőtt feldobja a bakancsát.Hát ezért bakancslista.Hát én nem szeretném tudni hogy mennyi van még hátra.De ha egyszer tényleg lesz ilyen akkor megpróbálok csinálni egy bakancslistát.
6. 236fe2f68e (válaszként erre: 4. - Roncsika)
2008. dec. 11. 19:14

hát igen, ebben van valami :D legalább egy ötéves tervet készithetnék :) LOL...

amugy nem láttam a filmet...de ha jo akkor én is megnézném :D vajon letölthetö valahonnan?

5. roncsika (válaszként erre: 3. - Mama_gold)
2008. dec. 11. 19:02
Örülök, h. neked is tetszett. Én imádtam!! Írj egy listát Te is, h. ne felejtsd el mik a céljaid az életben..
4. roncsika (válaszként erre: 2. - 236fe2f68e)
2008. dec. 11. 19:00
Igen, nekem van. Szerintem sosem árt, célokat felállítani magad elé! Nem gondolod?
3. mama_gold (válaszként erre: 1. - Roncsika)
2008. dec. 11. 18:58

Jaj, láttam a filmet (igaz felirattal), naggyon jó volt!


Sajnos még nincs bakancslistám, de lehet, hogy nem ártana írni egyet:-D

2008. dec. 11. 18:58

nekem nincs még ilyen...legalábbis leirva nincs..

Neked van?

2008. dec. 11. 18:57

Ha láttad a filmet, akkor tudod miről "beszélek", ha nem akkor leírom a lényeget. Van 2 haldokló idős pasi. Kórház. Kemoterápia. Írnak egy bakancslistát, ami arról szól, h. mielőtt meghalnak mi az amit még mindenképp meg akarnak tenni, kipróbálni, elérni.. Nagyon jó kis film, ajánlom mindenkinek. Igazi szórakoztató, poénos, és kedves film!


Neked is van ilyened?

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook