Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Önismereti Bakancslista. Neked van ilyened? fórum

Önismereti Bakancslista. Neked van ilyened? (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Önismereti Bakancslista. Neked van ilyened?

2020. febr. 21. 07:26

Nem újévi fogadalom ugyan, de pár hónapja én is elindultam az önismereti utamon. Egy életközepi válságon estem át...

Ahogy írtad is, sokszor nem könnyű, fájdalmas, ettől függetlenül én élvezem.

Egy kérdésem lenne. Írtad az önismereti típusú játékokat. Esetleg privátban nem írnád le, mire gondolsz? Nagyon hálás lennék... Minden ami segíti a fejlődésemet, érdekel.

7. spinneli (válaszként erre: 6. - Jennyvagyok)
2020. febr. 4. 20:21

Örülök, hogy tudtál meríteni belőle.

:)

2020. febr. 3. 20:28

Évről évre érlelődik bennem a gondolat, hogy egy önismereti csoportba beiratkozok. Amúgy is megfigyelő és gondolkodó ember vagyok, szoktam tükörbe is nézni, s nyomtam már meg azt a reset gombot is.

Így is lehet haladni szépen, lassan, de úgy gondolom, ahogy professzionális vagyok a saját szakterületemen, úgy ezen a területen is nyílván vannak szakemberek, akiktől érdemes tanulni, s így hatékonyabb lesz az önmunka.

Én köszönöm ezt a cikket, sokat segített! :)

2020. jan. 31. 22:34

Nem a hozzászólások miatt írok, ha valakiben elindul valamilyen gondolat, érzés, akkor már jó.

Neked például érdekes lehet, hogy miért tartottad fontosnak, hogy ezt így ideírd nekem?

4. syria (válaszként erre: 1. - Spinneli)
2020. jan. 31. 09:19
Ahogy elnézem, itt is kb. annyi hozzászólást kapsz, mint a blogodon...
3. spinneli (válaszként erre: 2. - Syria)
2020. jan. 29. 10:23

Bajnak semmi sem baj. Mindenki maga dönt ebben.

:)

2. syria (válaszként erre: 1. - Spinneli)
2020. jan. 29. 09:46
Nincs. Ez baj?
2020. jan. 28. 09:35
Van az újévre a lelki egészségeddel kapcsolatos kihívásod, fogadalmad? Mennyire vagyunk tudatosak ebben?

Ugrás a teljes írásra: Önismereti Bakancslista. Neked van ilyened?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook