Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Álmomban egy régi ismerőssel megcsaltam a férjemet és... fórum

Álmomban egy régi ismerőssel megcsaltam a férjemet és... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
2022. szept. 10. 07:32
Ebből csak akkor lesz probléma ha majd szex közben is rá gondolsz 😀
2022. aug. 26. 17:58

Hát igen kényes dolog az ilyesmi. Én is álmodtam már az exemről, sőt volt testiség is, és bár álmomban teljesen okés volt, amikor felkeltem furcsán éreztem magamat. Én legalábbis arra jöttem rá, hogy ezek talán csak visszamaradt régi emlékek, bár vágyak is lehetnének, de nem azok, mert teljesen elégedett vagyok a férjemmel (aki nem mellesleg testileg jobban is teljesít, mint az exem).

Én el szoktam minden álmomat mondani a férjemnek, még ezeket is. Mert nincs előtte titkolni valóm és mert az álombeli dolgokat nem tartom megcsalásnak :D


De az, ahogy te azt mondod, hogy ezen tényleg elgondolkoztál, és végiggondoltad még azt is, hogy nem lenne lebukás a dologban... nos. Hát az egyszeri alkalom, ha ő is úgy gondolja talán nem. De aztán jönne, hogy jó volt és izgalmas próbáljuk meg még egyszer, aztán a néhány alkalomból egyre több lesz és az esély a lebukásra egyre nő, mert meg fog változni a viselkedésed és satöbbi...

A legtöbben úgy gondoljuk, hogy nem válna el a másik tőlünk, és talán tényleg megbocsájtó lenne, lenne terápia meg ilyenek aztán végülis kiderülne, hogy valami nem okés...

Én dolgoznék inkább a házasságomon, hogy azt a kis izgalmat inkább oda csempésszem be. De ez persze csak az én véleményem. Itt számít, hogy ki mit gondol a házasságról és milyen erkölcsi normákkal rendelkezik.


Én mondjuk kívácsi vagyok, hogy végül hova sül ez ki a végén... persze én happy end hívő vagyok :D

2022. aug. 22. 08:34

Hoppá, egy gerinctelen magyar nő.

Ha nem mered se magadnak se a férjének bevallani H egy rakás szar a házasságotok,és képes lennél őt megcsalni, csak mert (miért ne kefeljunk félre), mert félsz a válástol, akkor nem lehetsz más, mint gerinctelen.

31. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 30. - Ágio8405)
2022. aug. 19. 18:57

Úgy érzem, hogy Te belém akarsz kötni.

Pedig nekem, nem kell tőled se engedélyt kérnem, se beszámolót tartani arról, hogy én mit tartok helyesnek.

De megosztom veled:

Az én tapasztalatom az életből, hogy általában a feleségek legjobb barátnői azok akik szemet vetnek a házas férfiakra és utána szendén a barátnőik szemeibe néznek.

Tanácsokkal látják el és nagyon megértőek, mert barátnők, de azért simán rámásznak a barátnő férjére.


"Olvastam már máshol is a mentegetőzésedet, de ezzel csak próbálod elfogadhatóvá tenni tetteidet."


Ez egyszerűen hazugság amit itt írsz,én biztosan nem mentegetőztem az életem miatt se neked, se másnak.

Te neked más fogalmad van a hűségről mint nekem.

Színes a világ, fogadd el, hogy ilyen is van.

Ettől én biztosan nem vagyok értéktelen ember, mert az ember értékét nem ez határozza meg.

Azt próbálod itt előírni, hogy az egyedüli követni való házasság típus a tied.

Szóval, szerintem foglalkozz a pároddal, nehogy egyszer rút meglepetés érjen.

Nekem meg ne írogass!

30. Ágio8405 (válaszként erre: 27. - 5d8fd6c5cb)
2022. aug. 19. 17:50
Egy kérdés van. Feleséged tud róla? Nem zavarja? Ő is él ezen remek szabadsággal? Ha nem, nincs miről beszélni. Olvastam már máshol is a mentegetőzésedet, de ezzel csak próbálod elfogadhatóvá tenni tetteidet.
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - 820e00bff1)
2022. aug. 19. 13:32
Már mondtam neki, megszokta, sőt örült is, hogy talán ez egy jel hogy újra a régi leszek.
2022. aug. 19. 13:29

Álmodtál egy jót, örülj neki, tedd el az emlékeid közé.

Ennyi.

27. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 24. - Ágio8405)
2022. aug. 19. 13:11

Kedves Ági,


pálcát törsz felettem, csak mert nem vagyunk egyformák.

Neked mást jelent a "feleség jelentősége", de ha lehet, ne írd elő másoknak, hogy csak az a jó amit Te gondolsz.

Én sem akarlak Téged meggyőzni a tiszteletről, de a toleranciát elvárnám Tőled.

Nem muszáj nekünk mindent ugyanúgy látni.

Mert van a Te szemszöged meg az enyém...-)))))

26. Ágio8405 (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 19. 13:01
Ha erről megállapodtatok és mind ketten lehettek mással is és senkit sem zavarja akkor nincs ezzel gond, ti életek. Én eddig nem sok ilyet láttam magam körül. Volt ismeretségi körben pár próbálkozás, de mind szét mentek. Inkább ez a nyitott kapcsolat duma időhúzás volt.
2022. aug. 19. 12:59
Egèszsègedre! De a férjednek ne mondd el.
24. Ágio8405 (válaszként erre: 22. - 5d8fd6c5cb)
2022. aug. 19. 12:58
Pfff 🤣 Ja a család többi tagját lehet hogy szereted de a feleségedet úgy mint ami a jelentősége nem. Tisztelni akkor tiszteled ha bele egyezett és ő is lehet mással is.
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - 5d8fd6c5cb)
2022. aug. 19. 12:52

Én is az vagyok. Szeretem az életemet. Huszonéve szeretem a férjemet, egy liezonért el nem hagynám.

A házasságom több, értékesebb mint a szimpla testiség. Ezt én is, férjem is így gondoljuk. Röpke felindulásért, kósza kalandért egyikünk sem szaladna beadni a válást.

22. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 19. - Ágio8405)
2022. aug. 19. 12:46

Nekem utána sosem volt lelkiismeret furdalásom..-))


Miért lenne dicsekvés az, hogy az ember leírja azt ami vele történt?


Vannak egy házasságban hűek meg hűtlenek, más a Te meg az én az értékrendem erről, a változatosság pedig gyönyörködtet.

Ettől én még családszerető embernek tartom magam.

21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Ágio8405)
2022. aug. 19. 12:43
Nem lenne lelkiismeret-furdalásom.
20. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 19. 12:38

a puding próbája...-))


be tudod fejezni.

19. Ágio8405 (válaszként erre: 9. - 5d8fd6c5cb)
2022. aug. 19. 12:37
Én ezzel nem dicsekednék. Szegény asszony, nem elég hogy a férje átveri még a legjobb barátnője is. Ennél egy undorítóbb dolog van számomra, ha valaki testvérrel csalja meg vagy mondjuk szülővel. Nem egy ilyet is láttunk már sajnos 😞
18. Ágio8405 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 19. 12:35
Az utána lévő lelkiismeret furdalás nem?
2022. aug. 19. 12:35
Meg vannak akik erről álmodoznak.
16. Ágio8405 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 19. 12:34
Ha számodra ez belefér az rólad bizonyítvány. Ha a férjedet sem zavarja hajrá.
15. Ágio8405 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 19. 12:33
Ahogy írod, a hűség eg döntés. Jól tetted hogy nem tetted meg akkor. Ilyen álmai pedig mindenkinek vannak. Az baj ha csak emiatt elgondolkozol a megcsaláson vagy sajnálod hogy nem tetted.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Bichi)
2022. aug. 19. 12:20
Nem gondolom, hogy hiba lenne a kapcsolatomba. Ez max. egy kósza numera lenne, semmi több.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - 5d8fd6c5cb)
2022. aug. 19. 12:13

Ooo nagyon messze lakunk egymástól. Szerintem első hívószóra ugrana, hogy fussunk össze félúton. Sose derülne ki. 😉


A csalódás tart vissza, ha mégsem olyan jó mint álmomban akkor felesleges kör és belerondítunk egy tök jó barátságba.

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Yxc)
2022. aug. 19. 12:10
Ugyanaz a keresztnevük 🤭
11. Epresturmix (válaszként erre: 9. - 5d8fd6c5cb)
2022. aug. 19. 12:04
😀😀😀
10. yxc
2022. aug. 19. 12:03

Csak nehogy a párodat is úgy szólítsd meg.

Az buli:)

Egyszer a páromat nem a nevén szólítottam hanem simán kedvesemnek.

Volt kalamajka:)

2022. aug. 19. 10:11

Velem is már előfordult, hogy Álmomban a feleségem legjobb barátnőjével csaltam meg az asszonyt és annyira jó volt...-))


Mivel az álmainkat valóra kell váltani, így ezt az életben is kipróbáltam...-)

Nem is csalódtam.

A hűtlenség meg tényleg csak elhatározás kérdése.

De tudom, én nem vagyok egy követendő példa..-)))))

8. Érdekes73 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 19. 09:09
Ez csak fantázia. A hűség meg tényleg elhatározás és döntés. Kísértés akadhat kábé mindenkinek.
2022. aug. 19. 09:07
És mi a gond? Álmodtál! Nem tetted meg! A fantáziával sincs gond, nemhogy az álommal! Tedd le a rossz gondolatokat és élvezd , hogy álmodhatsz, fantáziálhatsz!
6. Bichi (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 19. 08:35
Ha rossz a példa, akkor menj, próbáld ki, aztán lehet rájössz mégsem volt olyan mesebeli, mint álmodban. De Libikókának igaza van, ha ez foglalkoztat, valami hiba van a kapcsolatban. Mert persze mindenki álmodik ilyet, de nem foglalkoztatja...
5. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 19. 08:11
Ha figyelembe venném az ilyen álmot(ha!) teljesen máson gondolkoznék el.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook