Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az ilyen "féltékenységet", hogyan kezelitek? fórum

Az ilyen "féltékenységet", hogyan kezelitek? (beszélgetős fórum)


1 2
2014. máj. 29. 04:43
mondtad már neki hogy zavarnak ezek a dolgok?
3. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - 4e4f212a4d)
2014. máj. 29. 01:40
nagyon szereted? hány éves vagy ? és ő? mióta vagytok együtt?
2014. máj. 29. 00:51
Ugyanakkor azzal is tisztában vagyok, aki akar az ugyis elmegy. Le nem láncolhatom. Csak mégis zavar hogy beszélgetnek, ha egyszer nem akar semmit akkor minek...
2014. máj. 29. 00:46

Sziasztok

A jelenlegi párom eléggé kis naiv tud lenni.

irkálnak neki sokan facen, ő persze visszair nékik..de ráadásul ilyen világtalan Alakok, akik pl : tetszel, járunk? Világot élnek. Ő persze mondja hogy nem érdekli őket de, akkor minek beszélget Velük, állandóan facezik. Most is írta neki az egyik fiú, ő szerelmes bele, es utalt rá hogy netán "hülyeséget fog magával csinálni. Erre persze ahogy ismerem a barátnőm, ugrik hogy de ne tedd, légyszives stb....a meg csak azért is..simán kinezem a helyzetből hogy belemegy a bn a találkába is csak nehogy...

Na ez engem zavar, egy lány ha nem akar valakitől valamit szerintem alapba nem is ir semmit az illető üzeneteire akár mit ír is az.

De mint Kiderült már találkoztak is...

+ van egy másik srác is az meg nyalogatja a nyelvét ahogy rá néz stb, attol sem akar semmit a barátnőm, de könyörgöm, akkor ha a fiú megkérdi tőle hogy bejövök e neked azt mondja: helyes fiú vagy de nekem a stílusod nem jön be..stb..:s

aztán csodálkozik a fiú nem áll le és nyomul...


ti az ilyeket hogy kezelitek.

az olyat mellőzzük hogy, verd be a képét stb...


én bezzeg anno mikor irtam egy lánynak, főleg hanetán barátja volt, még csak vissza sem irt, nem hogy beszélgettünk...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook