Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babanézőbe megyünk, milyen ajándékot vigyünk a mamának és a babának? fórum

Babanézőbe megyünk, milyen ajándékot vigyünk a mamának és a babának? (tudásbázis kérdés)


1 2
2013. júl. 17. 13:00

SZia!

Szerintem pelenkatorta!

Én minden babás ismerősömnek azt vittem és imádták!!:)

2013. júl. 17. 12:56
suokásos:mama csoki baba body-rugi-napozó
2013. júl. 17. 12:38
Mi pelusnak,bodynak,cuminak,cumisüvegnek is örültünk volna,vagy kis plüss játék vagy babakocsira játék minden ami hasznos...
2013. júl. 17. 12:27
a mamának egy csinos rugdalózót, a babának meg valami finom csokit, likőrt. :)
14. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - 0097d6c444)
2013. júl. 17. 12:13

Attol is fugg, milyen kozel-messze laktok egymastol. Ha sok km, akkor a madartejet ebben a meegben nem ajanlom:) Amugy en mindennek orultem, altalaban azert az ismerosok, baratok ,kollegak elotte meginterjuvoltak, mi az ami jol jon.

Folosleges 802. ragoka vagy csorgo vagy 20.kis zokni, az en kisfiam nem is tudta oket hordani, mert folyton lerugta magarol.

Pelenkatol kezdve, body (nagyobb,mint amit mst hord) a kisagy fole akaszthato zenelo izeke, szval sok minden :) Apukarol se feledjezzetek meg! :)

2013. júl. 17. 12:09

Babanapló, nagyon hálás ajándék...

" A csodálatosan illusztrált babanaplóban megörökítheti gyermeke legszebb pillanatait. Jegyezze le gondolatait, helyezze el apró emlékeit. A napló az idő múltával tökéletes emlékkönyvvé válhat, hisz olyan emlékeket is meg tud őrizni, amelyek a feledés homályába merülnének. Kedvenc fotói is a naplóba kerülhetnek, hiszen akár 100 fénykép is helyet kaphat benne.

Tökéletes ajándék babaváró pároknak vagy újdonsült szülőknek."

Az Alex.ndrában most 50% kedvezménnyel kapható.

2013. júl. 17. 11:53
Felénk babaruha nélkül nem illik, még akkor sem ha már mindenük meg van. Minimum babasapka, kis zokni.
11. hnora
2013. júl. 17. 11:48

Szerintem anyukának a legjobb, ha te viszed a kaját - vagy legalábbis a sütit :) Viccen kívül, mi mentünk már babalátogatóba nagy kosarakkal, és én is a férjem nagyijának háromfogásos ebédjének örültem a legjobban :)

A babának meg... azért jó tudni a szülők ízlését is, én pl. megőrülök a csörgős-zörgős izéktől, és jobban értékelek valami természetesnek, vagy kézzel készítettnek. A Meskán pl. lehet kapni tök jókat, van amit olcsón, mi (egyébként ugyanattól a barátnőmtől, akinek az ebédet vittem) kaptunk egy "Tulipánból paprika" varrott könyvet, a lányom még most 2,5 évesen is szereti, és volt kb 1000 forint...

2013. júl. 17. 11:27
Pelenka, törlő, babaruha, anyukának meg virág. Volt aki almalevet hozott nekem annak is örültem!
2013. júl. 17. 11:21

pelus, utazótáska,

van egy könyv az a címe boldog baba... nagyon jó és hasznos tippek vannak benne a mamáknak :) és ami jó nem kell előre kiolvasni :D

Kisruci,


mamának egy kényeztető habfürdő vagy tusfürdő

sok fincsi gyümölcs, vagy egy finom madártej :)


párnak gyertya egy romantikus estének :)


de ha megkérdezed már nem foghatsz mellé :)

2013. júl. 17. 11:18

Kalas Györgyi, Anyakönyv című könyvét szülés után olvastam el itthon, egy-két oldalt naponta, nagyon jó, humoros, az volt a napi kikapcsolódás nálam. Ha meg pici a baba, és az anyuka szoptat, akkor esetleg kesudiót is vihetsz, ami természetes anyatejnövelő (legalább is nekem bevált), vagy ha jó a viszony, akkor valami finom izesített alkoholmentes sört, esetleg citromos Karamlzt:-)

Babának, popsitörlőt, szundikendőt, színes-csörgős játékokat lehet, mert abból sosem elég:-))

7. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 6. - Nbandus)
2013. júl. 17. 11:12
Nem is kell azt egyből elolvasni:)))
2013. júl. 17. 11:11
Szerintem egy friss babás kismamának nem lesz ideje olvasni, egy doboz bonbon viszont mindig jól jöhet :) Mi annak idején örültünk, amikor ruhákat vagy színes-csörgős-zörgős játékokat, mert ezekből sosem elég :)
5. 645b490433 (válaszként erre: 3. - Ee1dc9ba06)
2013. júl. 17. 11:05
A gyereknevelős könyv is jó ötlet , én is kaptam férjemtől és nagyon jó dolgokat ír mondjuk én Vekerdyt szerettem a legjobban.
2013. júl. 17. 11:03
Mamának finomság és virág papának ital a babának játék kisruha vagy babaápolási cikk én pl. mindig játékot veszek mert ruhát ugyis megveszik neki a szülők, ja és nem plüss játékot az annyi van úgyis minden gyereknek hanem valami jó kis készségfejlesztő játékot.
2013. júl. 17. 11:03

Ruhát, popsitörlőt, babajátékot.... attól függ, milyen értékben gondolkodtok. Babapihenőszék vagy hinta, ha többet szántok rá.

Mamának: nagyon jó könyveket lehet kapni gyereknevelésről pl.

2013. júl. 17. 11:02
Pelenkatorta, babanapló, csörgő-börgős babakönyv :)
2013. júl. 17. 10:59
Sziasztok!Hamarosan babanézőbe megyünk.Szerintetek milyen ajándékot vigyünk a mamának és a babának?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook