Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Azahria fórum

Azahria (beszélgetős fórum)


30. Tkyd
jan. 1. 14:38

[link]


Halgazsd meg benne van a szövegben :


Egyik nap csak Supreme kalapáccsal

Törném szét a kezed

Másnap egész nap csak

G.W.M-et hallgattatnék veled

29. yxc
dec. 31. 14:01

Nem akarom Baukó Attilát megvédeni, megvédi ő saját magát.

Lehet pizzasütésben nincs otthon, de érdemes megnézni a Youtubon a csatornáját.

A keresőbe beírod Paul street és megtaláljátok a videóit.

Én érdekesnek találom.

A zenéje nem érdekel, egyszer belehallgattam és a Deep Forrest jutott eszembe.Más a 3+2-öt hallja ki belőle.

Valószínűleg autodidakta módon tanulta amit tud.

Nem tudom pontosan.

28. fincsi5 (válaszként erre: 1. - 3416435aa1)
dec. 31. 13:42
Mindenre van kereslet.
27. unom (válaszként erre: 24. - Globus)
dec. 31. 12:38

Szerintem semmit nem kell pótolnia. Csinálja a dolgát, sikeres, és ez sokaknak csípi a szemét.

Egyébként YouTube-on vannak vele beszélgetések, egy értelmes srác.

dec. 31. 12:26
Ő pizza sütésben jó, gondolom én.
25. Channa* (válaszként erre: 1. - 3416435aa1)
dec. 31. 12:12

Miértnem érdemli meg? Te mit tettél le az asztalra azért, hogy népszerű legyél? Lili? Ki vagy te?


Miért nem érdemli meg a sikert? Megint rád mutatok. Ha majd utána csinálod, akkor érted fognak rajongani. Amíg egy szürke kis egér alatti szinten vagy, nulla kiemelkedő tudással, addig nem te fogod megtölteni a stadionokat;)


Mit kell ebben utálni?


Nem érted, hogy mit mond. Pont tegnap néztem vele egy riportot és minden szót értettem, amit mondott.


Nem vagyok a rajongója, ahogy sokaknak nem vagyok, na de, hogy fórumot nyissak ilyenekről....hát ez teljesen felesleges időtöltés, illetve még egy módja az utálkozásnak, aminek bár nagy a divatja mostanság, de nem értem, hogy miért teszitek...

24. globus (válaszként erre: 22. - Unom)
dec. 31. 12:04

Fene tudja, abszolút nem hat meg. Mondjuk nem nyitottam volna fórumot sem róla, FI-t azért ennél jobban izgatja a dolog.

Ha valóban nem hergelés volt ez a nagy megindulás, később is megismétlődik, pótolható.

dec. 31. 12:01
Előttem is rejtély, miért ennyire népszerű. Talán, akik rajonganak érte sem tudják megmondani. Középszerű énekesnek tartom, ahogy a mai zenekarok, előadók többségét.
22. unom (válaszként erre: 21. - Globus)
dec. 31. 12:00

Miért lenne bebúgatás? Mert te nem mennél? Én se mennék már koncertre, de ez semmit nem mond el az előadókról.

A lányom viszont sajnálja, hogy lemaradt.

21. globus (válaszként erre: 20. - Unom)
dec. 31. 11:56
Felőlem... Akkor sem mennék, ha Beatles lenne, erről szólt az első hsz-em. Nem a személyéről, hanem a bebúgatás jelenségéről.
20. unom (válaszként erre: 19. - Globus)
dec. 31. 11:47
Három teltházas koncertet ad a Puskásban.
19. globus (válaszként erre: 18. - Unom)
dec. 31. 11:46

Most bizonyára elbeszélünk egymás mellett, mert én sem tudom, mit ért el, hírnéven kívül.

Viszont legyen az bármi, nem zavar, mindenki sikerének örülök, pláne ha munkából származik.

18. unom (válaszként erre: 16. - Globus)
dec. 31. 11:43
És mégsem tudták azt elérni, amit ez a srác. Ennek csak van valami oka.
17. bnedora (válaszként erre: 16. - Globus)
dec. 31. 11:42
Gábor Zsazsa megmondta: "Nem az a fontos, hogy igaz legyen, csak beszéljenek rólam."
16. globus (válaszként erre: 11. - Unom)
dec. 31. 11:31
Dehogynem, tele van velük a műsoridő. Az a lényeg, hogy látszódjanak, szem előtt legyenek, még akár negatívan is. Van, aki minden nap! valamilyen apropóból címlapon kell, hogy legyen.
dec. 31. 11:22
Azok a szép idők, mikor mindenki a Beatles-ért rajongot, pedig őket sem értettük:-)
14. ,zumba (válaszként erre: 9. - Globus)
dec. 31. 11:11
Volt az a szolnoki esete, sokan akkor néztek utána.
dec. 31. 11:05
Nem értem mi a gond vele, szerintem kiemelkedő a hazai énekesnők között :D
12. libikóka (válaszként erre: 1. - 3416435aa1)
dec. 31. 10:51

Nem azért nem hallgatom amit írsz,,csak simán nem tetszik.

Ennyi

11. unom (válaszként erre: 9. - Globus)
dec. 31. 10:40
A többiek, akik naponta szerepelnek a bulvárban, mert épp szivárványszínűt kakkantottak, miért nem tudták utána csinálni?
10. bnedora (válaszként erre: 1. - 3416435aa1)
dec. 31. 10:34
Azahriah
9. globus (válaszként erre: 5. - Amaunet)
dec. 31. 10:34

Éppen ezért lett felkapott 🙂 Egy kis reklám, aztán mindenki rohant megnézni, jegyet venni, még ha előtte nem is hallott róla. Van ennek a jelenségnek neve, valamilyen effektus, nem jut eszembe. Köznondásos megfelelője az "egy bolond százat csinál".

Egyébként hibásan írta le az énekes nevét.

dec. 31. 10:31

Legnagyobb hülyeség azon vekengeni, hogy más mit szeret meg mit csinál meg ilyenek. Nem tudsz rajta változtatni...

Nem tetszik, ne hallgasd 🤷‍♀️ Vaaaaagy bosszantsd magad azon hogy akkor is híres ha te utálod, sokkal jobb :D

7. hottie (válaszként erre: 1. - 3416435aa1)
dec. 31. 10:29
És?
6. unom (válaszként erre: 1. - 3416435aa1)
dec. 31. 10:27

Ha megérdemlik, miért nem ők érték el?

Utálkozz nyugodtan, ha az neked jó.

5. Amaunet (válaszként erre: 1. - 3416435aa1)
dec. 31. 10:27
Kezded utálni, de azzal, hogy itt külön fórumot nyitsz neki csak neki teszel jót, mert itt szerepelni fog és az is rákeres aki eddig nem is hallott róla.
dec. 31. 10:27

Miért ítélkeznek ismeretlenül az emberek?


Ez az előző fórumod. Vicces.

dec. 31. 10:25
Aztán mégis posztot csinálsz belőle, hogy itt is róla legyen szó.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - 3416435aa1)
dec. 31. 10:25
Miben segíthetünk?
dec. 31. 10:12
kezdem utálni Azahriát, mert nem érdemli meg ezt a nagy sikert, alig érteni hogy miket mond a dalaiban, vannak pop előadók, akik megérdemlik ezt a nagy sikert, amit ő elért, nem értem mit szeretnek benne és a dalaiban , a hangja jó, de a többi nem

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook