Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babácska... fórum

Babácska... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
17. bibity
2014. ápr. 18. 20:42
Így van, ez a baba téged választott, 34 évesen ki tudja, mikor jönne legközelebb! Ha szeretnéd, csak a szívedre hallgass, egy gyerek annyi szeretetet hoz az életbe, amit másképp el sem lehet képzelni:) az jó, hogy támogatnak, vedd is igénybe:)
2014. ápr. 18. 20:42
Jövő keddre hívott vissza a nőgyógyász, mert hogy az első vizsgálatnál túl picike volt még. Azóta vérvételen voltam és elkezdtem folsavat szedni. Jövő kedden együtt megyünk a vizsgálatra, annyira örülnék, ha ő is örülni tudna és végül együtt döntenénk úgy, hogy megtartjuk.
15. kisj (válaszként erre: 7. - Abigél07)
2014. ápr. 18. 20:41
ráadásul nem védekeztetek
14. kisj (válaszként erre: 1. - Abigél07)
2014. ápr. 18. 20:39

Te egy nagyjából vadidegennek akarsz szülni?!


Ráadásul olyannak, akinek legalább helyén van az esze (mert nem borították be a hormonok)és nem akar babát?!

13. Abigél07 (válaszként erre: 8. - Kangaroo Island)
2014. ápr. 18. 20:37

És őrá rá lehet kényszeríteni, hogy legyen egy gyermeke, akit nem akart? (nem akkor akart?)

És rám sem lehet rámkényszeríteni, hogy elvetessem. A családomban egyébként mindenki örült a hírnek. Az ő Édesanyja is. Minden támogatásukról biztosítottak.

2014. ápr. 18. 20:36

Én megtartanám a kicsit. A világ legboldogabb embere lennék, ha végre már átélhetném ezt a csodát, ami neked megadatott:-)

Egy gyerkőccel a jég hátán is megélsz, ha talpra esett vagy!

A saját érzéseidre hallgass!!!

A párod megijedt a felelőségtől, vagy nem olyan erősek az érzései.

Egy kapcsolatot lehet megbán az ember, de egy gyerkőcöt soha!!!!!


Te döntesz!!!!

2014. ápr. 18. 20:35
Egyetértek Kangaroo Island-dal teljes mértékben. Nagyon nagyon megbánnád..Te dönts, a Te életed...
10. Abigél07 (válaszként erre: 6. - Arrival)
2014. ápr. 18. 20:35
Tudom. Mikor megláttam a két csíkot, annyira boldog voltam! :) hányan évekig próbálkoznak és nem jön össze a baba, mi pedig már nem vagyunk fiatalok és egy szenvedélyes éjszaka már meg is fogant! Aztán ránkzuhant a realitás.... leginkább a kapcsolat rövidsége miatt stresszelt be a párom, meg hogy "nincs még kész semmi"...
9. Vivvv (válaszként erre: 6. - Arrival)
2014. ápr. 18. 20:34

Szerintem sem.


Egyebkent miert nem vedekeztetek, kedves kerdezo? Egy eletrol van szo.

8. Kangaroo Island (válaszként erre: 1. - Abigél07)
2014. ápr. 18. 20:32

ezt te döntöd el, te tested, te gyereked, ne a férfi döntse el, hogy éljen-e a baba vagy sem. 34 éves vagy, neked kell döntened. ha nem tartod meg, egy életre meggyűlölöd a párod, elvesztesz egy babát és elvesztesz egy férfit, aztán új fickó, új próbálkozások, stb...megy az idő.

Ha megtartod akkor lehet elhagy, mert hogy ő nem szeretné, de lesz egy gyereked aki mindennél jobban fog szeretni és akit te is mindenkinél jobban fogsz szeretni.

7. Abigél07 (válaszként erre: 3. - EsztyMorgan)
2014. ápr. 18. 20:32
Igen, nagyon kevés idő, de a baba sorsától függetlenül közös jövőt tervezünk... azt mondja, hogy ha egy évvel vagy csak fél évvel is később történt volna, ő lenne a legboldogabb a világon... mivel rendszeres volt a ciklusom, a naptár módszer szerint számoltuk, hát, elkalkuláltuk magunkat.
2014. ápr. 18. 20:30
34 evesen mar nem nagyon kellene abortuszon gondolkodni...
5. Abigél07 (válaszként erre: 2. - 3d787b167a)
2014. ápr. 18. 20:29
Köszönöm :) rengeteg pro és kontra kavarog a fejemben és hamarosan döntenünk kell...
2014. ápr. 18. 20:29
Sok sikert!
3. EsztyMorgan (válaszként erre: 1. - Abigél07)
2014. ápr. 18. 20:29
Két hónap...?? Az kevés idő.. persze most még nagy a love, de annyira nem is biztos, ha a párod az abortuszon gondolkodik máris. Miért nem védekeztetek?
2014. ápr. 18. 20:27
Fel a fejjel!
2014. ápr. 18. 20:26
34 éves vagyok, a párom 38, két hónapja vagyunk együtt és 6,5 hetes kismama vagyok. Másfél hete tudunk róla, együtt csináltuk meg a tesztet. Ő az eszére hallgat és nem szeretné megtartani, én szívesen megbarátkoznék a gondolattal :) de tele vagyok félelemmel. Csak beszélgetni szeretnék, szívesen vennék néhány tapasztalatot, megértést, bíztatás.
1 2 3 4 5 6 7

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook