Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babát szeretnék... mikor hozza már a gólya? :) fórum

Babát szeretnék... mikor hozza már a gólya? :) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
64. millica (válaszként erre: 62. - 02db590b2c)
2010. márc. 20. 22:36

A lapar sokkal pontosabb és teljesebb képet ad arról mi a helyzet odalent na és egyszerre mindent helyre tudnak állítani amit lehet.

Én még az altatástól is félnék :) ugyanis soha nem volt műtétem ,csak mandula amit érzéstelenítéssel csináltak kb 3 éve. Hát az sem volt valami jó élmény :D

Hallottam altatás után sokan rosszul vannak :s

63. millica (válaszként erre: 61. - A01aa57d8a)
2010. márc. 20. 22:31

Igazából fején találtad a szöget a katéter felhelyezéséstől tartok,hogy az fog fájni. Na de most már tényleg nem akarok ezen agyalni,túl leszek rajta nemsoká én is. Jobb is így, már az elején .Volt sok gyulladásom nem csodálkoznék rajta ha lenne odalent ebből kifolyólag valami összenövés.

Bubu, igen most már tiszta a kép ,laparod volt ,nekem viszont sima Hsg lesz. Felajánlották,hogy bevehetek fájdalomcsillapítót.

62. 02db590b2c (válaszként erre: 58. - Millica)
2010. márc. 20. 21:44

Laporoszkopias mutetem volt,altatasban csinaltak es egy kalap alatt volt kontraszt anyagos vizsgalatom,plusz bevezettek egy kamerat amivel mindent megneztek belulrol,meg amit irtam,hogy az endometriosist amit talatak,azt eltavolitottak.Ket vagas van rajtam,az egyik a koldokomnel az kb 1,5 cm,egy meg a bal oldalamone egy nagyon pici kb fel cm-es vagas.Ez 3 eve volt,most hirtelen ennyire emlekszek belole.


De igazad van hallottam olyat is,hogy a kontraszt anyagos vizsgalatot csinaljak altatas nelkul is.

61. a01aa57d8a (válaszként erre: 58. - Millica)
2010. márc. 20. 21:22
nekem semmiféle fájdalomcsillapítót nem adtak, de kibírható, tényleg
60. a01aa57d8a (válaszként erre: 55. - Millica)
2010. márc. 20. 21:21

ne félj

nem tagadom nem kellemes, kapsz katétert(nekem ez fájt)majd görcsöltem utána, a kontrasztanyagot nem is éreztem, igaz mind2n egyből ki is folyt....kb 5 perc az egész, kibírható

ugye a babáért mindent:)hidd el nagyobb a félelem

59. a01aa57d8a (válaszként erre: 54. - Millica)
2010. márc. 20. 21:19
volt laparom, hormonok, hsg , cukor és inzulinterhelés....sorozatos uh-k,jelenleg az inszeminációnál tartunk, már a 4.nél
58. millica (válaszként erre: 57. - 02db590b2c)
2010. márc. 20. 20:00

De neked akkor nem laparoszkópiád volt vagy még volt HSG-d is? Mert írod az altatást ,de sima HSG-nél nincs altatás. Vagy csak én értelek félre.

Az én fájdalom küszöböm igen alacsony úgyhogy a beavatkozás előtti fájdalomcsillapítóval élni fogok valószínű :)

57. 02db590b2c (válaszként erre: 55. - Millica)
2010. márc. 20. 18:37

A hsg tenyleg nem faj!Nekem meg elektromosan le is egettek azt a pici endometriosisomat a mehem belso falarol es megis jol voltam.En az altatast viseltem rosszabbul,mert hanyos vagyok.Amit tudok ajanlani,hogy a 4!!!liter vizet idd meg a mutet elott!Nekem sokat segitett,mert nem voltam szomjas sokaig a mutet utan(mert ugye akkor sokaig nem ihatsz,ehetsz).A hasam nagyon fel volt puffadva mutet utan,az egy picit feszitett,de fajni nem fajt.En meg fajdalomcsillapitot se kertem,a noverke csodalkozott is,de mondtam,hogy koszonom,nem kerek,jol vagyok,es aludtam tovabb:)


Ugyhogy nyugi!:)A cel lebegjen a szemed elott,es akkor hidd el meg annyire sem fog fajni.Sok sikert!

56. 02db590b2c (válaszként erre: 48. - Millica)
2010. márc. 20. 18:31

Koszonom szepen a tanacsot!Ki fogom probalni.Nos,en kb 3 evig kuzdottem a babaert a volt ferjemmel.Az elejen neki volt keves,kozben ugye engem is vizsgalgattak.Nalam egy kis endometriosist talaltak,kb 1 forintos nagysagut azt eltavolitottak,mas gond nem volt ,a petevetetekeim atjarhatoak voltak.Mire az o eredmenyei helyre jottek,addigra tonkre ment a hazassagunk,elvaltunk.Ot olyan jol sikerult helyre raknunk,hogy a valasunk utan par hettel terhes lett az uj baratnoje.

Azota nekem is uj eletem van.A mostani parom nagyon megerto.O igy is szeret,hogy tudja nem esek konnyen teherbe,vagy lehet,hogy soha...igy is elfogad.Meg konkretan nem probalkozunk(idore,homerozes vagy egyebek),mindossze nem vedekezunk.Nem akarok megint ragorcsolni a dologra,de ha 1-2 eveig igy sem jon ossze akkor belevagunk mi is az orvoshoz jarasba...

2010. márc. 20. 12:48
HSG-m lesz én ettől vagyok betojva :( ,hiába mondják hogy nem fáj nem fáj , maga a kontrasztanyag feljuttatása gondolom nem fáj esetleg feszít ,de ha van a petevezetékben összetapadás és megpróbálják átfújni az már bizti rosszabb érzés lehet.
54. millica (válaszként erre: 53. - A01aa57d8a)
2010. márc. 20. 12:45

Szia Tünde,

És ebben a 3 évben minden vizsgálaton túl vagytok már? Akkor szerencsések vagytok ha jó lett a teszt. Nálunk most muszály megturbózni a hadsereget :D tavaly többen voltak.

2010. márc. 20. 12:29

sziasztok

mi 3 éve várjuk a gólyát, párom e vitamint szed,és jó az eredménye:D

2010. márc. 20. 12:07

A cink is fontos a férfinak . A Maca mindenféleképp megéri a próbát. A folsavat már a tervezett teherbeesés előtt fontos szedni! Itt a kérdőívben szerepelt a kérdés szedem e ,mert ha nem akkor erősen ajánlják hogy szedjem.

Sajnos nem tudok semmit a gyógyszerek és gyógynövények együttes hatásáról. Esetleg annyit hogy befolyásolhatják egymás hatékonyságát. Azért csak óvatosan. Túl sok mindent én sem mernék szedni egyszerre.

2010. márc. 20. 11:56

Hallottam a Macáról.Néztem is a boltban.Megemlítem a páromnak,nézzen utána.Mindenlehetöség érdekli,utánajár mindennek.

Folsavat még nem szedtem,úgy gondoltam,majd a lombik után,ha sikerül.

Szelént szed a párom meg E vitamint.

Szedjek én is szelént?

Szűztea kapszulát szedek,E vitamint,barátcserjét,cickafarkot plusz két gyógyszert izületi gyulladásra meg a Duphastont.Ezt a kettőt muszáj.

Nem lesz ez sok?

2010. márc. 20. 11:04
Ne használjunk se fürdőhabot, se szappant. A fürdés időtartama legalább 20-30 perc legyen. A fürdés után ne öblítsük le testünket, csak itassuk le a vizet. Ezután pihenjünk fél órát. A sófürdőtől a bőr nem szárad ki, mert a bőr külső szarurétegében megkötődik a víz. Ezáltal a bőr természetes védőrétege megmarad.
49. millica (válaszként erre: 47. - Pmjudit)
2010. márc. 20. 11:03

Köszi :) én is sok jót olvastam róla.

Nagyon meglepődtem azon hogy párom eredménye rossz lett, mivel tavaly otthon az eredménye jó volt. De hát sajna a spermakép mindig változhat.

48. millica (válaszként erre: 43. - 02db590b2c)
2010. márc. 20. 11:01

Szia!

Miért lenne baj hogy nem barnázol mensi előtt? Szerintem ezzel nincs semmi baj.

Sajnálom ,hogy már ennyi mindenen túl vagy és még nem sikerült a baba. Mióta próbálkoztok? minden eredményed jó?

Próbáld ki a sós ülőfürdőt peteérés környékén,van akinek bejött több év próbálkozás után ,náluk minden rendben volt egyszerűen csak nem jött a baba. A só a gyulladásokat szünteti meg .

Egy 30 perces sófürdő salaktalanító hatása megfelel egy három napos léböjt kúra tisztító erejének! Vááóó ezt most találtam :) Egy normál nagyságú fürdőkádnál (kb. 100 l) szükség van legalább 1kg kristálysóra. Minél magasabb a koncentráció, annál nagyobb a méregtelenítő hatás. A kristálysót tegyük a fürdőkádba és engedjünk rá kevés forró vizet. Ha a só feloldódott, engedjük tele a fürdőkádat. A víz hőmérsékletét állítsuk be pontosan 37°C-ra. (Mivel ez megegyezik a testhőmérséklettel, a víz nem fog kihűlni a fürdés ideje alatt, és a testünknek sem kell energiát pazarolnia a hőkiegyenlítésre.)

47. pmjudit (válaszként erre: 46. - Millica)
2010. márc. 20. 10:46
A Maca Vibe jó:))) A volt kolléganőméknél a férjének rossz volt a spermaképe. Elkezdte szedni a MacaWibét -a következő alkalomra sokat javult az eredménye. Inszemináció után született s kislányuk.
46. millica (válaszként erre: 45. - Demeeri)
2010. márc. 20. 10:37

Igen én is hallottam már az Aviva tornáról. De a kriston intimtornáról jobbat hallottam. Mert talán a módszere biztonságosabb. De egy próbát megér .

Pct teszt: összeférhetetlenségi teszt. Megmondják mikor legyünk együtt ,másnap pedig vesznek tőlem kenetet és mikroszkóp alatt megnézték hogy van e benne élő hímivarsejt. De nem volt :( akkor megnézte a doki a párom eredményét és hát nem valami jó. És most nem tudom hogy a lázas betegsége miatt lett ilyen rossz vagy eleve most ilyen rossz. Mi is vettünk E vitamint plusz mivel A-Z-ig vitamint szed már plusz C vitamint és még fontos férfinál a Cink is.

Én is szedem plusz folsav és B vitamint.Most a Maca Vibe- is szedni fogja ártani nem ártunk sok jót hallottam erről a szerről. Ti nem próbáljátok ki? Vitaminnal együtt.

45. demeeri (válaszként erre: 42. - Millica)
2010. márc. 20. 07:49

Mi ez aPct teszt???

Nálunk ez nem is volt.

Sima spermavizsgálat volt.Na,az nem jó eredményekkel zárult.Áprilisban megyünk újra.Párom vitamint szed.Remélem,jobb lesz az eredmény-biztos vagyok benne.

Talán nekem is kéne valamilyen vitamin.

Szelén,E vitamin,vagy valami...

Most kezdtem el szedni a barátcserjét E vitaminnal és cickafarkat.Ja és megvettem az Aviva torna könyvet.Tegnap kezdtem el.Állítólag száz százalékos a siker,akinek nincs mestruációja.

44. demeeri (válaszként erre: 43. - 02db590b2c)
2010. márc. 20. 07:44
Ez pedig tök normális.Nézd.Nekem egyáltalán nincs mesim,mégis teherbe tudok esni.Csak egy kis stimuláció kell hozzá.
2010. márc. 19. 20:47

Sziasztok!

Lenne egy kerdesem.Nekem mostanaban csak siman megjon a menstruaciom,semmi barnazas elotte.Ez miert lehet?Nem tudjatok ez mit jelenthet?

En se tudok teherbe esni.Sok minden van mar a hatam mogott,hsg,inszemek stb...27 napra szokott megjonni.

42. millica (válaszként erre: 40. - Demeeri)
2010. márc. 19. 20:38

Ma voltam Pct teszten(összeférhetetlenségi) és hát pozitív :(

Egy élő kisfickó sem volt odalent. De aztán olvasgattam arról hogy mennyire nem megbízható ez a teszt. Ugyanis pontos egyeztetések kellenek mikor legyünk együtt párommal és mikor jöjjek be kenetvételre. De ez itt valahogy olyan hanyagnak tűnt. Na ez van.

Ráadásul még csak akkor nézte meg az orvos a párom sperma eredményét és hát elég rossz lett, bár a drága pont összehozott a teszt idején egy jó kis lázas náthát magának.

Következő a HSG következő mensim után :S

Valahogy olyan érzésem van hogy ebből inszem lesz.

41. millica (válaszként erre: 40. - Demeeri)
2010. márc. 18. 15:07

Remélem hamar rendbejön a fránya pé-d. Mikor mentek pontosan a klinikára? Írj ha van már híred.

Én ma voltam 10.napi hüvelyi uh-n ,ma össze kell bújnunk :) és holnap délre mennem kell összeférhetőséi vizsgálatra. Jó hamar megcsinálják ezt a vizsgálatot idekint. Otthon úgy tudom az utolsó vizsgálatok között van.

Már azért reméltem hogy kapok valami eredményt ,kenetvétel ,hormon, sperma . Ha nem is mindet valamelyiket. Hát egyiket sem :( pedig már nagyon türelmetlen vagyok.

40. demeeri (válaszként erre: 39. - Millica)
2010. márc. 16. 10:28

Nyolc hónapig szedtem a Clostilt.Volt,hogy lett is peteérésem,volt hogy nem lett.Mikor hogy.

Injekciót még nem kaptam.Most készülünk a klinikára a laparoszkópia eredményeivel,meglátjuk,mit mondanak.Nem tudom.

39. millica (válaszként erre: 38. - Demeeri)
2010. márc. 11. 19:10

Szia,

Sajnálom ,hogy még mindig nincs pé-d.

Milyen injekciót kapnál? Puregon,Fostimon(ez segített is valakinek aki azelőtt nem reagált Clostira és terhes is lett) injekcióról hallottam már .

Azt hallottam hogy a Closti elvékonyítja a méhnyálkahártyát. Nálad ezen a téren minden rendben? Mennyi ideig szedted?

2010. márc. 11. 18:01
Ha nincs peteérésem,stimulációval ugye lehet?A Clostilbegyt tablettákra nem reagált. Szerinted injekciókra?
2010. márc. 8. 10:35

hát az nem 100%. Valahol olvastam hogy valakinek rendszeres ciklusa volt ,rendre érezte a pé tüneteit hónapról hónapra (mint nekem) és kiderült ,hogy az orvos látta tüszőket ,viszont nem volt bennük petesejt . Stimuláció kell neki . És nálam sem tudni mi a bibi.

Itt van április mindjárt ,hátha nem kell sokat várnotok lombikra.

2010. márc. 8. 10:17

Mi még sehol sem tartunk.Áprilisban mennénk a klinikára.ott kiderül mi legyen tovább,mikor mehetünk a lombikra.Addig nem történik semmi,nincs esélyem a gyógyulásra.Szedem a szokásos gyógyszert mensire,nem hagyhatom abba soha.

Az nagyon jó,ha normális a ciklusod,akkor peteérésed is van.

2010. márc. 8. 10:05

Sziiia Demeeri :)


Hát most várom mensit ,igen igen várom mivel jön a vérvétel a cilusom 3.napján. Aztán a 10. nap körül ultrahang. Szóval ha most sem sikerült a baba ,nem olyan nagy csalódás mert most izgulva vetem majd bele magamat a vizsgálatokba. Bár rem. az elején kiderül ha van bibi és hipp-hopp orvosolva lesz. :) Ma reggel már halvány barna előfutára megjött a mensinek.

És te hogy vagy ? Ti hol tartatok?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook