Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babát szeretnénk párommal fórum

Babát szeretnénk párommal (beszélgetős fórum)


2023. márc. 31. 08:50

Van 3 gyermekem és nekem igen az elegendés segített. Elsőnél sok haláleset történt a családban még a doki mondta amíg nincs lelki nyugvásom addig baba sem lesz. Igaza volt.

Persze 40 felett lehet kell külső segítség is. Nem is biztos hogy nekem lehet a páromnak. Utána járunk

24. Ágio8405 (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 30. 12:36
Sima nőgyógyász ezzel nem sokat kezd, nem is rá tartozik. Az egy évvel az a gond 40 felett hogy hónapról hónapra csökken a %-os esély a sikerre. Nem véletlenül meddőségi központban 40 felett rögtön lombik jön, nem húzzák az időt inszeminácioval. Szerintem annyit tegyél meg hogy nézetsz egy AMH szinten meg egy női hormon sort ciklus 3.napján és ovu után. 28 napos ciklusbál 21. Napon ha más hosszúságú akkor a ciklus második felének a közepénél. Ovu után egy héttel ami a mensi előtt van egy héttel. Abból az már látszik hol tartasz te biológiailag. AMH magán úton megy, a hormon sort a nőgyógyász ki tudja írni tb alapon.
23. PöttyösPanka (válaszként erre: 2. - 1-_-1)
2023. márc. 30. 12:18
Jajj, ez az "engedd el", "túlzottan rágörcsölsz" és társai annyira irritálóak és abszolút haszontalan úgynevezett tanácsok! Aláírom, hogy van lelki része a dolognak, de általában azért mégiscsak a biológia hibádzik. Ha én azokra a kedves, jószándékú emberekre hallgattam volna, akik szerint csak túlzottan rágörcsöltem, és úgyis csak akkor jön, amikor elengedem, akkor a mai napig sem lennék édesanya. Így utólag üzenem mindenkinek, hogy nem az elengedés, hanem az orvos oldotta meg a problémát.
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Ágio8405)
2023. márc. 27. 13:43
Igen igazad lehet. Én így érzem. Kezdem elfogadni és nem rákattanni mint az múlt pár hónapban. Sokat számít a lelki állapot is szerintem. Mostanában nagyon sok negatív dolog ért én ennek is betulajdonitom. Van egy nőgyógyász a közelben csak futtában mondtam neki a tervem azt mondta 1 éven belül ne idegeskedjek a babán ilyenkor nehezebb.
21. Ágio8405 (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 27. 11:12
Igen van ilyen is, de legtöbb kapcsolatot inkabb megerösiti. Ez a hibáztatás dolog sem általános. Nem tehet róla az ember. Ezek eü dolgok sokat nem mi befolyásolhatunk, föleg ha termeszetes folyamat az oka, pl az hogy már 40 vagy és igenis a legtöbb nö már nem olyan termékeny akkor. Ezzel nem azt mondom mindenkèpp kérjetek segitsèget hanem csak tudd ez a ritkább amit te irsz.
2023. márc. 27. 05:53

Úgy vagyunk vele hogy ha sikerül nagy öröm de nem fogok rágörcsölni többet mert úgy biztos nem jön össze. A fokot azért nem erőltetjük mert lelkileg az is megviseli az embert, ha kiderül nekem vagy neki van esetleg gond és azért nem lehet aztán ha lombikkal se megy ugye akkor aki a problémás megint magát okolja stb stb. Jobb ez így.

Láttam már házasságokat, kapcsolatokat tönkre menni emiatt a sok tortúra miatt. Volt akiknek sikerült a baba így de annyira tönkre mentek lelkileg hogy szét is mentek. Nekem ennyit nem ér

19. Greeneyed (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 24. 20:13

"orvost még nem akarjuk"

Pedig hasznos volna tudni, hogy van-e rendszeres peteérésed, rendben vannak-e a hormonjaid, a párodnak vannak-e jó minőségű spermiumai stb.

Ez még nem beavatkozás, csak informálódás.

18. Greeneyed (válaszként erre: 2. - 1-_-1)
2023. márc. 24. 20:11
?
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Lufthansi)
2023. márc. 24. 16:33

Az nem jó.

Én ki sem bírnám hogy ne legyen párom.

16. Lufthansi (válaszként erre: 15. - Perdus)
2023. márc. 24. 15:25

Ez már régen volt, sok év házasság után mi is elváltunk, nem tudom, hogy mi van vele..

de remélem jól van.

azóta egyedül éldegélek,nincsen senki aki kényeztetne..-)

hát élet ez???

15. perdus (válaszként erre: 12. - Lufthansi)
2023. márc. 24. 15:20

Sajnálom, nem tudtam.

Az viszont pozitív, hogy a felséged túl élte, remélem azóta is jól van!

2023. márc. 24. 15:11
Köszönöm szépen. Lehet akkor kérek időpontot, ha ilyen sok idő mire sorra kerülünk. Addig meg marad az összebújás és ha sikerül spontán max lemondom az időpontot.😊
13. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 24. 14:36
Kispárna a feneked-derekad alá. Egy prof. mondta, bejött. Vagy ki tudja, de lett.:)))
12. Lufthansi (válaszként erre: 10. - Kótyomfity)
2023. márc. 24. 13:40

Amúgy nagyon is akartam volna, de a feleségem a házasságunk után autóbalesetet szenvedett, és voltak megmásíthatatlan operációk.

De szerencsére túlélte a dolgot.

ez van..

11. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 24. 13:11

A helyetekben nem nagyon várnék a csodára, ha nem jön magától, keresnék orvost. Több hónap a kivizsgálás, akár egy év is eltelhet. Pár hónap alatt az utolsó esélyeteket is elszalaszthatjátok.

Mondom ezt úgy, hogy 42 évesen szültem.

10. Kótyomfity (válaszként erre: 7. - Lufthansi)
2023. márc. 24. 12:53
Ez csak akkor szomorú, ha amúgy akartál volna. :-)
9. Monick (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 24. 12:43
Szia!Èn 42 èves voltam mikor szültem.Meg volt a huuu most mi lesz,"idős"vagyok stb.😄Spontàn jött,ma màr 7èves kishercegnő,semmi baja első osztàlyos,olvas,ír,szàmol,huncut 😂 Csak azt tudom mondani neked ne add fel,ha jönni akar megèrkezik❤️Sok szerencsèt!Gyarapodjatok😂😂😂😘
2023. márc. 24. 12:41
Szia! Ugyan én sokkal fiatalabb vagyok és sok tapasztalatom nincs, de első körben ki próbálnék babatervező vitaminokat és Lh teszttel követném az ovulációm.
7. Lufthansi (válaszként erre: 5. - Kótyomfity)
2023. márc. 24. 11:29

na, most jól elszomorítottál...-))


"egy érett és jó minőségű petesejt, jó minőségű spermium, egy befogadó képes méh "


a felsorolt háromból nekem csak egy van meg, így azt hiszem, sosem lesz gyerekem..-))

6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 24. 11:16
Elnézve a várólistákat meg a korotokat, én a helyedben kérnék gyorsan időpontot valahova.
5. Kótyomfity (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 24. 10:55

Ha tényleg nem mentek kivizsgálásra, akkor csatlakozom az előttem szólóhoz: legyetek együtt a pároddal.


A teherbe eséshez nem praktika vagy varázslat kell, bőven elég egy érett és jó minőségű petesejt, jó minőségű spermium, egy befogadó képes méh és hogy ez a 3 egyszerre, egy időben meglegyen. Mind jó minőségű ivarsejtből és befogadó képes méhből egyre kevesebb van 40 éves kor felett, de azért nem lehetetlen a történet. De elgondolkodnék a kivizsgáláson.

4. Lufthansi (válaszként erre: 3. - Vigyefene)
2023. márc. 24. 10:50
Pont ezt akartam én is tanácsolni..-)
3. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 24. 10:39
Talán sok szerelmeskedés meghozza a gyümölcsét.
2023. márc. 24. 10:35
Elengedés.
2023. márc. 24. 10:28

Szervusztok.


40 felett járok és tervezzük a babát a párommal. Közös gyerek még nincs sajnos.

Kis praktikák, ötletek amivel lehetne segíteni?(orvost még nem akarjuk)

Először az alternatív dolgokat szeretnénk.


Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook