Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az orgazmus tanulható? fórum

Az orgazmus tanulható? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2007. jún. 10. 14:56

a tanulások legjobbja!:)))Főleg, ha autodidakták vagyunk e téren, s szinte elsőre sikeredik-:))

De komolyra fordítva a szót, hiszen akinek gondja van ezen a téren, hááát, az katasztrófális lelki teher lehet.

Tehát legjobb, ha az ember a szerelmével tanulja, még a kezdetekkor.Ha a partner nem csupán dugni akar, de szerelmes is és érző lélek, rávezeti a párját az érzésre, a technikára, utána jön magától, mint a zuhatag.

Ha ez nem jön össze egy szexológus is segíthet, vagy, ha nem kínos a kérdezőnek, az önfelismerés is ( maszturbációval gondoltam) az is megoldás lehet. De ha csak csupán megismered a tested érzékeny pontjait, az is maga a siker, Van olyan is , hogy csupán egy érzéki "nyakba csókolástól " is elélvez egy nő.De ezer példa van az érzékeny pontjainkra, aztán aki keres, az talál!:))) jó borzongást!

2007. jún. 10. 09:47

naná, hogy tanulható :)

Mindenkinek saját magát kell megismernie a legjobban.

30. algea (válaszként erre: 29. - DODICA)
2007. máj. 16. 20:02
Én is ezt akartam kérdezni....
29. DODICA (válaszként erre: 28. - Aebal)
2007. máj. 16. 09:37
Mi az az ESZO?
28. aebal
2007. máj. 16. 09:36
igen megfefelő partnerrel és ESZO
2007. máj. 9. 16:14
Az orgazmus felé vezető út tanulható. Mára eljutottam arra a szintre, h én döntöm el, éppen milyet szeretnék...
2007. máj. 9. 16:01

NEKem sem volt még hüvelyi orgazmusom!

De nagyon szeretném!

A csiklóm izgatásával sikerül,de csak nekem!A barátom akárhogy csinálja,nem tudja!És ez rossz neki is,rossz nekem is!

Pedig tapasztalt,ügyi,figyelmes,meg minden,de mégsem...!

2007. máj. 9. 10:58
Ismerd meg saját tested. Pároddal beszéljétek meg,hogy ő mit csináljon,és te mit csinálj annak érdekében,hogy a legjobbat nyújtsátok egymásnak.
24. aebal
2007. máj. 4. 12:50
igen az ESZO könyvet ajánlom
2007. ápr. 26. 17:47
Nekem is nagyon ritkán van orgazmusom pedig már egy csomó pózt kipróbáltunk a barátommal és még sem tudok minden alkalommal elmenni.Pedig már több mint egy éve vagyunk együtt,és ő tényleg mindent megad nekem amit szeretnék,figyelmes is.És még azt se mondhatnám h szégyenlős vagyok és ez miatt nem tudok elmenni,mert ez nem így van mindent megbeszélünk és a szexről is szoktunk beszélni.
22. algea
2007. ápr. 26. 17:05

Igen. Aki már átélte, legközelebb jobban tudja annak az irányába terelni testi és "agyi" érzéseit, fantáziáit. Az szerencsés, akinek teljesen spontán, szinte minden alkalommal jön, tudom, hogy van ilyen, de akikkel én beszéltem erről, azok azért életük első jónéhány együttlétük alatt még nem érezték.

Azért nem mindegy az sem, mekkora a vágy:)

21. anscho
2007. ápr. 26. 15:33
Igen!
20. Liza28
2007. febr. 25. 09:59
nekem nagyon-nagyon ritkán van hüvelyi orgazmusom.31éves vagyok több kapcsolatom volt már de soha senki mellett nem tudtam hüvelyi orgazmushoz jutni.A férjemmel 13éve együtt vagyunk,ő nagyon figyelmes,de még vele is csak nagyon ritkán sikerül hüvelyi úton elélveznem.Az is csak akkor ha én ülök rajta.Szerintem nagyon mélyen magassan a hasfalhoz közel van a G pontom.Ami nagyon nehezen elérhető.Csak ez az egy póz az amivel eltudjuk érni a hüvelyi orgazmust és így is csak nagyon ritkán.De az én férjem nagyon figyelmes.Mindig az a fontos neki hogy én elélvezzek és csak utána jön Ő.Még jó hogy több féle képpen el lehet juttatni egy nőt a csúcsra:))))!!
2007. febr. 17. 20:04
Az spontán jön,ha jön.
2007. febr. 11. 02:30
Van rá recept: Klassz pasi + hozzá illő csaj + megfelelő környezet, sok bizalommal, szeretettel, s a technikai kérdések is fontosak.(Pl ha az önkielégítésen felnőtt férfi 2 percen belül készen van, a nőnek egy kicsivel több időre lenne szüksége, akkor nem sok esélye van a párkapcsolatból származó orgazmusra.) --> Jó páros.
17. 'szti (válaszként erre: 13. - Juanita)
2007. jan. 24. 06:42
16 évesen még nekem sem volt orgazmusom :-)
16. 7130b15964 (válaszként erre: 6. - Debóra)
2007. jan. 23. 19:15

"Csak a mai pasik csak saját magukkal vannak elfoglalva, nem veszik figyelembe a másik igényeit."


Te aztán jól beleválaszthattál, ha ezt tapasztaltad...

15. DODICA (válaszként erre: 14. - 93a74b44ea)
2007. jan. 23. 19:03
Ez jóóó! :)))
14. 93a74b44ea (válaszként erre: 13. - Juanita)
2007. jan. 23. 18:39

csak úgy a g pontról jut eszembe:

az ig.h.-nk egy értekezleten az egyik napirendi pont után megszólalt: ez volt tehát a g.,pont...

nem értette, miért fuldoklunk a röhögéstől, és az a bamba arc, ahogy ránk nézett, na az volt a csúcs...:))))

2007. jan. 23. 18:12
Nekem még nem volt szerencsém ehez az érzéshez...Sajnos még nem siekrült senkinek eljutattnia a csúcsra:( ha G pont ha nem G pont... ami furcsa hogy még magamat sem tudom...Bennem van a hiba? Szerintetek létezhet olyan hogy egy nő képtelen az orgazmusra?
12. mimo
2006. dec. 13. 20:40

Igen, de szerintem is az a fontos hogy rá kell jönni hogyan érhető el!!!!!Megfelelő partnerrel, összeszokott párkapcsolatban minden eggyüttlétnek azzal kell végződni...és nem csak a pasi részéről.

Momentán nálam hüvelyi orgazmus nem létezik, vagyis még nem jöttem rá 9 év alatt,csakis csikloizgatással tudok eljutni oda..........

11. szivecske (válaszként erre: 2. - Rosewood)
2006. dec. 12. 11:19
Szerintem óvszer nélkül sokkal jobb,ha ízes ha nem!!!És persze,hogy tanulható,nem értem mi ezen a téma...
2006. nov. 5. 10:10
Tanulhato.?Nem helyes megfogalmazas.Inkabb ugy mondanam,ra lehet jönni hogyan erhetö el.Sokmindentöl függ,a partnerek összeszokottsagatol,ertem ezalatt a tabu-mentes kapcsolatot,ahol mindket fel nyiltan,szegyenkezes nelkül atadja magat a masiknak.Van ellenben sok olyan nö,akinek szinte semmit sem kell tennie mindezert,olyan szerencsevel aldotta meg a sors,hogy eröfeszites nelkül minden alkalommal at tudja elni.
2006. nov. 3. 21:54
Igen. Maszturbáció. Nem szégyen!
2006. okt. 12. 00:20
Igen. Tanulhato. Nekem csak egy kerdesem lenne. A huvelyi orgazmus is tanulhato?
2006. szept. 29. 11:26
Tanulható! Fél éve voltam együtt a párommal, mikor először sikerült, hihetetlenül boldog voltam, azóta is fontosnak tartom, hogy minél többet beszéljünk a szexszualitásról és csináljuk is!
2006. júl. 9. 18:12
Szerintem kölcsönösen tanulható. Én soha nem tudtam, hogy mi az, nem volt olyan pasi aki el tudott volna juttatni a csucsra, de a férjem az igen, évek alatt kitapasztaltuk a G pontot is és azóta minden tök szuper. Szerintem tanulható. Csak a mai pasik csak saját magukkal vannak elfoglalva, nem veszik figyelembe a másik igényeit. Ők tullegyenek rajta a másik meg le van tojva.
2006. jún. 9. 18:57
Az orgazmus nem tanulhato ,csak a hozza vezeto ut!Az orgazmus a felgyulemlett erzesek ugymond robbanasa amit egy szuperjo partner idezhet elo!!!
2006. jún. 9. 18:30
szerintem nem!
2006. ápr. 5. 10:50

Ezt a kérdést biztosan pasi tette fel :))))

Visszakérdezek:

melyik típusú orgazmusra gondolsz?


:)

A válasz amúgy igen, de a többi a válaszod nélkül...

;)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook