Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nektek is mondott már hasonlót férfi az életetekben? fórum

Nektek is mondott már hasonlót férfi az életetekben? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. okt. 8. 21:17
Csak azert, mert valaki szimpatikus es mindegyikkel lefekednenk, megkapnank nagy ribi erdemrendet.
39. Rescue (válaszként erre: 1. - Rosalindaaa)
2013. okt. 8. 21:11
Tőlem mondhat ilyet egy férfi, leszarom :D csak egy ember a sok közül. Ilyennel eleve nem kezdek. Mégis mi a faxt akar, ha nem érez mást? Nem kufircolok igaz érzelmek nélkül.
2013. okt. 8. 20:33
Ez a másik fórumod csak más szemszögből nézve...de a válasz ugyan az lesz a végén.
37. balageee (válaszként erre: 1. - Rosalindaaa)
2013. okt. 8. 20:21
Hát ez nem valami eget verően ritka felállás. Te most itt össze kevered a szexualitást meg az érzelmeket. Örülj, hogy legalább vonzó vagy. A szerelmet meg hiába erőszakolnád ki belőle, annak magától kell jönnie. Szerintem jobb ha nyílt lapokkal játszik, mintha átvert volna. Nem is értem, elvárnád, hogy mindenki szerelmes legyen beléd? Mert az, hogy vonzónak tart vagy nem, az ettől független.
36. uzala
2013. szept. 18. 08:40
Dióhéjban: vonzódik, de nem kötődik. És ennek nagyon sok oka és magyarázata lehet. Nem biztos, hogy a közhelyként előráncigált "pasivér" van a háttérben. A szexualitás előtérbe állítása inkább zavaró a helytálló következtetések levonásában, mivel az személytelen, és általában a másik nemre vonatkozik. A férfiak nehezen szánják rá magukat a tartós kapcsolat kialakítására, ehhez érettség, távlatos célok, reális önértékelés és még csomó más dolog szükségesek. Nem lehet, hogy túl hamar állítod döntés elé? Még mindig jobb, ha ezt előre közli, mint hogy később elkezdjen alakoskodni, félrelépni vagy önmagát feladni.
35. ittmost (válaszként erre: 32. - Az idő partján)
2013. szept. 16. 08:56
Szerintem egyszerűen el van vadulva az emberek többsége,és sok ffi(nem mind!!!!),ha facér nőt lát,szinte automata üzemmódban bepróbálkozik nála,hátha szerencséje lesz.
34. ittmost (válaszként erre: 17. - Rosalindaaa)
2013. szept. 16. 08:53

Szerintem a testi kapcsolat akkor,vagyis addig okoz kötődést,míg csak 2-3 partnered volt,vagy csak egyik volt jó,a többi gyenge.

Ha több elég jó partnered is volt már,akkor rájössz,hogy bizonyos dolgok nagyjából egyformán mennek mindenkinél,és hogy a többi ffitól is kb ilyesmire számíthatsz:tehát elvész a szex egyéni jellege,nincs mihez olyan erősen kötődni.

Ha jó az a testi kapcsolat,akkor egyszerű kényelem szeretetből maradnak együtt a párok,vagy mert gyávák,és nem hiszik,hogy képesek még egy legalább olyan jó szexpartnert vagy párt találni.


Csak azért akarsz sokáig ,a majdnem biztosig várni a szexszel,mert azt gondolod,az kötődést okoz,és nehéz utána elszakadni?Jól értem?

Nagyon mellé lehet ezzel fogni,mert egyrészt a szex örömétől folyamatosan megfosztod magad,utána meg úgy fogod érezni,h megjutalmaztad a ffit a testeddel, ő meg nem elég hálás neadjisten..

és ha érzelmileg kötődsz egy ffihoz,vagyis kiválasztottad a sokaságból,és le is mérted,hogy ő lenne a legjobb,és ezek után nem megy vele a szex,akkor még nehezebb lesz az elszakadás,pedig a gyenge szex a legtöbb ember életét megmérgezi.

Szóval ha így állsz hozzá,akkor te nem fogsz tudni váltani a rossz szex okából,mert érzelmileg már nagyon kötődsz.

33. Lara1984 (válaszként erre: 12. - Andi6020)
2013. szept. 16. 05:52
Maximálisan egyetértek! ;-)
32. Az idő partján (válaszként erre: 12. - Andi6020)
2013. szept. 15. 14:53

Ebben biztos igazad van!

Én mindig arról panaszkodom,hogy ha valakitől kérek v.mi segítséget,nem pénzt kér érte,hanem az ágyamat akarja megnézni.

Anyósom meg egyszer szó szerint azt mondta hogy őt meg senki nem akarja megdugni,mindig csak pénzt kérnek tőle!:)


Én sem vagyok egy szépség,én nem tudom ez hogy működik hím-országban?

31. Az idő partján (válaszként erre: 10. - 4a5de48ea8)
2013. szept. 15. 14:46

"Apáca vagyok" feliratú jelvényeket kéne gyártani.:)

De attól tartok ez csak még jobban ingerelné őket a vadászatra.

2013. szept. 15. 09:10

azt mondjak, a ferfi eloszor kivan, kesobb lesz szerelmes;

a no eloszor szerelmes, es csak kesobb kivan;

nem is tudom :D

29. zzmm (válaszként erre: 17. - Rosalindaaa)
2013. szept. 15. 05:59

A testi kapcsolat kötődést okoz. Ha jól értem, nem ezt szeretnéd, hanem hogy a lelkedért szeressenek.

Oké, ez mind jó és szép, de ha utána a szex nem jó, nem lehengerlő? Az is jelentheti a kapcsolat végét, lelki kötődés ide vagy oda. Vagy jön a félreleépés.

Kielégülés kell a lelkemnek és a testemnek egyaránt, így teljes az egész.


Kérdésedre visszatérve ezek után: a pasi lehet nem akarja törni magát, hónapokat várni rád, míg a lelked kötődést érez. Nincs erre energiája, ideje, türelme, ennyit nem érsz neki. :(

2013. szept. 15. 01:04
Szerintem korrekt! Így tudod,mibe mászol,ha bele mászol! Sok fejtöréstől megóvhatna minket nőket,ha minden pasi így állna a dolgokhoz!
27. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Rosalindaaa)
2013. szept. 14. 23:49
Elég pocsék lenne, ha beleszeretnénk mindenkibe, aki tetszik. Sokszor van ez így, csak ritkán kerül kimondásra.
26. 4b33a5ad37 (válaszként erre: 1. - Rosalindaaa)
2013. szept. 14. 22:56

Hülye ez a faszi...:DDDD

Még mennyi ilyen érzete lesz...:DDD

Csajok ez a "de szívesen megd*gná,de ennyi" szitu...

Pff...hát hülye ez,komolyan...Minek ezt bejelenteni?:DDDD

2013. szept. 14. 20:30
Legalább nem rusnyázott le, az én hablelkemnek az is fájna. Ha úgymond "csak" megdugni akar, legalább valamilyen pozitív reakciók kiváltottam belőle.
24. 9d7efeb022 (válaszként erre: 23. - Selena78)
2013. szept. 14. 20:22

Így utólag,hogy a férjem volt az első és az egyetlen.

Akkor viszont szörnyen utáltam:-)

23. selena78 (válaszként erre: 16. - 9d7efeb022)
2013. szept. 14. 17:10
Aha, hogy annyira rendes volt, hogy mást dugott meg, nem téged. És mi volt a jó ebben neked?
22. andi6020 (válaszként erre: 19. - Andi6020)
2013. szept. 14. 17:05
jááááj, lemaradt egy S betű az "okunknak" elejéről.
21. 6b006fc769 (válaszként erre: 12. - Andi6020)
2013. szept. 14. 17:01
úgy-úgy:))
20. ina87 (válaszként erre: 1. - Rosalindaaa)
2013. szept. 14. 16:58
Szerencsére még ijet nem mondtak,de biztos rosszul esne és elégé fájna a dolog is!
19. andi6020 (válaszként erre: 17. - Rosalindaaa)
2013. szept. 14. 16:47

Ja, ez szép, és jól hangzik. Tényleg.

Aztán okunknak mégis becsúszik egy eszement kefélés egy viszonylag kevésbé ismert egyénnel. :)

18. Hexike (válaszként erre: 1. - Rosalindaaa)
2013. szept. 14. 16:46

Ilyen már velem is előfordult. Szeretlek, de nem vagyok szerelmes. Szép vagy, vonzó vagy...stb...de semmi több. :(


Rossz volt, mert én meg nagyon szerelmes voltam ebbe a srácba. Jelenleg barátok vagyunk, bármit meg tudunk beszélni egymással. :)

17. Rosalindaaa (válaszként erre: 14. - Ef7b486c67)
2013. szept. 14. 16:36
Nekem nem kell, az biztos. Véleményem szerint a testi kapcsolat egy olyan dolog, ami erős kötődést okoz, ha megtörténik. Sokszor hallottam már olyanról, hogy bizonyos párok, akik között már semmilyen lelki összhang nem volt (folyamatos veszekedések, piszkálódások voltak csak), azért tudtak nehezen elszakadni egymástól, mert folyamatos testi kapcsolat is volt köztük. Éppen ezért a testi odaadással nagyon fontos várni. Először alaposan meg kell ismerni a másikat, és ha úgy érezzük, hogy nagyon is hosszú távra tervezünk vele, akkor kerülhet erre is sor. Bár igen valószínű, hogy ezzel a véleményemmel egyedül leszek itt ...
16. 9d7efeb022 (válaszként erre: 1. - Rosalindaaa)
2013. szept. 14. 16:31

Volt:-)

Akkor nagyon haragudtam rá,de ma már tudom,hogy szeretetből mondta.

19 éves voltam,szűz.Ő 24 pont abban a korban,mikor még a legyet is röptében de már fel bírja méni a cselekedetei következményeit,és volt annyira rendes ,hogy ezzel a szöveggel lekoptatott a saját érdekemben:-)

2013. szept. 14. 16:30

Csak nevettem magamban, hogy jaaa, majd leszel szerelmes is:DD

Lett is ... :D

(Értékeltem az őszinteséget, sosem jöttek be a nagyotmondó nyálas szövegek.)

14. ef7b486c67 (válaszként erre: 1. - Rosalindaaa)
2013. szept. 14. 16:29
Ez a szex szex szex..Tipikus kapcsolat:)vagyis olyan alap..nincs érzelem ..de van a kémia:))Számít?.ilyen is kell:)
13. andi6020 (válaszként erre: 11. - 3b1a5ec920)
2013. szept. 14. 16:26

Egy jó kufirc a nőnek is jó kufirc.

Elég utána levesbe vetni, előbb jól ki kell csavarni :)

12. andi6020 (válaszként erre: 9. - Az idő partján)
2013. szept. 14. 16:25

Addig örüljetek, amíg van, aki meg akar dugni.

Sokkal szarabb lesz, ha elfogynak a jelentkezők. :)

11. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 1. - Rosalindaaa)
2013. szept. 14. 16:22
Persze: vonzonak talal/na egy-ket fordulora, aztan isten hozzad... Ez magyarul azt jelenti, hogy szivesen lefekudne veled, de nem kellesz egyebkent. Levesbe vele!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook