Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babát várok, de nem fejlődik, mit tegyek? fórum

Babát várok, de nem fejlődik, mit tegyek? (beszélgetős fórum)


16. VendrinerPiroska (válaszként erre: 1. - Fk90)
2021. júl. 11. 22:59

Nekem a második terhességem volt ilyen. Alapvetően nem az a gond, hogy fiatalabb a terhesség, mert ilyen néha megesik. Nem mindig papír forma szerint esnek teherbe emberek. Az viszont gond, ha hat hetesen nincs szívhang, és nincs fejlődés a két a uh között, vagy lapul a petezsák. A hétfői uhn minden kiderül. Minden esetre, ha nem élő terhesség, akkor jobb mihamarabb elintézni. Sajnos, ez elég gyakori probléma.

A következőnél biztosan minden rendben lesz.

15. Fk90
2021. júl. 11. 20:54
Köszönöm a bìztatò szavakat,tudom.hogy a következő sikerülni fog! Ès nagyon vàrjuk őt is màr 💗
14. liliom10 (válaszként erre: 11. - Fk90)
2021. júl. 11. 20:19
Nekem annak idején azt mondta a doki, hogy várjunk fél évet. Az 5. hónapnál már nem védekeztünk, rögtön várandós lettem. :) Azt hittük, biztos kell pár hónap, de nem kellett. :)
2021. júl. 11. 07:25
Sajnos nekem is van az ismeretségi körömben, akinek élt a babája, de sajnos súlyos szívrendellenességet állapítottak meg a babánál, és el kellett venniük. Na, az még egy rossz érzés lehet. Amikor én is kórházban voltam, azt hittem, hogy nekem is elmegy a babám, de jöttek be olyanok, akiknek ugyanaz volt a panaszuk, mint nekem, de sajnos nem végződött happy enddel. Nálunk megmaradt, de azóta próbálok többet pihenni, mint előtte.
12. beebanya (válaszként erre: 11. - Fk90)
2021. júl. 11. 07:00
Kitartást neked 🙏
11. Fk90 (válaszként erre: 10. - Liliom10)
2021. júl. 11. 06:58
Nagyon szèpen köszönöm a segìtő,kedves szavakat! Velem minden rendben azt mondtàk, 2 hònap mùlva ùjra pròbàlkozhatunk. Most majd elküldik generikàra,hogy mièrt törtènt! 😔
2021. júl. 10. 22:44

Amikor én vártam az első gyermekemet több, mint 4 évtizede, még nem voltam az elején orvosnál sem, nem volt UH sem akkoriban. Aztán kb. 2 hónaposan elkezdtem vérezni, bementünk a kórházba, ott is tartottak. Két nap múlva jöttek az erős görcsök, erős vérzéssel. Megvizsgált a nőgyógyász, és mondta, hogy beindult a vetélés, be kell fejeznie. A kisműtőbe vittek, és ...

Nagyon kiborultam, sírtam, hogy történhet meg ez velem ? Azt mondták, sok nőnél előfordul, főleg az első terhességnél, de lehet, hogy olyan fejlődési rendellenesség volt a magzatnál, ami miatt jött a spontán vetélés. Nagyon nehéz volt lelkileg. Majdnem fél év múlva már megint reménykedhettem. Van két felnőtt egészséges gyermekem, és boldog nagyi vagyok ! :)

Most nagyon szenvedsz, de ha ezen a fájdalmas időszakon túl leszel, gondolj rám, és azokra, akik mint én, mindenáron anyák szerettek volna lenni, és nem adták fel ! A világon a legszebb hivatás az anyaság, senkivel nem cserélnék, akinek nincs gyereke !!! Ő nagyi sem lesz...

2021. júl. 10. 13:53
Erre nem lehet mit mondani, csak annyit, hogy nagyon sajnálom.
2021. júl. 10. 12:26
Nagyon sajnálom 😞
7. NomNom (válaszként erre: 6. - Bichi)
2021. júl. 10. 11:49
Ha 9. héten 6 hetesek a méretek és nincs szívhang, akkor sehogyan sem fog tovább fejlődni, sajnos nem él a magzat.
6. Bichi (válaszként erre: 1. - Fk90)
2021. júl. 10. 11:24

Arra gondolj, hogy mi a másik opció, azt monja, hogy el kéne vetetni, mert nem fejlődik, te meg megtartod? És utána 8 hónapig arra vársz, hogy vagy elmegy magától, vagy már nagyon meg kell szülnöd, vagy ne adj isten a legrosszabb opció, hogy valamilyen testi vagy szellemi hibával születik?

Hidd el, az orvos ok nélkül nem mondja hogy el kell vetetni, persze mindenki tévedhet, de én nem vállalnám a kockázatot.

Voltam ilyen helyzetben, tudom miről beszélek...

5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fk90)
2021. júl. 10. 10:20
Sajnálom 😪
2021. júl. 10. 07:19

Sajnálom :(

Próbálj megnyugodni és erősnek lenni.

2021. júl. 10. 06:20
Ha május 5-én jött meg akkor jóval több mint 6 hétnek kell lennie. Ha az UH-n 6 hétnek tűnik akkor az azt jelenti nem fejlődött tovább.
2. NomNom (válaszként erre: 1. - Fk90)
2021. júl. 10. 06:18
Ha azt mondta akkor sajnos nem tudsz mit tenni. Ha nincs szívhang és magától nem távozik akkor az orvosnak kell beavatkoznia.
1. Fk90
2021. júl. 10. 05:57

Szèp napot! Màjus 5.èn jött meg a menstruàciòm,a doktornő is mondta,hogy terhes vagyok..azt mondta,hogy valòszìnû elkell vetetni a babàt,mert nem fejlődik,ès nincs szìvdobogàs.

6.hetet mutatja az ultrahang.de azt mondta vàrjunk hètfőig.mit tennetek?nagyon kètsègbe vagyok esve,hogy màris elkell vetetni?! 😔

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook