Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babalátogatásra mit érdemes vinni ajándékba? fórum

Babalátogatásra mit érdemes vinni ajándékba? (tudásbázis kérdés)


1 2
2012. máj. 8. 23:08
Pelust mindenképp :)) (bár ezt én mondom akin 4 csomag ujjszülött méretű maradt rajtam) A pelenkatorta is jopofa ötlet.Esetleg egy kis body vagy rugdalózó (akár olyan amin a baba neve szerepel vagy egy aranyos felirat ).
2012. máj. 8. 22:59

Szerintem a legegyszerűbb, ha rákérdezel, mire van szüksége. Ha azt mondja semmire, akkor kérdezd meg, milyen pelenkát használ.

Én kerek perec mindenkinek megmondtam, mit hozzon. :D

8. Kismanó86 (válaszként erre: 7. - Kiscicalany)
2012. máj. 8. 22:59
Most nem azért, de szerintem jobb a hasznos cucc. Pelenka nem baj, ha 2 csomaggal van vagy hárommal, mert úgyis elfogy, de 5 pléd meg 2 forgó tényleg nem kell. :-)
7. kiscicalany (válaszként erre: 6. - Kismanó86)
2012. máj. 8. 22:56
Nekünk meg 2 forgónk lett:)
2012. máj. 8. 22:55

Hasznos cuccokat, pelus, popsitörlő, az mindig kell. Esetleg kérdezd meg, pelusból mi vált be, általában nem mind jó.

Komolyan, én nem vinnék mást, mi kaptunk 5! kisplédet.

5. gatto4 (válaszként erre: 1. - Rencsibaba85)
2012. máj. 8. 22:50

Attól is függ milyen közeli barátnő...

Én is a pelenkatortát ajánlom, én örültem neki :)

A Dmben ha megveszed a pelust és otthagyod nekik, ingyen összeállítanak Neked egy tortát (asszem másnapra), de ez is biztos boltfüggő.

De a zenélős is jó ajándék!

4. kiscicalany (válaszként erre: 1. - Rencsibaba85)
2012. máj. 8. 22:48

Pelusnak örültem, én a p*mpers-t preferáltam, az elején főleg a premium care-t, és volt aki nevenincset hozott, kifolyt belőle minden, nem is használtam. Szóval végülis ezzel is mellé lehet lőni:(


Mi babalátogatóba egy nagyon szép, puha rugit vittünk, 1-2 számmal nagyobbat, mint ami aktuális volt.

2012. máj. 8. 22:47

en nem is gondoltam , hogy a pelenkazo fole felakasztott kis porgo-zenelo jatek ennyire megkonnyiti az eletemet es nem mellesleg megszepiti a babaet :)

en nagyon orultem neki, amikor megkaptuk!

2012. máj. 8. 22:45
én egyik barátnőmnek (tulajdonképpen az egyetlennnek aki már szült), kis plédet vittem, lehet kapni direkt babáknak valót. Volt rajta egy nagy nyuszi rávarrva, örültek neki, később is láttam hogy használatban van. Bár azt mondják a pelenkának örülnek a legjobban :)
2012. máj. 8. 22:38

Sziasztok!!


A barátnőm nemrég szült, és megyek látogatni. Nincs valakinek egy jó ötlete, hogy mit lehetne vinni ajándékba?? Szeretném, ha nem csak a szekrényben állna.. nem túl drága és szép ajándékot szeretnék!! Anyukák, Ti minek örültetek??

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook