Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Azt hiszem megcsal a férjem fórum

Azt hiszem megcsal a férjem (beszélgetős fórum)


1 2
12. rohiani (válaszként erre: 11. - 8a68aecda6)
2008. aug. 19. 12:58

Már jó úton haladsz, ha látod a saját hibádat is ebben az egész dologban. De ne ess át a ló tulsó oldarára, azért a férjed is hibázott, ha mással nem azzal, hogy nem szólt neked, hogy figyú baj van v. lesz, ha ez így megy tovább.

Próbálj több időt magadra és magatokra szánni. Tudom, hogy fontos a gyerek, gyerekek, de ugye nem akarsz egy nap arra ébredni, hogy rabszolga vagy. Mert, ha úgy viselkedsz, akkor annak is kezelnek és ezen nem is csodálkozhatsz. Mit fogsz csinálni, ha a gyerkek kirepülnek? Kell egy saját élet neked, mert ebből később még nagyobb gond lesz. Lehet, hogy ha megnézed anyukádat vele is ez van (ilyen esetben így szokot lenni, a gyerek akaratlanul is másolja az anyját, a fiu az apját, ha lányod van neki is te vagy az isten, akit utánoz, így milyen párkapcsolt vár majd rá? Ugye nem erről álmodtál, hogy lesz egy féjed és x gyerked és őket fogod "szolgálni"?

Ha van időd és lehetőséged olvasd el Dr. Csernus Imer: A nő című könyvét. Nekem sokat segített, és sok hasonló témájú könyv.

2008. aug. 19. 12:37

Azt hiszem nagyon sok mindenben hibás vagyok ,és most döbbentem rá csak a dolgokra. Azonkívílül,hogy csak a gyerekeimnek élek szinte mást nem is csinálok.Reggeltől estig takarítok, mosok, főzők és bevásárolni járok, ami furcsa hogy én eggyáltalán nem ilyen voltam amig nem volt férjem,se gyerekeim.Én egy kimondottan pőrgös nem otthonülő csajszi voltam ,de sajnos ez megváltozott. Aférjem egy nagyon bombázó , magára adó csajba szeretett bele ami mára már nincs.Nem azt monom hogy nem vagyok csinos ,és nem adok magamra, csak már nem ez a legelsődleges dolog az életemben. 2 gyönyörű gyemekünk van 14 ,és2 évesek,most viszont ők a legfontosabbak ,őket is figyelembe kell vennem.

A férjem mindig időben haza ér a munkából nem jár el ittholról, nem megy a haverokkal sem sehova, miden pénzt lead nekem.Lehet hogy most sokan hülyének néznek ,de ha meg is csalt akkor én vagyok a hibás.Most egy ideig még nem tudom ezt az egészet semmibe venni ,de megkell próbálnom túltenni magam ezen az egészen,ami nem lessz könnyű.

10. berdor
2008. aug. 19. 11:03

sokan esnek abba a hibába, hogy azt hiszik a megcsalással kezdődik.....

nos az már valaminek a vége!!! a valamit kellene megelőzni!!!


vissza kanyarodva a történethez, én ebben a helyzetben nem maradnék mellette, és hangsúlyozom nem a megcsalás szándéka miatt. itt már régóta nem működik az aminek egy házasságban kéne!

9. rohiani (válaszként erre: 8. - 55cf32c334)
2008. aug. 19. 10:28

Ne haragudj, de a pasinak is a család egyben tartásán kellene rágódnia amikor épp egy másik nőt akar megdugni.

Ez tipikus pasi duma, a nő bocsásson meg, mert a családnak együtt kell maradni. Szerintem meg a pasi gondolja meg, hogy hová dugja a szerszámát, mert ilyenkor a pasi nem gondol másra csak arra a pár másodperces kielégülésre a család ilyenkor nem is létezik. Persze a nő gondolján rá. Na az ilyen pasitól menekülnék ezerrel.

Még annyi, ha a te feleséged (ha van) mégcsalna, akkor te a gyerekekre gondolva megbocsájtanál neki?

2008. aug. 19. 10:23
Szerintem nagyon könyü tanácsot adni egy egész életre kiható problémára.Vagyis könyü okosnak lenni más baján.Én mint férfi megpróbálnám az én szemszögembő csak véleményt de nem tanácsot adni. Mi férfiak azt gondoljúk hogy egy jó nő erősen szemkontaktust teremt velünk hogy én milyen jó pasi lehetek.Az ilyen nő a hiuságával és a férfi hiszékenységevel esik csabdában.A Család egyben maradása legyen a cél.A gyerekek számára apa és anya nélkül nem egészséges lelki fejlődésen mennek keresztül.A pa nem igy csinálta volna és megvette volna ....Ettől kezdve pláne kamasz kortól kezdődik az igazi baj.Meg kell neki bocsájtani még egyszer hisz lehet a másik sem lesz jobb sőt... Elkell menni egy közös nyaralásra egy kicsit felejteni.
7. rohiani (válaszként erre: 1. - 8a68aecda6)
2008. aug. 19. 09:38

Amit jelenleg teszel az a lehető legrosszab, ha a célod az, hogy megtards a párod. Ha el akarod üldözni, akkor persze csináld csak tovább.

De ülj le egy kicsit és találd ki, hogy mit szeretnél. Vele v. nélküle és a szerint cselekedj.

Azt azért ne felejtsd el, hogy ha az amit a párod mondj (nem kezdeményezel, kevés a szex), akkor nem csak az ő hibája, ha esetleg máshol keresi. Nem tudom, hogy tényleg megtörtént e a dolog, de lehet, hogy csak találkozott egy olyan nővel aki kezdeményezett és ez persze tetszik neki.

Beszéljetek erről mindenképpen, és a lényeg az, hogy ne legyél indulatos.

6. 0a6ce1d48d (válaszként erre: 4. - 8a68aecda6)
2008. aug. 19. 07:16
Úgy hiszem nagyon problémás lesz az életed, ha megtartod. Azonnal rúgd ki. Elválni meg úgyis időbe telik, de túléled, és nyugodtabban élhetsz.
2008. aug. 19. 07:00
Szia Márti! Szerintem ülj le és gondolkodj, mi mennyit ér meg neked, akarsz-e egy olyan emberre főzni, mosni (még ha a gyerekeid apaja is) aki iránt nincs bizalmad és ez oda vissza működik. Érdemes-e tovább játszani a játékot, vagy ( bár nekem úgy tűnik, hogy erre esélyed sincs) le tudtok ülni megbeszélni a dolgokat. Ja és ha ne addj isten különmentek akkor se a rossz oldalát nézd, hanem hogy kéthetente van egy szabad hétvégéd amit csak magadra fordíthatsz. Úgyhogy ne sajnáld az időt átgondolni a dolgokat. Helló
4. 8a68aecda6 (válaszként erre: 3. - 0a6ce1d48d)
2008. aug. 18. 14:04

Szia!

szerinted mit tegyek???

Mi lenne a helyes megildás?

2008. aug. 18. 13:59
Na, megkezdted az elhidegülést. Sértő szándék nélkül kérdezem: (amellett, hogy részben igazad van) normális vagy?
2. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - 8a68aecda6)
2008. aug. 18. 13:27
Ez így ahogy leírtad, tökéletes!
2008. aug. 18. 13:16

Minden jel arra utal hogy megcsal a Férjem.

Eggyik este telefont kaoott a párom, egy női hang volt ,azt mondta ,hogy hívj vissza de a férjem mondta neki hogy nem hívja mert nem tudja kivel beszél.Mikor lerakta akkor én vissza hívtam a nőt , megkérdezte milyen ügyben keresi a férjem, mire ő azt mondta hogy a párom hívta őt reggel, de úgyis mindeggy ,ezzel lerakta a telefont. Párpecmúlva felhívott a férje és közölte hogy a férjem azért hívta afeleségét mert le akart vele feküdni, meg a férjem eltitkolta ,hogy nős.Olyan hangnemben beszélt velem a férfi,hogy még most sem tértem magamhoz.Persze a férjem mindent tagadott. Nagy veszekés lett a vége,hogy én egy idegennek hiszek,nem bízok meg benne,csak azt nem tudom honnan tudták a számát.

Másnap este szerettem volna normálisan beszélni vele,hogy meg e csalt a15 év alatt ,aztmondta hogy nem, de meg akart.Ezt azzal érvelte hogy én nem kezdeményezem a szexet nem szeretkezünk eleget. Mellékesen azt sem szereti ha meg simogatom csak úgy,vagy csak egy ölelést szeretnék vissza utasít,ezek után már nincs merszem kezdeményezni , meg már az életkedvem is elmegy,nem hogy még szexelni vele.Mondtam neki ha így állunk akkor éljünk nyílt házasságban, persze ezt csak úgy mondtam mert ezt nem bírnám, de akkor megint csak veszekés lett a vége. Persze ő olyan féltékeny ha valaki rám néz már belehal.Most ott tartok hogy a muszály dolgokon kívül nem foglalkozom vele, agyerekek dolgait megbeszélem vele és kész.Énis élem az életem. Nem lessz pont délben mindig főtt kaja ,mrt ő haza jön ebédelni nem várom minden este itthol ,hogy ő mikor jön haza ,és kész. VAGY MIT TEGYEM???????????

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook