Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babaápolás fórum

Babaápolás (beszélgetős fórum)


2012. nov. 9. 14:37
A Neogranormon cinkoxidos védőkrém. Bár számomra nem az illata volt az erőssége, hanem az állaga.
13. hlivia82 (válaszként erre: 9. - Drakata)
2012. nov. 8. 12:00
Melyik az a popsikrém, aminek jó illata van?
2012. nov. 7. 13:07

Amúgy a kedves fórum nyitónak itt egy régebbi topik a baba illatról :-D


[link]

2012. nov. 7. 12:53

Nem a kérdezőnek szólt az oktatás!

Ezek szerint a saját és párod bőre illatát sem érzitek?Érdemes lenne kipróbálni hogy illat mentes anyagokat használva egy éjszakát aludj egy illatmentes pólóban.Ha utána megszagolod akkor érezni fogod a saját szagod.


Én még mindig vonzódom a párom saját testillatához :-D

mert biza mindenkinek van.

2012. nov. 7. 12:48
Nekem a babaillat a fürdetőt, és a popsikenőcsöt, hintőport jelenti. Ha olyan fürdetőt szagolok, rögtön a babaillat jut róla eszembe. Én soha nem éreztem a gyerekem bőrének illatát. Férjemet kérdezve ő is csak nézett rám most:))Neki is az a babaillat ami nekem:) Ugyhogy már kettőnknek rossz a szaglása. Evvan, mi már csak ilyenek vagyunk :DDD
2012. nov. 7. 11:30
Sziasztok! Szerintem azért nem kellene a kérdezőt a kérdése miatt kioktatni, nem is biztos, hogy van gyerkőce. Én sem éreztem soha a gyermekeimet babaillatúnak, pedig mások mondták. A férjem számára a popsikrém adta meg a babaillatot.
2012. nov. 7. 10:17
2012. nov. 7. 09:37

Igen minden élőlénynek van egy természetes illata ezzel vonzva a másik nemet :-D

A babának is van egy természetes illata,baba illata.

Amit írsz hogy a rákent dolgoktól nevetséges bocsánat ezek szerint ha ilyet használok baba illatom lesz?


Én nem használtam kiskorában semmit sem,most már használunk babatusfürdőt,krémet nem használunk.A baba tusfürdő max este érezni.

Te lehet hozzá szoktál már a babád illatához vagy tényleg rossz az orrod :-D

A fiam 16hós és még mindig mondják hogy milyen jó baba illata van.Mosószert se olyat használunk:-D öblítőnek ecet vagy fertőtlenítő oldat:-D:-D


De akkor lehet illatos bőrrel született a gyermekem XD


Bocsánat a hasonlításért de a kis kutyáknak is van egy bizonyos szagúk azért sem szabad őket tapogatni hogy az anya kutya megismerje őt.

6. Cippora (válaszként erre: 4. - Dallam'75)
2012. nov. 6. 16:35
Az enyém sem anyatejes,de szerintem ne haragudj,de rossz szaglásod van :) Nem csak a babáknak,minden embernek van egy természetes illata.
5. dallam'75 (válaszként erre: 4. - Dallam'75)
2012. nov. 6. 16:27
Na most megkövetlek, az enyém nem anyatejes baba. Lehet az adja a természetes illatot? Passz
2012. nov. 6. 16:19
Hát akárhogy szagolgattam a babámat , semmi nélkül nem volt illata :) Vagy nem uazt értjük babaillaton. Nagyon jó orrod lehet, mert a bőrnek sztem ha mosdasz nincs szaga. Mitől lenne? Lehet a te babád illatos bőrrel született :DDD
3. Cippora (válaszként erre: 2. - Dallam'75)
2012. nov. 6. 15:44
Bocsi,de ez hülyeség.A babaillat a fürdető meg a kenőcs???? :D A babaillat a természetes bőr illata,mindenféle rá kent anyag nélkül.Nem tudom mitől olyan finom,de tényleg az.
2012. nov. 6. 14:43
Mindent amit ráraksz, kensz finom , enyhe illatú ez a babaillat. A 2 éves fiamat mai napig szagolgatják az unokatesói, mondván olyan finom babaillata van:) Fürdető+ popsikenőcs a titok:)
2012. nov. 6. 14:35
Mitől van a babáknak babaillatuk? Ez a fürdetőszertől függ, a popsikrémtől vagy a bőrüknek van az első hónapokban speciális illatuk?:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook