Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babát várhatok? fórum

Babát várhatok? (beszélgetős fórum)


2020. szept. 30. 17:04

Szia!

Csinálj egy tesztet! És ha pozi,menj majd dokihoz!😊 drukkolok!

7. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 29. 14:51
Ha terhes vagy akkor már a mensi előtt fogant csak még megjött ugyahogy, ugyhogy tesztelj nyugodtan.
6. zsofi_876 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 29. 14:14

Szia, nekem pl. az 5. héten kezdett hányingerem lenni, plusz egyéb tünetek (iszonyú érzékeny voltam és valami fura eufórikus boldogság 😊).

Akkor még nem tudtam, hogy babát várok.

Szerintem simán lehet, én biztos, hogy vennék tesztet.

Az, hogy megjött, terhesség mellett is előfordul; sőt, írtad, hogy nem a megszokott volt. Éppen ezért érdemes lenne tesztelni.

Viszont olyan is volt, hogy a terhesség összes tünetét "hoztam", késett is, aztán mégsem.

Drukkolok! :)

5. 9393707c4b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 29. 14:08
Szerintem is kimutatja már. A vérzés terhesség alatt is lehetséges. Tesztelj és spuri a dokihoz. ☺
2020. szept. 29. 14:08

Minden bántâs nélkül kérdezem. Ha ide leírod a tüneteidet, mit gondolsz, kapsz pontos választ? Szexelsz, nem védekezel, ergo 50-50%, hogy van esélyed rá.

Miért kell a fórum, amikor gyorsabb lemenni egy tesztet venni és azonnal megtudod?

Soha nem értettem ezeket a topikokat.

3. Brenda86 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 29. 14:03
A mai tesztek már 1-2 nappal a menstruáció megjövetele előtt is kimutatja a terhességet. A te esetedben pedig már mindenképpen ki kell mutatnia, ha az vagy.
2. Fisica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 29. 13:13
A teszt már simán mutatná ha az lennél. Vegyél egyet.
2020. szept. 29. 13:05

Sziasztok!


Lehet buta kérdés lesz, de kicsit elgondolkodtam. Férjemmel babát szeretnénk, már április óta próbálkozunk, de eddig még semmi. A menstruációm rendszeresen, napra pontosan jön meg. AZ előző menstruációm viszont furcsa volt, az első napon csak épp hogy pecsételt, a második napon rendesen ahogy szokott, aztán másnapra el is múlt. Csodálkoztam, hogy ilyen gyorsan elmúlik, mert általában 4-5 napig szokott tartani. Ez volt egy hete. Mostanra már második napja rettenetes hányingerem van, főleg hajnaltájt és ebéd után... Enni egyáltalán nem bírok, sok ételtől undorodom is... Gyomrommal nem lehet probléma, mert más problémám sincs (pl hasmenés...) Szerintetek lehetek terhes? Teszt szerintem még nem mutatná ki. Meg ugye a menstruációm napra pontosan jött, a napján ahogy kell, csak ugye kevés volt... Nem tudom ez mennyire tudható be a pecsételő vérzésnek, ami pl a beágyazódásnál szokott lenni... Fogalmam sincs... Esetleg ha valaki tudna erre 'okosat' írni.. Kérlek ne kövezzetek meg, ha ez butaság. :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook