Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az illatok titka fórum

Az illatok titka (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2009. dec. 31. 12:46

Nem szeretek semilyen parfümöt.

A kedvesem nem is használ,még is imádom az illatát!!

2009. febr. 1. 12:21
Az összetevőire bontom az agyammal.
2009. jan. 30. 15:55

:)))

Most néztem meg, hogy itt a szex témakörébe tévedtem.


Na, akkor muszáj bevallanom, hogy a férjem szaglása olyan pocsék, hogy felesleges lenne bármilyen illatokkal "vegykonyházni"....és egyébként sem értékeli az efféle körítéseket.

Legalábbis én úgy tudom:)

2009. jan. 25. 18:09

ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ

Mindenem

2009. jan. 22. 20:48

Szeretek illóolajat párologtatni. Pl. narancsot: ha "megfázásos" időszak van, levendulát: relaxálni, fahéj:szeretem az illatát:)


Kleca,így van: volt több kiállhatalan (mások szerint is)kolléganőm, akik rettenetes szagot árasztottak (volt, akinek tudtuk, mi a problémája, másé rejtély maradt).

Van olyan ismerősöm, aki egy számomra kellemes illatú parfümöt használ. Valóban nincs ellenérzésem vele szemben.

2009. jan. 7. 16:17
Sokszor egy illat ad erőt..
8. survivor3 (válaszként erre: 2. - Ec63a7fc29)
2009. jan. 7. 16:14

Persze.

A legfontosabbakat örökre rakároztam...

2008. ápr. 5. 18:54

Érdekes, én imádom párom illatát, de csak egy parfüm/deo az amit páromon elviselek ;)

és az illik is hozzá!! :D

2007. júl. 14. 19:11

Az illatok nagyon meghatározók tudnak lenni....én például az exem illatát nem szerettem és nem is maradtunk együtt...a mostani párom más az ő bőre illatát imádom és egyszerűen vonzódom hozzá!!

Szerintem sok igazság van elvira 1 irásában!!!:-)))

2007. júl. 14. 19:09
Azt hallottam, hogy a párválasztásnál a nő olyan illatot keres, mint az apjáé, és az alapján választ párt. Fordítva is igaz. Nem tudom, szerintem csak akkor, ha jó a kapcsolata a szülővel.
4. Joyce (válaszként erre: 2. - Ec63a7fc29)
2007. júl. 14. 19:03
Állítólag az illatok utáni emlékezet a legerősebb.
2007. júl. 14. 18:12

Akiknek jó az illatuk, azokkal szívesebben vagyok együtt. Akiknek viszont nem, azokat igyekszem elkerülni. Ti hogy vagytok ezzel?


Nem a munka miatt megizzadt test szaga a legborzasztóbb, szerintem aki több napig nem hajlandó fürdeni, annak van elborzasztó szaga.

2007. febr. 18. 18:06
Igen, ez igaz lehet. Vannak emberek, akiket az illatuk alapján raktározok el. Ez normális?
2006. júl. 17. 17:12
Ki gondolná, hogy a szerelemért, a szimpátiáért, a biztonság érzéséért az orrunk a felelős? Ugyanis az orrlyukakat elválasztó falban van az a piciny bőrdarabka, amit vomeronazális szervnek (röviden vnsz) neveznek.

Ez szállítja az illatokat közvetlenül az agyba anélkül, hogy igénybe venné az értelem központját. Vagyis az agyalap az illat hatására különböző hormonokat termel, és nemcsak az emlékek rohanhatnak meg bennünket, hanem még azelőtt gyengéd vagy éppen ellenkező érzésekkel viseltethetünk valaki iránt, hogy az tudatossá válna.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook