Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit lehet vinni ajándékba egy 8 éves fiú szülinapi partyjára? fórum

Mit lehet vinni ajándékba egy 8 éves fiú szülinapi partyjára? (tudásbázis kérdés)


2009. ápr. 24. 23:01
hát az ötletadásról már lekéstem, de talán más valakinek hasznos lehet. Én ma találtam egy nagyon jó társasjátékot, DJECO-Rally a címe, 7-11 éveseknek való matematika és logikus gondolkodás tanítására.
9. Suhi (válaszként erre: 8. - D@nu)
2008. jan. 11. 15:21
Mert mi tudjuk mi a jó :))
8. d@nu
2008. jan. 11. 14:46
:) Suhival nagyon egyszerre... :)))
7. d@nu
2008. jan. 11. 14:46
Ennyi idősen már érdekelhetik a társasjátékok is. Persze ennek feltétele, hogy legyen kivel játszania... :)
6. Suhi
2008. jan. 11. 14:45

Társasjáték?

Készíthetitek sajátot. Befogod a gyerkőcöd (ha van) és megrajzoljátok, kitaláltok bábukat (akár sógyurmából), rajzolva diszítitek, szerencsekártyák.. stb. Egyből ki is próbálhatják a partin. Lehet kombinálni a játékokat.

Pl.: 5-ös mező: húzz egy feladatkártyát! (Te írod a kártyát, hogy a gyerkőc ne tudjon róla) mondjuk mutogassa el, hogy futballmeccs.

másik kártyán lehet pl.: csukott szemmel rajzol le magad

(így nevetnek is, játszanak is, egyedi is, olcsó is)

2008. jan. 11. 14:30

Még ajánlanám a Legot. Kifogyhatatlan variációival. Továbbá: focimez, futballabda,(van olyan is a mi szivacsból van és a szobában is használható) kapuskesztyű, sárkányeregetős izék..

Az én fiam szereti a kreatív dolgokat is. Ennyi jutott hirtelen az eszembe.

2008. jan. 11. 14:21

Szia!

Tudom ilyen korba még nem köti le a srácokat az olvasás, de van egy nagyszerű könyv amire a fiam osztálytársai is rákaptak és egymástól kéregetik kölcsön. A címe: A vad focibanda, Joachim Masannek írta. kb: 1899,-Ft. Most jelent meg a 13.rész, kész kis vagyon ha a gyerek az összeset akarja. De láttam már megfilmesítve is DVD-n.

2008. jan. 11. 14:14
Ha szereti az autót(kisautó)akkor azt ha nem akkor nem tudom :) :)
2008. jan. 11. 14:13

Szia!

Én az unokaöcsémnek a 8. szülinapjára repülős maketett vettem. És most a 12.-re is azt fog kapni csak más tipusút.

2008. jan. 11. 14:10
Mit lehet vinni ajándékba egy 8 éves fiú szülinapi partyjára?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook