Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Azt hiszem megcsal a férjem fórum

Azt hiszem megcsal a férjem (beszélgetős fórum)


1 2
2011. jún. 3. 16:22
Minden rendbe jött azóta köztünk. Én elmentem dolgozni, olyan munkahelyem lett ahol emberek között voltam, csinosan kellett öltözködni,(művelődési ház)nagyon sok rendezvényt szerveztünk. Teljesen ki nyíltam , igazi nőnek éreztem magam, nem csak a család volt hanem én is. Férjem teljesen más lett, holt féltékeny volt, minden rendezvényemen ott volt, figyelt, és látta hogy más férfiakat is érdeklem, udvarolnak nekem.Ez nagyon jól esett örültem hogy látja hogy tudok más is lenni. Azóta más a viszonyunk,és én is más lettem.Engem teljesen kicseréltek, kívülről, belülről is. Boldog vagyok.
41. Rufan (válaszként erre: 9. - Rohiani)
2011. máj. 31. 22:40
Megmondtad a frankót,én is így gondolom, jobban le sem írhattam volna.
2010. febr. 11. 10:35
Ha akarta hogy kezdeményezzen akkor miért húzódozik a butuskája-csúnyábbat akartam írni,egy -egy símogatás elől és miért nem mondja a feleségének, hogy te is kezdeményezhetnél néha?és miért tagad?és miért nézi hülyének a másikat és miért miért miért,azért mert a férfiak azt hiszik nekik mindent sazbad tisztelet a kivételnek és egyes nők is.
2010. febr. 11. 10:33
Tehát nem igaz az, hogy azért csaltalak meg mert te ilyen voltál meg olyan.És én miért voltam ilyen meg olyan?
38. 9a0e10771f (válaszként erre: 10. - Berdor)
2010. febr. 11. 10:33
nem mindig hibás valaki azért mert félrekefél a felesége, vagy félrekefél az asszony.lehet valaki beteg, terhes, lehetnek gondok, nem minden nap nászéjszaka.és akkor jön egy nő aki nem bír magával és kikezd a pasival, vagy jön egy pasi aki enm bír magával és kikezd a nővel.ketten kellenek hozzá de a problémákból jó elmenekülni és választhatja a megcsalást ilyenkor az adott fél.
37. 274c9996b8 (válaszként erre: 36. - C41246288e)
2010. jan. 31. 12:16

Semmit nem tudsz tenni , ha megcsal azt nem fogja neked szofogadoan meggyonni ! Amit tehetsz az az hogy figyelsz , jobban mint azelött.

Viszont en azt a durvasagot kifirtatnam , föleg ha azelött nem volt durva ? !

2010. jan. 30. 23:54
sziasztok szeretnek segitseget kerni toletek abban hogy nem tudom mit tegyektalan a ferjem meg csal mar 4 eve elunk egyut van 2 gyerekunk oszt azalot nem volt ugy mint most az utobbi 2 honapba gyakran eljarr valahova eseleg keson jar haza de utana haza er persze magyaraszkodik mindig ki talal vallamit.de en nem is kerdezem hogy hol vol megis magyaraszkodik meg ellege durva velem nem tudom hogy csak en kepzelem magamba vagy ez a megcsalas elso lepesema a sex se ojan mind regen ma egyatalan nem is kozeledik hozzam mit tegyek segitsetek mi ez kezdodik a meg csalasvagy csak en vagyok tulsagosan feltekeny nem tudom...kosszike a segitseget elore is ne haragudjatok az ekezetek miat de meg kezdo vagyok nem nagyon ertek a bilengyuzethez koszike sziasztok
2010. jan. 1. 18:15
Ó nem túl rég mondta egy régi férfi ismerősöm hogy a férfiak mint az állatok: ha tüzelő szukát látnak nem tudnak ellenállni neki...hát bánj is úgy vele mint egy kutyával:-)Vagy ne mégse...én a kutyáimmal nem tudnék rosszul bánni...Inkább légy jó hadd bánja meg minden tettét akár vélt volt akár valós, mindegy...és ha meg akarod menteni a házasságod olyan kedves legyél hozzá amilyen még sosem voltál...
34. 0422ami (válaszként erre: 33. - Ab4b6bc17d)
2010. jan. 1. 17:55

Szia!

Eltelt egy év azóta, szerencsére minden jól alakult. Most itt az új év, együtt vagyunk, és nem érzem más nő jelenlétét, úgy ahogy akkor. Nem telt el úgy egy hét sem, hogy ne gondoljak a másik nőre. Nagyon nehéz megbízni benne újra, de ez sosem lesz 100 %-os. Sajnos :(

33. ab4b6bc17d (válaszként erre: 21. - 0422ami)
2009. dec. 16. 11:36
Fontos, hogy mit érzel, s aztán higgadtan megpróbálni elgondolkodni rajta, majd megbeszélni, mérlegelni és végül dönteni. Szerintem.
32. ab4b6bc17d (válaszként erre: 18. - 4282d8f4c9)
2009. dec. 16. 11:33
Ez fordítva is így kell legyen! A férfi is tegyen érte, hogy a nő tudjon magára is időt fordítani! Könnyű azt mondani, ha közben nem jut időd semmire. És a pasi is hajtsa magát, hogy megtartsa/fenntartsa a nő érdeklődését.
31. ab4b6bc17d (válaszként erre: 8. - 55cf32c334)
2009. dec. 16. 10:49

He, he, milyen vicces fiú vagy te! S milyen könnyen adsz te is tanácsot! Bocsásson meg a gyerekek miatt! Ilyet is csak egy hapsi találhat ki. Miért kéne feláldoznia magát? Aki megteszi egyszer, az megteszi másodszor is!

Az igaz, hogy a problémák kialakulásához ketten kellenek, de egy férj legyen már annyira felnőtt, hogy nem egy harmadikhoz rohan, ha megmozdul a gatyája eleje!

Azt sem tudhatjuk, miért volt kevesebb a szex köztük abban az időben? Lehet, hogy Márti is azok közé tartozik, akik minden területen a férjük kedvére tesz, így annak eszébe sem jut, hogy besegítsen neki... hullafáradtan bizony nehéz este még a lábát is szétteni...

...ráadásul azt is leírta, hogy a "kedves" férje nem állja az érintését. Ezek szerint mégiscsak volt közeledés a részéről, csak a pasi nem fogadta.

30. Rosa (válaszként erre: 29. - 0422ami)
2008. dec. 7. 16:04
Szivesen!
29. 0422ami (válaszként erre: 28. - Rosa)
2008. dec. 7. 15:58
Köszi az idézetet, nagyon találó!
28. Rosa (válaszként erre: 27. - 0422ami)
2008. dec. 7. 12:58

Szia!

Nagyon sajnálom ami veled történik és drukkolok,hogy helyre tudjátok hozni!

Találtam neked egy idézetet,persze ezzel nem okoskodni akarok,minden jót nektek!


"Tudom, hogy azok a dolgok, amiket az ember a szerelemben elkövet, megmaradnak. Ha két ember együtt marad, az nem azért van, mert elfelejtik, ami történt, hanem mert megbocsátják."

27. 0422ami (válaszként erre: 26. - Yulcsy)
2008. dec. 7. 12:32
Remélem helyre jövünk ha ő is akarja. Én mindenesetre ezen leszek. Köszi, hogy válaszoltál. Annyira csak neki és a családnak éltem, hogy szinte egy barátom sincs. Csak a munka és a család.
26. Yulcsy
2008. dec. 7. 12:25
Akkor ezen kell dolgozni, hogy a bizalom helyreálljon.De ehhez 2 ember kell.Ha ezt megérti és elfogadja, akkor ki lehet ebből lábalni.Csak kicsit hosszadalmas út lesz.
25. 0422ami (válaszként erre: 24. - Yulcsy)
2008. dec. 7. 12:18

Eleinte mikor csak gyanu volt, kértem menjünk el pár napra csak mi ketten. Beszélgessünk. Általában ez úgy zajlik, hogy én beszélek ő hallgat. Ritkán nyílik meg. Most is írt egy sms-t (dolgozik, folyamatos műszakban van este 6-ig), hogy szeret, és ha megengedem, akkor maradna a közös "csónakunkban".

Érzem, hogy maradni akar és megbánta, de a bizalmam nagyon inog.

24. Yulcsy
2008. dec. 7. 12:14
Ha így érzed, akkor nagyon szurkolok Nektek!Beszéljétek meg a dolgokat,szánjatok magatokra több időt!
23. 0422ami (válaszként erre: 22. - Yulcsy)
2008. dec. 7. 12:13
Én szeretném, ha velem maradna. Nem tudom mással elképzelni az életem. Maholnap 40 leszek. Eleinte biztos nehéz lesz megbízni benne, de azt hiszem elnézem a botlását, ha úgy dönt. Még úgy érzem nem történt meg a fizikai megcsalás, de már közeledik hozzá. Remélem még időben léptem.
22. Yulcsy (válaszként erre: 21. - 0422ami)
2008. dec. 7. 12:07
Ez igazán nehéz helyzet.Arra kérted,hogy gondolkozzon el.De TE mit akarsz?Meg tudsz ezek után bízni benne?Teljes értékű nőnek fogod mellette érezni magad, vagy örökös félszben fogsz élni,állandóan résen lenni?Nem tudom mit tennék a helyedben,sok mindenen el kell ilyenkor gondolkozni.Szorítok Neked!
2008. dec. 7. 11:48
Sziasztok! Azt hiszem baj van nálunk. Kb. 2 hónapja érzem, hogy valami nincs rendben. Nem beszélgetünk, a szex sem olyan jó, mint korábban. Észrevettem, hogy a telefonját állandóan kikapcsolja ha otthon van. Minden este ő viszi le a kutyát sétálni, olyankor bekapcsolja a telefont. Próbáltam belenézni, de a pin kódot is megváltoztatta, ami nagyon szokatlan, mivel soha nem titkoltunk egymás előtt semmit. 16 éve vagyunk együtt. Van egy 11 éves kisfiunk. Én munkahelyet váltottam az év elején, nagy a megfelelési kényszer. Lehet, hogy nem figyeltem rá eléggé? Tegnap véletlenül sikerült belenéznem a telefonjába, és sajnos találtam egy sms-t. Igaz, hogy kapta, nem ő küldte. Számonkértem, nem kiabáltam. Igyekeztem higgadt lenni. Kértem, beszéljük meg. Ő egyfolytába a szemembe nézett és azt mondta, hogy nem számít, csak engem szeret. Egy hetet adtam, hogy döntsön. Nem tudom mi lesz.
2008. nov. 30. 11:25
Azt hiszem, hogy rémképeket is látsz
19. caravell (válaszként erre: 10. - Berdor)
2008. szept. 26. 17:21

ami nem működik el kell dobni?

vagy meg lehet javítani?

baj van, ezt értjük, látjuk, de azért sztem nem olyan egyszerű itt a helyzet


nem szeretnék tanácsot adni, mert ennyiből nem lehet. legfeljebb kérdéseket írni, amik felmerülnek: tényleg nagyon megváltoztál? boldog szerinted a párod? szerettétek egymást anno? és most mit érzel: sértett hiúság? féltékenység? düh? félelem? szégyen? lelkiismeretfurdalás?


az ember nagyon sokmindent tud a lelke mélyén, ha szán rá időt és csendet és meghallgatja/ meg meri hallgatni ami a lelke mélyéről jön. mert más dolog tudni és más elismerni... a legnehezebb pedig tenni. milyen egyszerű is azt mondani: az a ronda ffi természet! de éppen a ffit szeretjük és ha nagyon tökéletes lenne, már nem is lenne ffi. ők meg minket nőket a mi hibáinkkal szeretnek. alkalmazkodni tudni kell. a problémákat meg megbeszélni.

18. 4282d8f4c9 (válaszként erre: 11. - 8a68aecda6)
2008. szept. 26. 17:08

mindig kell, h legyen időd magadra, h csinos légy, adj magadra.

rengeteg nő követi el ezt a hibát szülés után.

mintha az lenne csak a cél, h megfogni egy pasit, elvegyen gyerek legyen aztán ágyő!

sokan ezt csinálják. sajnos. aztán meg csodálkoznak mikor megcsalja a férjük.

előttem írta vki a megcsalás már csak a vége - előtte nem működött már a dolog.....bocsi nem tudom pontosan idézni.


ha ffhez mentünk, gyerek van akkor is figyelnünk kell magunkra és a párunkra is!!!!


nem csak megszerezni kell vkit - megtartani is!

ami nagyobb művészet!

17. Rosa (válaszként erre: 16. - 8a68aecda6)
2008. aug. 20. 16:53

Kedves Márti!

Tanácsot én se nagyon szeretnék adni,de véleményt mondani igen.

A kisfiam születése után pár hónappal ugyanebbe a hibába estem,mint te!A gyerek és a háztartásbeli teendők lekötötték minden figyelmemet,és bizony elhanyagoltam az én drága férjemet,ő ezt finoman jelezte és még időben meg tudtuk beszélni a dolgokat.Azóta született egy kislányunk is,és rendben vannak a dolgaink.

Szerintem sem volt szép a férjedtől,hogy nem szólt,ha nem tetszett neki valami,még ha hibás vagy is bizonyos dolgokban.Mégis azt mondom,mindent tegyél meg,hogy megmentsd a házasságod,ha egyébként szeretitek egymást.Próbáljátok megbeszélni,hátha sikerül!

Drukkolok,és minden jót kivánok neked!

16. 8a68aecda6 (válaszként erre: 15. - 274c9996b8)
2008. aug. 19. 16:15

Köszönöm.

Teljesen így gondolom az egészet, azt tudom hogy szeret , és én is őt , mással elsem tudnám képzelni az életemet, de nagyon sok minden változás lessz mostantól az életünkben . Mellesleg imádja a lányainkat, meghalna értük, tudja mit kockáztat ha nem bír a .........-ával.

15. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - 8a68aecda6)
2008. aug. 19. 15:33

En ugygondolom az irasodbol , hogy ez a pasi szeret teged ! Az is termeszetes hogy a gyermekek megszuletese utan megvaltozik 1-nö ! Az is "termeszetes!"? hogy a valamire valo pasi/ferj allandoan kuzd ill enged a vadaszszenvedelyenek ! Tehat vagy megakar csalni , vagy idönkent meg is csal !/sajna...(((

Viszont sokmindent be KELL szamitanod pl a következö pasi sem lessz jobb ! ?/ha , csak nem 1-tökfilkot valasztasz!/ Es hat nem utolso sorban a gyermekeid !

Amig megvan a szeretet/szerelem NEM erdemes kilepni a kapcsolatbol,szerintem.

14. 55cf32c334 (válaszként erre: 9. - Rohiani)
2008. aug. 19. 15:23
Azt hiszem hogy van igazad hogy nem mindig a nőnek kell engedni.Mellesleg a nő végzi igazán el a család teljes ellátását.Reggel ö kell fel korán elkésziteni az úrának a reggelit majd a gyerekekét,és inditja iskolában.Fáradtan hazamegy a munkából és vár rá a főzés takaritás vasalás tálalás .nem beszélve hogy a világban megtermelt értéknek közel 75 % -át nők és gyerekek állitják elő,undoritó!!!Én csak a család fenmaradását javaslom mert a gyerekeknek ebben a korban apa kell.Ígazad van nem minden áron.A férj biztos nem csalta meg a feleséget a telefonszám megadása teljesen balek lépés volt mondhatnám tehetségtelen kezdő.Én ezektől függetlenül örülnék neki ha helyre álna a családi béke.Nézzük azt az esetet mikor elválnának.Az aszonyka nem élheti le az életét magányosan ,nézzük a felhozatalt ,Szóban jöhető korosztályban még nem igazán vannak özvegyek ,tehát marad az elváltak serege.Mind azt hangoztatná hogy az aszony ilyen meg olya volt és azért vált el .Egyben kerülnek ,először az új ember arany ,időben hazajár majd ahog telnek mulnak az idők kimaradozik. Majd egy -két sör utánna meg játékgép .Baja lesz az egész új családal majd egy-két pofon csak azért mer ö szerinte segre ült a fegyelem.Ez természetesen nem biztos hog így alakúl lehet sokkal szerecsésebb is,de a valószinüsége kb 10% hogy jobb lesz.
13. Évike007 (válaszként erre: 8. - 55cf32c334)
2008. aug. 19. 15:04
Szia, hát nem igazán értek veled egyet. Az én szüleim elváltak, de nekem jobb lett nem kellett hallgatnom, hogy nap mint nap veszekednek, mégha próbálták is úgy időziteni amikor mi már alszunk. Szerintem egy nőnek nem kell mindent elviselni azért, hogy egy család együtt maradjon. Persze fontos, hogy leüljenek és megpróbálják megbeszélni a dolgokat, sőt lehet hogy egy nyaralás is segítene, de utána csak a hétköznapok maradnak.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook