Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az unokatesómon rontás van, nem tud nyelni kb 20 éve csak minimális kaja megy belé és boszi lakik a szomszédban, mit lehet tenni? fórum

Az unokatesómon rontás van, nem tud nyelni kb 20 éve csak minimális kaja megy belé és boszi lakik a szomszédban, mit lehet tenni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
73. k.tünde78 (válaszként erre: 72. - 7c1de072c3)
2010. ápr. 22. 11:20
Nem tudom bántotta e ,mert mikor a fiú 6 éves volt ez a "boszorkány" hölgyemény 23 éves,legalább is ha ma 45 éves akkor anno 23 volt.Én 32 vagyok ,de akkor se bántanék egy gyereket,bízom benne,hogy más sem.
72. 7c1de072c3 (válaszként erre: 69. - Ogrené)
2010. ápr. 22. 10:42
a szervezetnek iszonyú teherbírása van, ha kell! Nyilván nem omlik össze neki a keringése, mert azt a kalóriát, ami az életbemaradáshoz kell, ösztönszerüen beviszi...a többi meg...ha szeretetéhsége lenne, azt gyanítom, már rájöttek volna az elmúlt 20 évben! komolyabbról van itt szó (és nem hiszem, hogy a banyának benne van a kanala, max. kiskorában megijeszthette, vagy almát lopott töle a srác (mint minden normális kisgyerek), az meg megrakta, mint a lovat, és reflexszerüen összekapcsolódik nála ez...) Nekem most ez jutott eszembe...
2010. ápr. 22. 10:38
váraom még a hozzászólásakt de lassan mennem kell majd benézek még
70. Berbooo (válaszként erre: 69. - Ogrené)
2010. ápr. 22. 10:35
hidd el közel áll hozzá, meg asztén szed mellé vitaminokat, olyan sovány hogy rossz ránézni. lassan kiszárad
2010. ápr. 22. 10:29
Szerintem simán szeretett éhsége van Igy hivja fel magára a figyelmet hogy foglalkozanak vele.Napi egy kenyérel nem lehet élni.Már össze omlott volna a szervezete
68. k.tünde78 (válaszként erre: 67. - Berbooo)
2010. ápr. 22. 10:29
Hát asszem a szomszédasszonykának sem ártana egy kezelés.Kár,hogy a családjában nem balhézik,mert ha ott is csinálná a műsort már rég bedugatták volna egy intézetbe.
67. Berbooo (válaszként erre: 64. - K.tünde78)
2010. ápr. 22. 10:26
nem tudom szerintem mér megszokték őket nem bántja hát ráhadják gondolom
2010. ápr. 22. 10:24
te jó ég, nem is öreg a nyanya?! Banyek! Azt is meg lehetne próbálni, hogy egy pszichiáter meg egy dietetikus konzultáljon, és egy valamilyen táplálkozási klinikát keresni neki, hogy ott talán kiderítik, mi lehetett, ami gyerekkorában annyira megzavarta...
65. Berbooo (válaszként erre: 61. - K.tünde78)
2010. ápr. 22. 10:23
lehet ehz nem tudok hozzé szólni. ehez nem étek , de az biztos hogy többször volt mér, sajnos semmi ,
64. k.tünde78 (válaszként erre: 62. - Berbooo)
2010. ápr. 22. 10:23
ÓÓÓÓ,Én azt hittem,hogy ez egy anyóka korú,pláne nem értem ha ilyen fiatal,és a férje fia??,Ők milyenek,látják,hogy miket csinál??
63. Berbooo (válaszként erre: 59. - 7c1de072c3)
2010. ápr. 22. 10:22
sehol nm eszik és volt már hogy több időt volt távol az otthontól de semmi
62. Berbooo (válaszként erre: 60. - K.tünde78)
2010. ápr. 22. 10:20
nos az unokatesóm sehol sem lakodalomba sem szülinapon sem sehol nem tud enni bér nagy a terülj terülj asztalkám és kívánja is a kaját. a néni nem magányos férje fia vele lakik. max 45 éves itt nem egy öreg nyanyát kell elképzelni. dietetikust még nem próbáltak, azután még utána nézek kössz a tippet
61. k.tünde78 (válaszként erre: 54. - Berbooo)
2010. ápr. 22. 10:20

A hipnózist nem is engedi a teste azonnal,először elkell nyerni a bizalmát a szakembernek ahhoz(ez sok találkozást jelent),hogy a teste hagyja magát.

Egyébként az is,hogy nem lehet vele kapcsolatot teremteni árulkodójel nagyon,hogy valami nagy traumát nyom el magában amivel egyáltalán nem akar szembenézni megbírkozni.

2010. ápr. 22. 10:15

Figyelj csak ha pl a rokonokhoz mennek vendégségbe,ott sem tud enni szegény fiú???

Egyébként szerintem egy dietetikus tudna segíteni neki.

kb 3 hónapja láttam egy műsort a viasaton.Olyan emberekről szólt akiknek táplálkozási problémáik voltak.Az egyik pasi pl a csipszen kívül semmit sem tudott lenyelni,Próbálták a zöldséget megkóstoltatni vele,és még le sem nyelte már kihányta és zokogott,pedig nagyon akarta hogy lemenjen.Egy dietetikus segített neki különböző trükökkel(bekötötték a szemét nem látta,hogy mit eszik stb)és 1 év múlva már mindent megtudott enni és szépen összeszedte magát.Nála is gyerek korban kezdődött és egy hipnózis során derült ki a valódi ok,tulajdonképp gyermek korban minden egyes étkezés során meglett szégyenítve az édesapja részéről,és ezmiatt nem evett aztán már,mert így üldték és nem kellett a bántásokat hallgatnia.

A lélek sok meglepetést tartogat ,hidd el hogy sok ember küzd hasonló problémával,csak meg kell találni a megfelelő embert aki tud segíteni.

A nénikével meg nem kell foglakozni.Bár Én fognék egy tányér sütit és átvinném neki,mert Ő meg a magányba bolondúlt bele azért csinál ilyen marhaságokat.Ha kapna egy kis +figyelmet,akkor leállna."Ha megdobnak kővel,dobd vissza kenyérrel."

2010. ápr. 22. 10:14
akkor meg kell várni, amíg a vén banyát megb*a a ménkü...semmi lehetöség? rokonoknál, mondjuk nálatok töltene egy hónapot?
58. Berbooo (válaszként erre: 50. - K.tünde78)
2010. ápr. 22. 10:14
mindenki tudja róla hogy milyen dolgokkal foglalkozik.
57. Berbooo (válaszként erre: 55. - 7c1de072c3)
2010. ápr. 22. 10:12
mindenki erre gondolt és ezt tartjuk valószínűnek, de a pszichiáter, pszichologikus nem talált semmit, és kapott olyan erős nyugtatót amire azt mondták az orvosok hogy ez ha egy napra is de minden félelmet traumát skizofréniát kiöl az agyból. attól csak "zsibbadt" lett de nem evett akkor sem
2010. ápr. 22. 10:08
ő sajna nem tud dolgozni, a szülők meg képtelenek annyit keresni hogy neki vitaminokra táplálék kiegészítőre orvosokra és még lakásra is. középiskola végzettséggel sehova nem veszik fel fizikai munkéra meg képtelen
55. 7c1de072c3 (válaszként erre: 52. - Berbooo)
2010. ápr. 22. 10:05
de itt nem rontásra gondolnak elsösorban, hanem valami traumára...legalábbis én úgy gondolom! nem igaz?
54. Berbooo (válaszként erre: 51. - K.tünde78)
2010. ápr. 22. 10:05
próbálták de senki nem tudta hipnotizálni (szakemberek)azt mondték hogy nem lehet vele kapcsolatba lépnio. többnél is járt
53. 7c1de072c3 (válaszként erre: 47. - Berbooo)
2010. ápr. 22. 10:04
jaja, nem is az egész familíára gondoltam...csak unokatestvéredre...28 évesen már meg kéne a lábán állnia, még ha nem is eszik rendesen, nem? Vagy gyámság alá lett helyezve? Ha nem, szerintem meg kellene próbálnia önállóan messzebb élni, ti meg figyelhettek rá
52. Berbooo (válaszként erre: 30. - 236fe2f68e)
2010. ápr. 22. 10:04
gyerek korában kezdődött valszeg egy 6 éves nem azzal foglalkozik hogy milyen rontést tesznek rá
2010. ápr. 22. 10:04
Én egyébként egy hipnozis alá vetném az unokatesódat,mert csak ott tudnának aláásni az igazi problémának,a tudatalatti nem felejt és hipnózis alatt minden felszínre hozható,ha 6 éves korára visszamennének megtalálnák a kiinduló problémát,amit utána már kitudnának beszélni és feltudna dolgozni.
2010. ápr. 22. 10:01
Ez a szomszéd néni csak őket zaklatja ilyen kétes dolgokkal,vagy a többi szomszédot is???
49. Berbooo (válaszként erre: 46. - Pirosalma)
2010. ápr. 22. 10:01
minden vasárnap templomba van a család erős katolikus ahény pap volt itt az mind halotta a történetőked de mind csak szétette a kezét és azt mondta ahogy isten van ugy a gonosz is és mig a Isten szolgája a pap , a gonoszé a boszorkány csak imádkozni tudnak érte ű. ennyi
48. k.tünde78 (válaszként erre: 42. - Majmocska)
2010. ápr. 22. 10:00
Tuti nem skizofrén,mert járt már pszichiátrián,ott azonnal észre vették volna,és célzott kezelést kapott/na rá.
47. Berbooo (válaszként erre: 37. - 7c1de072c3)
2010. ápr. 22. 09:59
ők is gondolkodtak ezen erősen de egy nagy ház hatalmas porta, a szőlők egész életőkben arra gőriztek hogy befejezzék és bebutrozzék most meg feleannyit kapnának érte annál amit ér
46. Pirosalma (válaszként erre: 44. - Berbooo)
2010. ápr. 22. 09:59

Papnál jártatok már?


(Már kérdezte itt valaki, de nem írtál rá semmit.)

45. Berbooo (válaszként erre: 41. - Masnesz)
2010. ápr. 22. 09:57
voltak orvoshoz kuruzslőhoz de semmi. hét ugy derőlt ki hogy mezéhgazdaséggalfoglalkznak és mikor lement velők a gyerek (mert 6-7 éves volt mikor kezdődött) akkor ott elmajszolt valamit
44. Berbooo (válaszként erre: 38. - Pirosalma)
2010. ápr. 22. 09:56
naponta 1szer leballag visz egy kis kenyeret bvagy valamit és aztr eszi de mi egy 28 éves fiőnak bnapi egy szelet kenyér
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook