Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babafotó Gyűjtemény - Sajtóközlemény fórum

Babafotó Gyűjtemény - Sajtóközlemény (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Babafotó Gyűjtemény - Sajtóközlemény

2010. szept. 20. 18:46
Szép kezdeményezés.
2010. szept. 18. 08:28

Tavaly ,mink is a Péterfyben feküdtünk.Hálás is vagyok az ottani gárdának!Sok jó dolgot kaptak az előző licitből befolyt összegből!!Jó kezdeményezésnek tartom!!Így tuti hogy a felajánlott ,és befolyt összeg célirányosan hozzájuk jut,és nem forgácsolódik le belőle semmi.

Mink is vettünk recept fűzetett,ami 500ft volt,de a számlára annyit utalsz az árán felül amennyit a pénztárca enged,még ha 100ft ,vagy 1000ft-tal többet az is nagy segítség,ha valaki a sütikért nem tud licitrebe szállni,de szeretne segíteni!:)Sok kicsi is sokra megy!!:)

2010. szept. 18. 08:23
Az én babám is PIC-es volt a Sote I-en. Nagyon nagyon jó orvosok, és nagyon kedves ápolók voltak azon az osztályon. Szóval nem bántam meg, hogy ott szültem.
2010. szept. 17. 17:31
Nagyon helyes hogy értelmes dolgokra gyüjtenek végre!
2010. szept. 17. 16:28

Hajrá!

Én mindig veszek a végén a receptesfüzetből, ajándéknak is szuper ;) Licitáláshoz meg sajna csóró vagyok.

Megnéztem a képeket is, nincs még gyerekem, de így is nagyon megrendítő...

1. Hoxa
2010. szept. 17. 16:08
Idén ősszel újra megrendezésre kerül a Segítsüti jótékonysági akció, amelynek célja, hogy koraszülött osztályokat támogassanak gasztroblogger anyukák által elkészített és árverésre bocsátott sütemények és torták árából. Ez alkalommal a budapesti SOTE I. sz. Klinika és a szegedi kórház újszülött intenzív osztályának fogják eljuttatni a szeptember 17-20. között elárverezett sütemények teljes bevételét.

Ugrás a teljes írásra: Babafotó Gyűjtemény - Sajtóközlemény

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook