Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Babybell sajthoz hasonlót tudnátok ajánlani? fórum

Babybell sajthoz hasonlót tudnátok ajánlani? (tudásbázis kérdés)


6. Highlander73 (válaszként erre: 2. - Cc7a88f96d)
2020. máj. 15. 20:14
Mi a baj vele?
5. NomNom (válaszként erre: 4. - Alessandro)
2020. máj. 15. 11:49
Azért ennél vannak sokkal jobb francia sajtok.:) Ezt a "közízlésnek" gyártották.
4. Alessandro (válaszként erre: 2. - Cc7a88f96d)
2020. máj. 15. 11:45
Én sem vagyok különösebben oda a "sokra tartott" francia sajtokért. Nekem az ízviláguk nem nagyon jön be. Sokkal többre tartok néhány holland, német, olasz, vagy éppen magyar sajtot (Karaván, Tihany, Tolle trappista, Medve..). De mint tudjuk, ízlések és pofonok... 😊
2020. máj. 15. 11:36
Ajvé, az milyen finom. Csak ne lenne olyan krva draga. Emlekszem amikor eloszor ettem jo huszonevvel ezelott, valamilyen osztalykirandulas alkalmaval, az egyik osztalytarsam hozott magaval otthonról egy rakattal, jo ment nekik 😁, aztan mivel egy szobaba kerultunk reggelre nem sok sajtja maradt, szegenynek. Ejszaka, nagy beszelgetesek kozepette befalatoztuk mindet az ágyikonkba. De jo is volt még akkor Istenem, ugy visszamennék abba az idobe, ne tudjatok meg. L*fasz baja se volt az embernek, se koronajarvany, semmi. Csak élte az eletet, aztan az volt a legnagyobb gondja hogyan szabaduljon meg a pattanasaitol. A most fiatalok meg oregnek erzik magukat. Hihetetlen! En barmelyikukkel cserelnek. A kor a legnagyobb kincs, szerintem. Aki nem tud élni vele, az egy lúzer a szememben. Bocs, egy kicsit eltértem a targytol. Ez a legfinomabb sajt, nehogy lecseréld mar. 😝
2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Highlander73)
2020. máj. 15. 11:01
Ne haragudj,de hogy tudjàtok azt megenni?🙄ehetetlen
2020. máj. 15. 08:32

Nagy kedvenc a Babybell sajt a családban.Az ára viszont elég húzós.

Esetleg tudtok-e hasonlóan finom, minőségi sajtot ajánlani? Lehetőleg olyat amit meg tudok venni egy nagyobb üzletben.(Nem opció XY sajtkészítő sajtja.)

Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook