Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Keresztelőre megyünk, milyen ajándékot vigyünk a babának? fórum

Keresztelőre megyünk, milyen ajándékot vigyünk a babának? (tudásbázis kérdés)


2009. júl. 6. 16:34
Szerintem egyszerűbb,ha a szülőket kérdezitek.A mi kereszt gyerekünk nem kapott ékszert,felesleges műmájerkodás ilyen pci korban,szerintem.Még nem tudja értékelni,egy interaktív tanulós játék hasznosabb.
2009. júl. 1. 18:47
Köszi az ötleteket,a baba egyébként fiú, és nem mi vagyunk a keresztszülők.
2009. júl. 1. 18:47

Ha ti vagytok a keresztszülők: ékszer, ha még nincs neki, vagy pénz

Ha nem ti, akkor valami játék, hasznos holmi vagy pénz

De a legjobb ha megkérdezitek a szülőket, hogy mire van inkább szükségük

Ha nem mondanak semmit, akkor irány egy játék bolt, és valami értelmes készségfejlesztő játékot vegyetek, amit később tud majd használni

2009. júl. 1. 18:41
SZerintem a penznek orulnenek a legjobban.Valahogy en mar giccsesnek talalom,hogy a keresztelore ekszert kapjon.
2009. júl. 1. 18:37

Régen még én is az előttem szólók szerint szóltam volna.


De most én azt gondolom, hogy a mai világban jobb megkérdezni a szüleit, hogy mire lenne szüksége. Nem tudom az anyagi körülményeket, de lehet, hogy a szülőknek most egy gyermekülés vagy bármi jobb lenne, mint a gyerek nyakába, fülébe valami ékszer.

5. Ekka
2009. júl. 1. 18:32

Sokan ilyenkor veszik meg a baba fülbevalóját. (bár nem tudom, hogy kislány v. kisfiú keresztelőjére mentek-e, ill., hogy Ti vagytok-e a keresztszülők):)

Szerintem a szülőket is meg lehet kérdezni, hogy nem felesleges dolgot vigyetek, ill. a pénz sem rossz megoldás. (azt vesznek rajta amit akarnak)

2009. júl. 1. 18:24

Szia!

Az attól függ hogy mennyire közeli rokonok vagy barátok vagytok. Mi a keresztlányunknak arany nyakláncot és egy nagyon édi arany, kicsi kövekkel kirakott kis kereszt medált vettünk. Persze később tudja majd hordani, de örök emlék. Meg vmi nagyon pici játékot pár100ért hogy meg tudja fogdosni. Ha nem én lettem volna a keresztanyja, akkor nagyon apró játék és boríték pénzzel, mert annak örül a legjobban a szülő és van helye, szerintem.

2009. júl. 1. 18:23
Valami kis apróságot, pl ruha, játék.
2009. júl. 1. 18:21
Ha nem ti vagytok a keresztszülök szoktak pénzt adni de végül bármit a babának/játékot,ruhát ilyeneket/.
2009. júl. 1. 18:11
Keresztelőre megyünk, milyen ajándékot vigyünk a babának?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook