Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babát szeretnék... mikor hozza már a gólya? :) fórum

Babát szeretnék... mikor hozza már a gólya? :) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
124. millica (válaszként erre: 123. - Demeeri)
2010. júl. 9. 13:37
Sziiiaa :) Írtam privit.
123. demeeri
2010. jún. 23. 18:56
Szia millica.Itt vagy még? Mi újság veled?
122. demeeri
2010. máj. 15. 08:14

Szia millica.


Kedden kezdem újra a Clostilbegyt szedését.Tudod,múltkor hiába szedtem,párom kórházba került.Nem lehettünk együtt.Most újra próbálkozhatunk.

A tornával pedig úgy vagyok,ahogy a férjed...!:)

121. millica
2010. máj. 13. 09:42

Hahó!

Merre vagy Demeeri?

Végülis a Kriston Intim torna dvd-vel mi újság? Nem kézbesítették ?

Nálunk párom is csinálja :) csak hát a lelkem kissé szerintem felszínes(AVIVA tornát tuti nem csinálná,mivel),remélem jól csinálja. Leírtam neki részletesen a feladatsort de kétségeim vannak affelől ,hogy jól végzi. A bemelegítés mindig elmarad(mert lusta és minél előbb túl akar rajta esni,ezért kissé haragszok rá így nem lehet hozzáállni semmihez) A feladatok közben lévő fontos nyújtásokat is ripsz-ropsz felszínesen csinálja . Na mindegy ez van.

Veletek mi újság?

120. millica (válaszként erre: 119. - Demeeri)
2010. máj. 6. 08:31

Én azért hiszek benne,mert az teljesen más oldalról közelíti a pé elérését. Minden idegvégződést kezelésbe vesz és a probléma gyökerét számolja fel ,nem csak mondjuk a petefészek zónáját hanem minden mást aminek köze van a peteéréshez.

Oké Closti ide-oda ,nem mondhatod próba nélkül,hogy ez vagy az a módszer tuti nem fog használni. De megértem ,hogy most már eleged van a pé-ből :(

119. demeeri (válaszként erre: 118. - Millica)
2010. máj. 5. 23:46

Figyelj.A hormontabletta nem segített,ami mindenkinél erős peteéréset okoz,alhasi fájdalmakkal,viszont én abszolút semmit sem éreztem.Barátnőmnek nyolc érett tüszője lett tőle.Nekem egy sem.Akkor nem hiszem,hogy ilyen egyszerű lenne egy masszázzsal elérni.Ha már a legkorszerűbb hormon sem segített?

Azért köszi a tippet.Megjegyzem és ha módom van rá,kipróbálom.

118. millica (válaszként erre: 117. - Demeeri)
2010. máj. 5. 21:29

Én a helyedben még megpróbálnám a talpmasszázst. Keress egy jó reflexológust ,úgy hallottam ilyen pé jellegű problémáknál már szinte azonnali javulást lehet elérni akár a rá következő ciklusban.

Én legalábbis ilyen jellegű bajnál kipróbálnám nem vesztesz vele semmit esetleg nyersz végre spontán pé-t :) Ez csak egy tipp ha nem hát nem.

117. demeeri
2010. máj. 5. 05:11

Szia.


Tudod,hogy én is épp így érzek?


Igen,elkezdtem a Clostit,tegnap az ultrahang egy kisebb tüszőt mutatott,de túl kicsi volt-nem is éreztem semmi különöset,amíg szedtem,pedig a maximum adagot szedtem-szóval erre számítottam.Viszont úgy nézett ki,már ovuláció után voltam.Szóval nem tudom,nem igazán reagál a szervezetem rá.

Egyre inkább úgy érzem,marad a lombik.

Nem sietek vele,jól érzem magam így most,de a jövőre is gondolni kell,legalább már ennyivel is előbbre vagyunk,hogy ezt tudjuk.

116. millica (válaszként erre: 115. - Demeeri)
2010. máj. 4. 15:28

Szia mi újság veletek?

Elkezdted újra a Closti kúrát?

Én megint a pé napjához közeledem ,de igazából nem nagyon reménykedem már spontán terhességben :( De nem vagyok kiakadva jól érzem magamat,csak egyszerűen nem érzem úgy,hogy sikerülhet beavatkozás nélkül.

De majd meglátjuk ,hátha :)

115. demeeri
2010. ápr. 21. 19:56

Bár beadtuk a kérvényt a lombikra,de talán mégis várnék még vele nyár végéig.Szeretnénk elmenni Rómába nyaralni,már megvettük a szállást is,és addig jó lenne egy kis lakást is venni.

Addig próbálkozunk a Clostilbegyt segítségével a természetes fogantatással.

114. millica (válaszként erre: 113. - Demeeri)
2010. ápr. 21. 18:57
Hát én aktívan minden nap intim tornázok most egy héttel vagyok mensi előtt. Tüneteket persze nem figyelek magamon ,csak az elmaradt mensinél gyanakodnék babára :) Igen igen ennyire pozitív vagyok :) bár páromnak nem volt jó eredménye a Maca Vibe-ben bízom,ez a fél év várakozás reményteljesen fog eltelni. De nem vagyok görcsös,ha megjön megrázom magam és várom a csodát a másik hónapban :)Mást nem is tudnék tenni.
113. demeeri
2010. ápr. 21. 18:47

Szia millica.

Nincs meg a Kriston torna,egyenlöre Avivázom.Nem tudom,mi okozta,a torna-e vagy a cickafark tea,de most hamarább jött meg és tovább tart.Furcsa.Azt hiszem,mégis folytatom a tornát.

Ma elkezdtem szedni a Clostilbegytet.Hétvégén peteérés.Próbálkozunk.

Mi újság veletek?

112. millica (válaszként erre: 111. - Demeeri)
2010. ápr. 21. 17:33
Mi újság veled? Mi a helyzet a Kriston dvd-vel?
111. demeeri
2010. ápr. 16. 09:50

Nem tudtam letöltemi,még meg sem nyílik a link.

A könyvesben nem lehet megvenni a cd-t?

110. millica (válaszként erre: 109. - Demeeri)
2010. ápr. 16. 09:07

Ari lehet:) az én párom is örülne ikreknek, én is de azért dupla felelősség. Ha jönnének persze nagyon boldogok lennénk.

Én nem tudom az Aviva torna milyen, de a Kriston intim torna kimondottan az intim zóna területén lévő izmokat mozgatja nem kell tornáznod. Szerintem sokkal jobb. Fekve kell csinálni lefekvéskor csak addig állsz amíg bemelgítesz csípőkörzéssel,aztán lefekszel és csak a kis izmocskák mozgatására koncentrálsz és próbálod azokat mozgatni, A videó nagyon fontos mert iszonyatosan érthetően magyarázza minden egyes izmocskát hogyan tudsz edzeni. Töltsd le a linken amit küldtem . Könyvet is töltöttem le de az nagyon gáz úgy tényleg nem elég érthető.

[link] de ha nem megy mégsem a letöltés itt a friss változata a honlapján meg lehet rendelni és nem is drága.Nézd meg :) és ez a férfinak sem terhelő ugri-bugrizás. Ágyban fekve pár perc és másnap még izomlázam is volt odalent.

109. demeeri
2010. ápr. 15. 23:30

Szia Millica.

Megvan az Aviva torna férfiaknak a könyben,amit együtt vettünk a párommal.Szóval ő is látta a könyvet.Lehet,elgondolgodik rajta,hogy majd kipróbálja.Én nem akarom kényszeríteni rá,hiszen magamat is nehezen veszem rá,hogy tornázzak.Nehéz ez.Igazság szerint semmi értelme nem volt.Még annyira sem menstruáltam,mint eddig,pedig a tablettákat ugyanúgy szedtem.Teljesen le vagyok blokkolva,és ez a nagy próbléma,amit nem tudnak megoldani,mert nincs erre gyógyír.

Ma arra gondoltam,hogy eladom a könyvet.

Párom sokkal többet megtesz értem,mint vártam volna.Még szinte alig ismert,de már akkor elfogadta,hogy tervezzünk családot.Mindig azt ikrekről beszél,és tervezget.Spontán,nem én mondom neki.Már a gyerek nevét is kiválasztotta.

Nagyszerű társ,és soha nem fogom elfelejteni,miken kell keresztül mennie miattam.

108. millica
2010. ápr. 15. 15:56

Még valami:) ha párodat rá tudod venni szerintem csinálja ő is az intimtornát. Párom azt mondta csinálni fogja, mert férfiaknál ez szintén nagyon jó eredményt hozhat. A spermaképző szervekre jó hatással van.

Konkrétan nem tudok külön férfiaknak valót ,de valahol a videóban Kriston Andrea azt mondta ezt a férfi is végezheti mivel az izomzat felépítés odalent a férfinál is ugyanúgy épül fel.

107. millica (válaszként erre: 106. - Demeeri)
2010. ápr. 15. 13:33

Kissé el vagyok kenődve, ma voltam az orvosnál a leletek megbeszélése miatt.

Dehát azt eddig is tudtam hogy velem ezidáig minden rendben, azt gondoltam küldi páromat vizsgálatra de nem :( majd három hónap múlva spermateszt újra. És azt mondta hogy mindig ha kész vannak a vizsgálatok várnak 6 hónapot hogyha ezután sem jön a baba spontán akkor valószínű jön az inszem. De miért várnak még? Mikor már 4 éve nem sikerül! Na ja tudom hogy HSG után jöhet,de hát el sem voltam záródva . Persze örülök valahol ,hogy semmi bajom,de ha találtak volna valamit akkor legalább tudnám hogy mi a baj és ha orvosolják akkor lehet a baba is egyből sikerül. De így várjak megint ? így telt el 4 évem :((

Kicsit kivagyok,de én is csinálom az intim tornát ,meg még fogalmam sincs mit csináljak hogy növeljem a termékenységemet. Most inkább lenyugszom :(

106. demeeri
2010. ápr. 12. 23:32

Próbáltam az Aviva tornát,bár könyvvel a kezemben nem túl kényelmes.Nehéz ezt könyből csinálni.Én nem éreztem semmit sem.

Kíváncsi vagyok a barátcserje és a cickafark,a torna és a Clostil együtt mire képes.Lesz-e peteérésem vajon?

105. millica (válaszként erre: 104. - Demeeri)
2010. ápr. 12. 14:37

Na akkor most már ezen a téren legalább tisztán látsz ,és mégis jobb hogy nem lett megcsinálva.

Az intimtornát csinálod? Hiszel a természetgyógyászatban? Pl reflexológia vagy akupunktúra.

Én mikor csináltam az intimtornát lehet már meséltem nem is emlékszem szóval ,akkor voltak fura tüneteim a melleim úgy éreztem leszakadnak annyira feszültek azelőtt soha ennyire. A hasam alja is nagyon feszült(mensi előtt annyira soha nem puffadtam fel) és nagyon sűrűn jártam pisilni hajnalban is legalább 3-szor. Ez nagyon fura volt . De végül a mensim megjött darabosan. És gondoltam a torna lehet akkor beindított valamit és lehet baba lett volna ha meg tud tapadni,csak hát folytatnom kellett volna a tornát de akkor anyagi gondjaink miatt meg költözés stb végül kis időre fel volt függesztve a babaprojekt.

Úgy döntöttem torna újra indul :) Nem vesztek vele semmit.

104. demeeri
2010. ápr. 12. 12:16

Szerintem mindegy mennyi idő telik el.Nem tudom.Nálunk fél év is eltelt,nem lett sokkal jobb...

Voltam a dokinál.Azt mondja,nem volt indokolt a petefészek drilling.Amit magyarázott nem egészen értettem(szlovákul),de a lényeg,hogy lehet többet ártott volna a mellékhatása,mint használt volna maga a beavatkozás,ami végülis a petefészek kilyuggatása elektromos impulzusokkal.

Most kaptam egy választ a drillingre a tudásbázisban és már örülök,hogy nem csinálták.Kevés esetben segít és csak rövid távra,max.egy évre.Viszon mellékhatásai lehetnek,még nem tudják milyenek.Hálistennek a dokimnak többet jelent az egészségem,nem tette meg.

Kértem peteérés serkentőt -Clostilbegytet!-

Megpróbáljuk újra. :)

103. millica (válaszként erre: 102. - Demeeri)
2010. ápr. 12. 08:38

Igazad van én is adnék még így a lombik előtt egy esélyt a spontán terhességnek. Sosem lehet tudni.

Kíváncsi vagyok mivel magyarázza majd az orvos .

Csütörtökön megyek az összes leletért be az orvoshoz . Gondolom most nem fontos a páromnak is jönniet. Vagy kellene? Te mit gondolsz? Lényegében elmondják az eredményeket és azt hogy páromnak (legalábbis én remélem) időpontot kell egyeztetnie vizsgálatokra. És mikor kell újra spermatesztet csinálnia. Mennyi időnek kell eltelnie két spermavizsgálat között?

102. demeeri
2010. ápr. 11. 23:09

Holnap reggel első dolgom lesz,hogy bemegyek az orvoshoz és megkérdezem,mi ez az egész.

Hogy mennyit térít a biztosító?Két harmadot-800Eurót térítek én a többit a bizt.Az összeg,amit írtam,azt mind nekem kell fizetnem.Ha sikerül,nem sok.De ha nem...

Holnap délelőtt jelentkezem.Kíváncsi vagyok,mit mond az orvos,miért nem csinálta meg,amit kértek.

Azt hiszem,kérek mégy egy adag Clostilbegytet.Még egy utolsó próbát teszünk a beültetés előtt a természetes fogantatásra.

101. millica (válaszként erre: 100. - Demeeri)
2010. ápr. 11. 13:14

Jó sokba kerül :S ebből a biztosító mennyit áll?

Mi az a driling? Még sosem hallottam .

Nem kérdeztél rá ,hogy azt miért nem csinálták meg? Erről csak beszélni kellene az orvossal,hogy ő mit gondol erről lesz így értelme vagy meg kell csinálni.

100. demeeri
2010. ápr. 11. 11:36

Igen,minden vizsgálat megvan.Párom másodszor is volt a teszten,jobb lett az eredménye,viszont a spontán terhességhez még ez sem elég jó.Lombikot javasolnak.Kérdezték,hogy döntöttem,lehet-e a lombik.Mondtam,hogy igen.Erre kitöltettek egy kérvényt a biztosítónak.Kb.6 hét múlva visszahívnak,és akkor kezdhetjük a stimulációt.Ennyi volt,végül még annyit mondott a doltornő,hogy kb.400Euro lesz a gyógyszerek ára és 400Euro a beültetés.

Van valami,ami nagyon aggaszt.A laparoszkópián drillinget is kellett volna csinálniuk,amit nem tettek meg.Nem tudni,miért.Lehet,hogy nem eléggé fog a petefészkem reagálni a stimulációra,pont ezért,mert ezt nem csinálták meg.Szóval lehet,értelmetlen lesz az egész.

Nem értem,miért nem csinálták meg.Hiába volt az egész műtét,és hiába lesz a sok stimu is.

99. millica (válaszként erre: 98. - Demeeri)
2010. ápr. 10. 14:03

Jól van :) majd akkor megy a drukk.

Én hiszem hogy nemsoká ott figyel a baba a pocakban.

Mi lesz a menete tudod már? Már minden vizsgálat megvan hozzá?

2010. ápr. 9. 21:58

Szia.

Beadtam a kérvényt a biztosítóba a lombikra.

Tehát hat hét múlva indul a lombik.

2010. ápr. 9. 17:10

Ma voltam kontrollon megint röntgenképet csináltak a biztonság kedvéért hogy felszívódott e a kontrasztanyag.

És kaptam jövőhét csütörtökre egy időpontot az orvoshoz minden eredményt összevethetünk most már.

Még visszanézek várom mi volt nálad ma a klinikán.

:)

96. millica (válaszként erre: 95. - Demeeri)
2010. ápr. 9. 11:35

Nem idegeskedem :) bár fura akkor mi lehet a baj nálunk? Még megismétlik valószínű az összeférhetőségi tesztet is mivel az előző apa rossz spermaképe miatt nem volt jó. De most szedi a Maca Vibet és nagyon bízom abban hogy a hadserege feléled :D

írj este várom a híreket.

2010. ápr. 9. 08:21

Szia.


Örülök,hogy jól vagy,hogy minden rendben veled.

Hamarosan indulok a vonatra,irány a klinika.

Kíváncsi vagyok,mi lesz.

Majd írok este.

Üdv.És ne idegeskedj,már egy lépéssel közelebb jártok a célhoz.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook