Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az új kosztümöm nagyon hamar összegyűrődik rajtam. Lehet ellene tenni? fórum

Az új kosztümöm nagyon hamar összegyűrődik rajtam. Lehet ellene tenni? (tudásbázis kérdés)

4. Hitta (válaszként erre: 3. - Dióbaba)
2012. febr. 2. 13:38
Igen igazad van :/ Az a baj, hogy nem is figyeltem miből van, csak hogy jó-e rám... stb Dehát ezentúl majd figyelni fogok erre is :( :D
3. Dióbaba (válaszként erre: 2. - Hitta)
2012. febr. 2. 13:12

Szerintem nem tudsz vele mit csinálni, sajnos. Sőt lehet, hogy nem is tudod otthon mosni, csak esetleg tisztíttatni tudod, mert a gyapjú összemegy.:(((

Ha több lenne benne a műszál akkor talán nem gyűrődne és nem is menne össze annyira.

Egyébként nagyon jó viselet a természetes alapanyagból készült ruha, de sajna nem mindig praktikus.:((((

2012. febr. 2. 13:00
Nem rég vettem egy új kosztümot (szoknya és blézer). Ha leülök benne, vagy egyszerűen mozgok máris úgy néz ki mint amit még soha nem vasaltak ki... Megnéztem az alapanyagát, 90% gyapjú... gondolom ezzel van a gond. De már nincs mit tenni, vissza nem vihetem, és nem állhatok benne vigyázva mindenhol... Nincs erre valami praktikátok? :(
2012. febr. 2. 12:57
Az új kosztümöm nagyon hamar összegyűrődik rajtam. Lehet ellene tenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook