Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babára gyúrunk, hogy jövőre megszülessen :-) fórum

Babára gyúrunk, hogy jövőre megszülessen :-) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
101. Liza13 (válaszként erre: 99. - Manócskaah)
2011. nov. 27. 11:02

Szia! Hát, már késő, mert el vagyok kenődve eléggé.


Hát én is úgy nézem, hogy tényleg nem volt ovud. Talán ma? Most megint esett jó nagyot a hőd, úgyhogy lehet! Tojcsis nyák volt valamikor? Mert az is jele az ovunak!

100. ftmpg (válaszként erre: 84. - Zerega)
2011. nov. 27. 10:59

Szia!

Mint már írtam, az elmúlt fél évben kb havi 3 uh-volt és előtte 2 műtét, ahol átnéztek tüzetesen.Ugye, ennyi uh-val már látták volna, ha valami nem stimmel?

Azt viszont elsem tudom képzelni, hogy én valaha terhes legyek, ennyi kínlódás után. Ja a hőmérsékletem stabilan 37,3 körül van.

Ma is erős poz.a teszt, pedig ez már a harmadik fajta.

2011. nov. 27. 10:59

[link]


itt a görbém,elemezné valaki?

én azthittem már tul vagyok az ovun de ezekszerint nem biztos viszont már a 16.napon vagyok és a ciklusaim 27,28,29naposak.


Ne keseredj el lehet korán teszteltél:) drukkolok mindenkinek

98. ftmpg (válaszként erre: 92. - Manócskaah)
2011. nov. 27. 10:52
Szia! Szerintem jó volt az időzítés, mert előtte 1-2 nappal kell együtt lenni,akkor biztosabb a dolog.
97. ftmpg (válaszként erre: 90. - Bcicus)
2011. nov. 27. 10:50
Follikuláris ciszta, tehát meg nem repedt tüsző telítődött folyadékkal.kb 2 éve havonta akár 2-3-szor is járok uh-ra, mert stimuláltak gyógyszerrel, hátha terhes leszek.Az elmúlt félévben pedig havi 3 ultrahang is volt, mert minden hónapban inszeminációra készültünk, de csak egy lett belőle, ami nem is sikerült.Utoljára 12 napja voltam uh-n,nem mondtak semmi rosszindulatút.
96. Liza13
2011. nov. 27. 08:26

Sziasztok csajok!!!

Hajnalban csináltam ovu tesztet (jóstesztként), aztán végül hcg-t is, tök negatív mindkettő, szóval az esélyem ebben a hónapban kb 0. :((

Nagyon csalódott vagyok! Hála a rendszertelen ciklusomnak, szerintem ebben az évben már nem is lesz pozi tesztem. . . :(

95. Bcicus (válaszként erre: 94. - Manócskaah)
2011. nov. 27. 01:41
Aza alapokat tudom, de én nem használtam annyira őket, de láttam már sokat.
94. manócskaah (válaszként erre: 93. - Bcicus)
2011. nov. 27. 00:47
Írtam már levelet is:) értesz a hőgörbékhez?
93. Bcicus (válaszként erre: 92. - Manócskaah)
2011. nov. 27. 00:46
A spermiumok, ha egészségesek és jó minőségűek akkor 48-72 órát maradnak életben és addig képesek megtermékenyítésre.
2011. nov. 27. 00:39
szerintetek ha peteérés elötti napon voltunk együtt és aznap nem akkor abból lehet baba? nem biztos de lehet ma van pé-m és tegnap este voltunk együtt utoljára.mármint már elmult éjfél tehát mondjuk 26.án volt peteérésem és mi 25.én voltunk együtt,akkor lehet baba?
91. Bcicus
2011. nov. 27. 00:36
Ha valakinek fix ciklusa van, tehát mindig ugyan annyi napos, akkor nagyon egyszerű kiszámolni a peteérést, mindig a mensi elött 14 nappal van. Tehát ha valakinek mindig pontosan 28 napos akkor a 14. napon, ha valakinek mindig 30 napos akkor 16. napon.
90. Bcicus (válaszként erre: 83. - Ftmpg)
2011. nov. 27. 00:35

Vannak olyan ciszták amik hcg-t termelnek, de ez nem gyakori. Nem tudom milyen jellegű cisztád van és hol.

Nekem semmi de semmi tünetem nem volt azt leszámítva, hogy enyhén mensis érzésem volt és még is terhes voltam és ez így is maradt végig, semmilyen terhes tünetet nem produkáltan.

89. manócskaah (válaszként erre: 88. - Zerega)
2011. nov. 26. 22:02
tuudom...:) de ezekszerint nem lehet nekik hinni:D mert most is előbb volt szerintem ovum mint azt az oldalak írták.de én is ehhez időzítettem eddig,majd meglátjuk:)
88. Zerega (válaszként erre: 86. - Manócskaah)
2011. nov. 26. 21:52
De vannak oldalakt ahol tök hamar ki tudod számítani a pete érésed nagyjábóli idő intervallumát amit a menzeszed mostani legelős napjával plusz a ciklusod hosszának megadásával :-)
87. Zerega (válaszként erre: 86. - Manócskaah)
2011. nov. 26. 21:50
Már kérdezted :-) és mondtam igen :-)
86. manócskaah (válaszként erre: 85. - Zerega)
2011. nov. 26. 21:44

Ez nagyon szép kis hő,tehát igen ellent mond annak hogy felszivodott volna a baba:) Remélem ott vn drukkolok:)

itt az én görbém,szerinted is túl vagyok a peteérésen?


[link]

85. Zerega
2011. nov. 26. 21:30
Amúgy én elgondolkoztam, még mindig azt mondom a történések sorrendje arra utal nálam, hogy volt valami de már nincs ..viszont a ma reggel 37,2re felugrott hőm meg ellent mond ennek a felvetésemnek...hisz ha van baba akkor megy fel így...
84. Zerega (válaszként erre: 83. - Ftmpg)
2011. nov. 26. 21:28
Szia, sajnos igen :-( ezt a napokban olvastam, hogy a daganatos dolgok szintén hcg termelést okoznak...de remélem te tényleg terhes vagy :-)
83. ftmpg
2011. nov. 26. 21:19
Sziasztok.Ma van a 38. napom, és már tegnap is 2 teszt poz.lett.Inszem.-re készültem, de meghiúsult, mert lett egy ciszta a stimulálástól.Volt uh-val igazolt tüszőrepedés is a 14-15.nap körül.Szerintetek okozhatja a ciszta a pozitív tesztet? A melleim feszülnek, de az mindig van mens.előtt is,a hasam nem fáj nem szurkál.Gyakorlatilag semmit nem érzek a melleimen kívül.Volt már valaki aki semmit nem érzett és terhes volt?
82. Zerega (válaszként erre: 81. - B94b39b09f)
2011. nov. 26. 21:05

Szia, én egyáltalán nem haragszom :-)

Én is így gondolom, hogy volt valami aztán nem lett...de nekem nem elvetélés volt inkább felszívódás...

Szerintem, aztán még lehet kiderül még is van baba :-)

De tényleg nem keseredek el ha nem :-)

Már csak pár nap és kiderül mi is az igazság :-)

Te meg ne félj ;-)

2011. nov. 26. 15:05

Na nem akartam ilyen negatív dolgokat ideírni, csak Zereganak szerettem volna tanácsot adni a vérvétellel kapcsolatban, de nem jól jött ki, ne haragudjatok! Viszont van ellenpéldám is: egy barátnőm megcsinált körülbelül 15 tesztet, mert késett a vérzése, kb. 4 naponta csinálta őket. A 15-ből egyetlen egy lett pozitív (a nyolcadik), a többi mind negatív, mégis terhes volt. Szóval a negatív teszt ellenére simán lehet baba. És ha még csak pár napos, akkor a vérben sem mutatható ki, úgyhogy nagyon drukkolok! :)

(tegnap nézegettünk bébi dolgokat, hát komolyan mondom... iszonyatosan drágák. Egy babakocsi 100 körül van, de sok volt 2-300 ezerért is.)

Mi még nagyon kezdők vagyunk ilyen téren, csak szeretnék egy listát írni, hogy tudjam nagyjából, miket kell majd beszerezni.

2011. nov. 26. 14:46
Sziasztok! Milyen napotok van? Elmondom az én esetemet, hátha segít valamit. Nekem elvileg nem lett volna szabad teherbe esnem, mert szedtem bogyót. Mégis, már a beágyazódás előtt meg voltam győződve róla, valahogy éreztem... Aztán vettem egy tesztet, ami negatív lett. Nem akartam elhinni, de mégis elhittem. Aztán volt 1-2 napig pecsét a bugyimon, így vettem még egyet (4 nappal később), az már pozitív lett. :) Később viszont, amikor elment a baba, már a vérzés alatt csökkent a hormonszint a véremben, majd másnapra nem is tudták kimutatni. Szóval simán lehet, hogy 1-2 nap alatt nyoma sem marad a vérben. :( Ilyenkor persze már fél az ember, hogy mi lesz, ha a következőt is elveszítem, de azért optimista vagyok.
79. manócskaah (válaszként erre: 78. - Zerega)
2011. nov. 26. 11:48
igyvan,a beágyazódás,a nemvárt napja körül szokott befejeződni:)
78. Zerega (válaszként erre: 77. - Manócskaah)
2011. nov. 26. 11:27
hát ha még is baba lesz ebben a hónapban még akkor a pozi pisi tesztek valóban csak a száradás miatt lettek pozik, és korai volt a tesztelés mert a vér vétel negatív lett ami viszont nem téved....de lehet csak ma vagy holnap ágyazódik be ki tudja :-)
77. manócskaah (válaszként erre: 72. - Zerega)
2011. nov. 26. 11:25
hm.remélem hogy baba elég nagy rá a esély:) nem várt napja elött ne tesztelj mostmár,és remélem aznap egy naagy pozi teszted lesz:)
76. Liza13 (válaszként erre: 74. - Manócskaah)
2011. nov. 26. 11:25
Na ezzel én is így vagyok! :))
75. Liza13 (válaszként erre: 71. - Manócskaah)
2011. nov. 26. 11:24
Köszi! :))
74. manócskaah (válaszként erre: 70. - Zerega)
2011. nov. 26. 11:24
igy van peteérés elött én sem görcsölök csak mérem a hőmet és ennyi,peteérés után,na akkor már előfordul hogy jobban izgulok mint kellene :S:D
73. manócskaah (válaszként erre: 65. - Liza13)
2011. nov. 26. 11:23
nekem 27-28napos mindig soha előbb nem jön meg és később is csak nagyon ritkán de akkor is 29.napra ezeknél előbb meg később még sosem jött meg szoval mondhatni hogy elég rendszeres a ciklusom.
72. Zerega (válaszként erre: 69. - Manócskaah)
2011. nov. 26. 11:23
hát olyan 3 napja vettem ki a kukából őket 2 nap után kb..utána még lett egy halvány aznap esti pozi tesztem és azóta mind negatív..plusz a vérvétel is negatív....
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook