Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Illat nyelv - az illatoknak van jelentésük? fórum

Illat nyelv - az illatoknak van jelentésük? (tudásbázis kérdés)


10. koszorucska (válaszként erre: 8. - Koszorucska)
2012. márc. 19. 12:59

Talán Tűsarok (TV2), de lehet, hogy valamelyik hasonló társa. :)


Nincs mit, sok sikert! :)

9. Thetisz (válaszként erre: 8. - Koszorucska)
2012. márc. 19. 12:47
:)) Köszi a tippet, elindulok ezen az útvonalon. Hátha több ilyen ember is van :)
2012. márc. 19. 12:30
Valami hétvégi női magazinban volt egyszer egy riport, hogy valaki, aki ért hozzá, pár percet beszélget egy emberrel és utána ajánl Neki illatot és szinte mindig bejön. Úgy látszik, mégis lehet benne valami. De sajnos nem tudom milyen műsor és ki volt az. Még szakmára sem. :(
7. Thetisz (válaszként erre: 6. - Koszorucska)
2012. márc. 19. 12:18
Egy tanulmányhoz lenne szükségem az illatnyelvre is. Csak sehol se találom. Illóolajok vannak, de azok mellé inkább csak egészségi bántalmakat sorolnak. Érzést, személyiséget nem.
6. koszorucska (válaszként erre: 5. - Thetisz)
2012. márc. 19. 12:15
A pézsmához leginkább az érzékiséget tudnám társítani, ha Te ilyen vagy, akkor már van jelentése. Persze ezt úgy írom, hogy nem értek hozzá. És szerintem sokan nem, tehát mondjuk így üzenni valakinek valamit az majdnem lehetetlen, mert nagy valószínűséggel nem fogja érteni, míg pl. a vörös rózsát mindenki érti. :)
5. Thetisz (válaszként erre: 4. - Koszorucska)
2012. márc. 19. 11:57

:D

Én általában olyanokat szeretek, amiket mások nem. Szeretem a pézsma illatát, viszont nagyon ügyelni kell arra, hogy ne állati eredetű legyen...

2012. márc. 19. 11:44
Valamit biztos elárul rólunk, hogy milyen illatot viselünk (leginkább, hogy milyen illatot kedvelünk), de ez nálam leginkább hangulatfüggő. Pont emiatt nagyon sok parfümöm van, de most egyiket sem tudom használni, amióta terhes lettem. :(
3. Thetisz (válaszként erre: 2. - Kangaroo Island)
2012. márc. 19. 08:56
Olyanra gondoltam, mint mondjuk a virágnyelv (pl. vörös rózsa - szenvedély)
2012. márc. 19. 08:54
szerintem nem, ez hülyeség, az ember szagának/illatának van talán jelentése, de az se nagyon jelentős.
2012. márc. 19. 08:49
Illat nyelv - az illatoknak van jelentésük?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook