Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Valaki élt már át hasonlót? fórum

Valaki élt már át hasonlót? (beszélgetős fórum)

1 2
ma 10:35
Olvasom ezt a fórumot és csodálkozom... itt úgy néz ki, hogy mindenkinek van lakása, háza mire férjhez megy, vagy megnősül :) Nekünk nem volt! A szüleimmel éltünk, -már gyerekünk is volt-, aztán anyósomékhoz költöztünk, de soha nem tudtunk volna a fizetésünkből (beleszámítva a másodállásból befolyt keresetet is) lakást venni.
39. Szomii (válaszként erre: 1. - Bejobetty14)
tegnap 06:23

Igen

... Ismerős 😁

38. grassi (válaszként erre: 36. - Zsuzsanka43)
tegnapelőtt 21:59

vagy életképeset? :)

szerencsére már nem kell keresnem.

tegnapelőtt 20:54
Én ezt már olvastam valahol vagy hasonló témában de majdnem ugyanezt. Örülök hogy nekem ilyen problémáim nincsennek de komolyan. Neked meg csak van egy jó ismerősöd ha a család már nem is aki segitene új életet kezdeni.
36. Zsuzsanka43 (válaszként erre: 31. - Grassi)
tegnapelőtt 20:43
Valami gazdag embert kell keresned.
35. globus (válaszként erre: 33. - Zsuzsanka43)
tegnapelőtt 20:26
Bizonyos életkor után tényleg nem egészséges. Persze, hogy szeretik egymást, a családi kötelék sosem lazul meg, de egyre nehezebb az elválás, és hát sok olyan szülő van, aki megfúr bármely bimbózó kapcsolatot, csak pici fia/lánya ne menjen el. Csak figyeld meg, hogy még eleinte a fiatal próbál kapcsolatot létrehozni, aztán felhagy vele, mert anyu-apu megszokta, elvárja, hogy otthon legyen.
34. Mezei Virág (válaszként erre: 31. - Grassi)
tegnapelőtt 16:32
Ez nem baj akkor, ha képes elköltözni a párjával. Ha nem, az gáz! Maradjon az anyja mellett!
33. Zsuzsanka43 (válaszként erre: 31. - Grassi)
tegnapelőtt 16:27
Nagyon sok embernek nincs olyan lehetősége, hogy lakást vegyen! Nem tesznek mindenki feneke alá a szülők lakást, autót!
32. New(l) (válaszként erre: 31. - Grassi)
tegnapelőtt 16:23
Átmenetileg simán belefér, elvált stb. és talpra kell állnia. De ha még sosem vált le a köldökzsinórról, ott szerintem mentális probléma húzódik. És ezek az anyák nem könnyen engedik el a "férfit" a háztól. Nekem sem kéne.
31. grassi (válaszként erre: 28. - Bejobetty14)
tegnapelőtt 16:21
ha azt hallom, hogy valaki felnőtt fejjel az anyjával él, én elkezdek futni az ellenkező irányba.
30. VendrinerPiroska (válaszként erre: 28. - Bejobetty14)
tegnapelőtt 15:43

Abból, amit leírtál, nem biztos, hogy egy ilyen valaki lenne az ideális jelölt a mostoha apa szerepre.

Szerintem próbálj magadra támaszkodni, amennyire lehet és ne építsd a jövődet a kedvesedre, főleg mert a te jövőd a gyerekeidé is. Az exed meg, mint a gyermekeid apja köteles titeket támogatni anyagilag. A családi házzal kapcsolatban meg kérjél jogi tanácsot.

29. Mezei Virág (válaszként erre: 24. - Bejobetty14)
tegnapelőtt 14:01

Ne maradj rossz házasságban, legyél önálló!

Legyen külön lakhatásod, ahol senkitől sem függsz.

Nem muszáj összeköltözni, abból nem lehet gond.

"Csak" tudd megoldani...

Ami nem is olyan egyszerű. :(

28. bejobetty14 (válaszként erre: 27. - Yarny)
okt. 20. 14:14

Nehéz helyzet mert ő az a fajta agglegény aki az édesanyjával él/engem ez nem zavar/,de mégis csak hagy némi ki vetni valót hisz nem csak rajta múlik.

Na meg ő is még hezitál mi legyen hisz egyszer végig csináltuk ezt már.

Lehet hogy tényleg annak van igaza aki azt mondta hogy majd jön egy harmadik valamikor és ő lesz a befutó.

27. yarny (válaszként erre: 1. - Bejobetty14)
okt. 18. 18:24
És olyan nem játszik, hogy a szerelmeddel költözz össze? Vagy annyira még nem alakult ki a dolog, hogy megérje?
26. Asinel 75 (válaszként erre: 1. - Bejobetty14)
okt. 15. 17:26
Honnan tudod, hogy mi lesz a vége, hisz még igazán el sem kezdődött?
25. birebora (válaszként erre: 24. - Bejobetty14)
okt. 14. 16:11

Hogy vert át? Megcsalt?

Akkor meg mi a kérdés?

24. bejobetty14 (válaszként erre: 23. - Birebora)
okt. 10. 20:52

Ezek szerint maradjak egy rossz házasságba csak mert három gyerekem van?

Egyébként nem én bolondultam meg,a férjemet imádtam az ő válasza erre hogy 2016 ban átvert.

Visszakönyörögte magát erre idén januárban újra megtette.

okt. 10. 19:05

3 gyerek. Miért mindenki ilyenkor bolondul meg?

Értem én, hogy szerelem, meg érzések, meg a nagy ő de könyörgöm..!:) És bele a semmibe, az albiba 3 gyerekkel. És ha majd a nagy ő-ről is kiderül, hogy még sem ő az igazi vagy neki nem te vagy?

22. bejobetty14 (válaszként erre: 20. - Törpilla)
okt. 10. 18:41

Többet sosem engedem el,ez a legbiztosabb érzés az életemben.

A gyerek nem tart össze egy kapcsolatot,ezt is tudom!

Köszönöm a jó kívánságokat!

21. Mezei Virág (válaszként erre: 17. - Bejobetty14)
okt. 10. 14:45

Na de kinek a nevén van a ház?

Mert a szülei nyilván a saját gyereküket akarják segíteni, és nem téged. Legfeljebb kifizeti a részed, amit már belefektettél te is.

Költözz össze a választottaddal, ha már eldöntötted mi legyen.

Gyerekekkel albérletbe menni nagyon nehéz, mert a bérbeadót semmi sem védi. :(

okt. 10. 13:22

Nem voltam hasonló cipőben sem. Nem hiszek a véletlenekbe sem. Keresd a rosszbol a ki utat és meglesz. Egyszer el engedted ha most megint szerintem nem lesz következő lehetőségetek.

Gyerek manapság ha 1 ha 3 nem köt össze senkit senkivel. Sok sikert kívánok Nektek!

19. Guruljka (válaszként erre: 17. - Bejobetty14)
okt. 7. 20:50
Nem írtad, csak hogy úgy érzed, a közös otthonból nincs kiút.
18. bejobetty14 (válaszként erre: 15. - Sikerbox)
okt. 6. 23:35

Tartok tőle hogy a találkozásunkkor nem kellettek felesleges kérdések,mindenre megvoltak a válaszok.

Ő sem szimpla barátnak tekint szerintem,mellesleg mindent tud.

Mint irtam 2016 óta benne van az életemben,sejtésem szerint okkal.

17. bejobetty14 (válaszként erre: 14. - Benrek)
okt. 6. 23:32

Természetesen minden létező alternativát megpróbáltam már.

Ő nem megy el kijelentette többször.

A legelső hozzászólásban írtam hogy, albérletből kellett idejönnünk ez az ő gyermekkori családi házuk amit hitelátvállalással megkaptunk.

Többször elmondta hogy innen akinek mennie kell,az én vagyok.

okt. 6. 22:30
Régen valami hasonlót igen, de szerencsére sem gyerekem, sem férjem nem volt, csak egy srác, akivel mindig összegabalyodtunk, aztán egyszer csak többé nem.
15. Sikerbox (válaszként erre: 1. - Bejobetty14)
okt. 6. 20:58
Egyáltalán nem képtelenség. Ha régi emlék újra éled és hiszel benne. Az emlékben megjelenő férfi is úgy tud érezni, mint te, vagy Ő is újra életre kel, talán ápolni kellene az emléket és talán újra lehet "rügyfakadás". Ha mindketten akarjátok. - Tudod, nekem mennyi alkalommal eszembe jut néhány régi emlék, amiket néha akaratok ellenére kihagytam, és amikor találkozom régi ex-barátnővel, vissza is sírhatnám a szép időket. Másoknak nem lehetséges?!
14. Benrek (válaszként erre: 1. - Bejobetty14)
okt. 6. 20:44
Nagyon nehéz helyzetben vagy. 3 gyerekkel, egyedül albérletbe költözni, sajnos nem lesz egyszerű menet. Nem lenne jobb, ha az exférjed keresne albérletet? Nyilván ō is szenved ebben a kapcsolatban. Vagy nem tud érzelmileg elengedni és inkább jó neki a közös fedél?
13. globus (válaszként erre: 10. - Grassi)
okt. 6. 20:21
No igen, itt még azt sem tanácsolhatjuk, hogy váljon el :)
12. globus (válaszként erre: 9. - Bejobetty14)
okt. 6. 20:19
Nem túlzottan egyedi. Válás után visszafogadni a hitvest rossz döntésnek tűnik utólag, ha így áll a helyzet, nyugodtan mondd meg neki. Közösen találjatok megoldást a lakáskérdésre, ha már külön alusztok, nyilván így neki sem jó.
11. bejobetty14 (válaszként erre: 10. - Grassi)
okt. 6. 20:08
Semmi
1 2

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook