Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babaváró leánybúcsú fórum

Babaváró leánybúcsú (beszélgetős fórum)


9. Kangaroo Island (válaszként erre: 8. - Cooltim)
2012. okt. 4. 10:16
nem :-/
2012. okt. 4. 10:00

Oklevelet en is kaptam, tenyleg... :-)

Pesten lenne?

7. Snido (válaszként erre: 6. - Kangaroo Island)
2012. okt. 4. 09:49
Akkor szerintem pont jó egy asztalfoglalás egy jó kis étteremben, hajnalig tartó beszélgetéssel...meg akkor is kellenek a feladatok szerintem...nekem van egy jó kis összeállításom a férjről szóló kérdésekkel, már alkalmaztuk, bevált, ha gondolod, szívesen átküldöm. :)
2012. okt. 4. 09:43
7 hónapos terhes lesz akkor, nem lesz nagy esküvő, alig van ideje szegénynek. Valami kis lightos üldögélős beszélgetős viccelődős bulira gondoltam
2012. okt. 4. 09:41
Olyan játékok kellenek amik kicsit a babavárással kapcsolatosak...pl babapelenkázás, rendes kisbaba méretű babát bepelenkázni...akkor milyen alapanyagokból milyen kaját lehet készíteni a férjének..a féjet felhívni, feltenni neki kérdéseket amit csak ő tudhat aztán az arától kikérdezni..pl hány anyajegy van a hasát, mi volt az ovodai jele stb stb...
4. Snido (válaszként erre: 2. - Snido)
2012. okt. 4. 09:40
Ja igen...a szokásos póló, fejdísz, teszt, hogy mennyire ismeri a leendő férjét, fogadalom, oklevél...
2012. okt. 4. 09:37

Szia.

Nekem a leanybucsum 5 honapos pocakkal volt. A baratnoim szerveztek egy limuzint, ami ertem jott es egy oras varosnezes volt. Aztan a Raday utcaban a Shiraz Perzsa Etteremben toltottuk az estet. Nagyon jo hangulatban. Voltak feladatok, amiket meg kellett csinalnom. Osszeallitottak egy "kerdoivet" a paromrol, rossz valaszokbal citromot kellett megnyalnom. :-) kellett petrezselymet arulnom. Kaptam egy polot, amire az volt irva, hogy "Szingli tobbet nem leszek, egy het mulva ferjhez megyek!"

Kaptam

Mindenfele szexshopos vicces ajandekot is. Hirtelen ezekre emlkeszem. Nekem nagyon emlekezetes volt.

2012. okt. 4. 09:35

A szokásos leánybúcsús feladatok szerintem bevállalhatóak, csak a "büntetés" nem egy újabb pohár ital, hanem valami más feladat lehetne.

Amúgy hány hetes terhes a menyasszony? Attól is sok függ, hogy ő mennyire bevállalós...

Elég bő a témakör...

2012. okt. 4. 09:14

Babaváró bulit szeretnék szervezni, de egyben leánybúcsú is lesz.

Ötleteket várok, hogy hol legyen, milyen programok legyenek, ajándékok, sütik, stb...

Pelenkatortára már gondoltam, de több ötletem nagyon nincs... :-/

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook