Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Azt hiszem megkaptam az égiektől, amiért pár hete... fórum

Azt hiszem megkaptam az égiektől, amiért pár hete... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4
30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - 8a5caeb182)
dec. 29. 13:45
Miért pont Dél-koreai? :D Különben is az már a világvége. De ja, az. :) Legózunk. Más meg gyurmázik. :D
29. 8a5caeb182 (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 29. 13:38
Ez már megint a dél-koreai csillámpóni akivel activityztek, mert nincs közös nyelv amit beszéltek? Jesszus, ez annyira romi 🤣🤣🤣
28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Scheryl)
dec. 29. 12:38
Mert ez egy tündérmese. Az ember ilyenekről általában csak álmodni szokott. Mintha Pelé lelépett volna a faladról, aztán azt mondta volna, Gyere megtanítalak focizni. ;)
27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - Scheryl)
dec. 29. 12:35
Dehogy is. Ez még nagyon friss dolog. Ezért is írtam hogy nem lesz belőle srmmi. Amilyen hirtelen jött, olyan gyorsan el is múlik.
26. Scheryl (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 29. 12:29
Egyáltalán találkoztatok már?
dec. 29. 12:25

Két szék közül a pad alá, ez se, meg az se.

Majd lesz harmadik.

dec. 29. 12:22
Ami túl szép, hogy igaz legyen, az nem is igaz.
dec. 29. 10:55
Volt aki az ötös lottó nyereményét is a kasszában hagyta. Az emberek nem mernek nagyot álmodni. Vagy ez csak ilyen magyar sajátosság?
dec. 29. 09:43
Nem érzem magam áldozatnak. Tökre feldob a dolog. Olyan ő mint a villamos áram. Vagy a drogok.. :D Nem vagyok már tinilány, nem sóvárgok az elérhetetlen után. Ez csak egy játék. Valószínű ő is csak annak látja. (Mert másnak nem látom értelmét.) De biztos vagyok benne hogy nem lesz belőle semmi. Ha esetleg csak egy senki lenne, de így nem.
dec. 29. 08:54

Magyarán szerelmes vagy egy külföldi fazonba. Kezd már kicsit konkrétabb lenni ez a történet... :-) Azt mondod, 1500 km? De hisz az még Európán belül van. Olyasmi távolság, mint pl. ide Párizs.

Vannak "elvetemültebbek", akik még egy másik kontinensre is hajlandóak elmenni és ott élni a szerelmükkel. Ha most elvileg a számodra is lehetségessé vált egy külhoni házasság, akkor bizony jó nagy kalandot mulasztasz el, ha kihagyod. :-)

Dehát egy ilyen formátumú lépésre, ekkora változásra rábeszélni is meg lebeszélni is felelőtlenség volna téged.

dec. 29. 07:57
És ha még kérted is és megkaptad..hát.
dec. 29. 06:25

Elhatározás kérdése.

Ha valakinek testhezállóbb a kockázatmentes, kényelmes, távolba-sóvárgó áldozatszerep, az az elérhetetlent választja. És ellesz vele. Meg önmagával...

Aki az egyszeri és megismételhetetlen ÉLETET választja, az -a maga tempójában- járja a buckás/gödrös, kézzelfogható, szemmel látható útját.

dec. 29. 03:26
Miért mindig olyan emberbe szeretünk bele aki elérhetetlen a számunkra? Más kultúra, más nyelv, ő valaki én meg senki vagyok. Az meg nem kell aki itt van 5 km-en belül aztán érdeklődne felőled.
dec. 29. 03:23
Ez mar eleve halálra van itélve. Saccperkábé 1500 km választ el minket egymástól, meg még egyéb dolgok is. De ez őt úgy néz ki nem zavarja.
16. krisztikrisz (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 28. 22:44

"Valaki mindig meghal a végén."


Ha így állsz hozzá, akkor meg a kapcsolat van halálra ítélve.

15. krisztikrisz (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 28. 22:42

Szerintem csak a csalódástól félsz, a félelem bénít meg.

És szerintem azt sem hiszed el hogy megérdemled a boldogságot, attól is félsz.

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - 8a5caeb182)
dec. 28. 22:02
Bárcsak az lenne. Még az is egyszerűbb. Megvizsgálná a tüdőmet aztán jól van. Mindenki mehet a dolgára. :D
13. Nikice (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 28. 21:49
A végén mindenki sajna, tündérmesétől függetlenül; az nem mindegy, odáig mi történik.
12. 8a5caeb182 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 28. 21:15
Akkor ez egy doktoros love story lesz :D :D
11. Ágio8405 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 28. 21:12
Ez nem igaz.
10. tulipán*** (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 28. 21:07
Már megbocsáss de ha ott van a lehetőség amiért fohászkodtál és hagyod veszni, akkor vess magadra. CSak nehogy elkezdd majd sajnálni magad később, hogy "jaj miért is szalasztottam el a lehetőséget ....' és hogy "milyen szerencsétlen is vagyok", mert ennél már csak az lesz fárasztóbb ... Én biztosan megragadnám az alkalmat bármi áron.
dec. 28. 20:44

Most aztán jól megmagyaráztad. :-)

Hát ha nem akarsz kísérletet tenni, hogy valaki elhiszi-e a sztorit, akkor megmaradunk a boldog tudatlanságban. :-)

dec. 28. 20:23
Nem tudom mi az a dolog. Viszont ez az élet, légy bátor.
dec. 28. 19:57

Így így. :)

Bonyolult sztori. Kb. senki nem hinné el ha elmesélném.. Mint egy megvalósult álom. Vagy tündermese. De azok általában nem szoktak jól végződni. Valaki mindig meghal a végén.

6. Százas Evelin (válaszként erre: 5. - 55Judit)
dec. 28. 19:30

Én úgy értelmeztem, hogy megnyílt előtte valami lehetőség, Azért fohászkodott, hogy ez megtörténjen, - lépni viszont nem mer.

Rejtélyesen, sőt homályosan, megfoghatatlanul fogalmazott, igen.

5. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 28. 18:42
Annyira rejtélyesen fogalmazol, hogy nem értem. Ha megkaptad amire vágytál, miért nem kell végül?
4. Myra
dec. 28. 18:35
Én nem nevezném gyávaságnak. Vannak olyan emberek, akik szerényebbek, visszahúzódóak. Valószínűleg te is ilyen vagy. Nem.mindenki szeret reflektorfényben lenni, vagy éppen feltűnősködni .
3. alinka01 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 28. 18:28
"...ha nincs kockázat, akkor nincs jellem, erkölcs, kiválóság." - Idézet, valahol olvastam, és egyetértek vele.
dec. 28. 18:26
Jobb lenne tán nem azon filózgatni, hogy miért gyáva az ember, hanem megragadni azt a lehetőséget, amiért még fohászkodtál is. Ha most nem lépsz, később majd jól megbánod. Mert később mindig csak azt bánja az ember, amit elmulasztott... . és nem pedig azt, amibe belevágott, még ha esetleg sikertelenül is.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook